Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tiste ki z dvema istočasno

Tiste ki z dvema istočasno

Rada bi poizkusila z dvema istočasno, v vseh možnostih.
kako, po kakšnih kriterijih naj komu dovolim kam naj?
Sem zelo prilagodljiva v vse vhode☺
kako tipe prepričati v tako sceno?

Če si fejst debela, tipa, ki te bosta kavsala istočasno, sploh ne bosta vedela eden za drugega.


ki je lahko le z eno!

Jst sem gay in sem z dvema istocasno sexal. Najprej je bilo malo cudno, pol pa je ful pasalo! Od takrat smo trikrat ponovili. Peiporocam!


Če iščeš kandidata ki ga prisotnost še enega predstavnika moškega spola ne ovira mi piši na mail..
[email protected]

Če iščeš koga še za sex skupaj sm ti lahko na voljo, samo sporoči mi na ta email:
[email protected]

Ne razumem, kake kriterije pričakuješ, če si povsod prilagodljiva. Pojasni prosim.

Naredi si profil na amateri.cz hitro boš našla sama kar potrebuješ za trojčka.

Jaz sem že od 0 leta sanjarila da me dva obdelata,okrog 12 leta sem bolj čutila naklonjenost ženskam.Sem z dvema večkrat,se popolnoma prepustila in uživala.Nikoli nisem imela nobenih zahtev,vse za kar se mi je šlo da imam dva v sebi.

Okrog 12 leta pa sem spoznala da sem bisex in sod takrat sem samo z žensko in enim moškim.

priznam pa da ga ni čez žensko.Ženska ve kako žensko obdelat.Kljub temu da se nama kdaj moški pridruži,me najbolj punca zadovolji.

Malce bedna provokacija.. omejenega uma.

Najprej se sanja o dveh moških, nato preskoči na ženski.. in potem kar na oboje. Ja, ker človeška spolnost je ringlšpil.

Če si dejansko biseksualen.. te zadovolji človek s katerim si in ne neka kategoraizacija po spolu.
V konkretnem primerjanju, konkretnih ljudi pa se vedno najde nekdo, ki je v nečem boljši ali slabši.

Kot rečeno: bedna provokacija.

De omnibus disputandum..

Jaz priznam,težko je.Moja največja želja je bila z dvema moškima.Občasno sem z dvema sodelavcema,a to ni to.Težko sem si našla partnerja,ki je bil ZA.Sedaj je super,končno spoznala partnerja in sedam me že leta dva obdelujeta.Jaz se jim prepustim,da z mano počneta karkoli.Včasih sem tudi mistres in me morata zadovoljevat kako jaz povem.

Išči moškega ki bo vedno ZA trojčka.

Kaj pa če bi razširila Team na 3 moške?

Jaz se veckrat na leto dobim v troje in sicer z mojim mozem in z moskim ki ga obcasno najdeva na avanturah,z nekaterimi se dobimo veckrat z nekaterimi zgolj enkrat,sama obozujem obdelavo dveh moskih moj pa rad opazuje,sodeluje najbolj uziva da konca v meni po tem ko me je drug pripeljal do orgazma,stara sva jaz 45 on pa 48,se pa ne dobiva z veliko mlajsimi od nama ,prakticirava normslen seks brez anale grobosti in dveh v muci, mene sicer miky samo moj se ne zeli tako dotikati drugega moskega,je zabavno in meni v neizmeren uzitek ko me moz deli z drugim.probaj ne bo ti zal


Jaz bi se vama pridruzil


Jaz bi se vama pridruzil
[/quote]

To je reklama za fake stran avanture.Saj so v nekaj minutah objavili ogromno sporočil in vse se nanaša na avanture.

jaz si pa iščem žensko za resno vazo kateri je všeč cuckold,sepravi da mi imela poleg mene lahko zelo obdarjenega ljubimca,oziroma dva ljubimca ki bi jo redno skupaj sexala.na tak način si jo želim razvajati

Ko bi vsaj jaz mela tazga partnerja….

Lahko se spoznava ce zelis

Ma ko sm že zasedena…
Srečna tista ko te dobi…

Pa sej se lahko vseeno spoznava

Glej imam kolegico štemarco, ko te ona nabije ti piz_da razpade, če te pa oba naenkrat boš pa ti cela razpadla, meni če zmanjka špage, štemarci pa dokler so baterije ni problem eno uro , dve, tri…

Ma ko sm že zasedena…
Srečna tista ko te dobi…
[/quote]

Če sta oba za, se vama z veseljem pridružim.

si nobena ne želi ?

Sem ženska in bi z dvema ženskama.

lahko mi pišeš na mail pa se spoznava. [email protected]

New Report

Close