Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti, ki delate z ljudmi, so bolj nesramni moški ali ženske?

Tisti, ki delate z ljudmi, so bolj nesramni moški ali ženske?

Sem moški, delam s strankami. Osebno in preko telefona. Najhujše so mlade ženske. Ali so zatežene, ali cinične, ali vzkipljive. Takoj za njimi po tečnosti so penzionisti obeh spolov. Najboljše stranke so ženske srednjih let, najbolj normalno komunicirajo, da se zmenit. Mladi moški in moški srednjih let: ni pravila. prijatelj, ki je zdravnik, mi je rekel, da naj si ne mislim, da je zdravnikom kaj lažje komunicirat s folkom. Na splošno, težko je delat z ljudmi.

Teli mali privatniki – vodovodarji, električarji, pa dimnikarji, pa teli za peči——vsa ta moška moč. da neki zna
– ti so težke prasssice. Ta v eni uri zasluži več kot en kirurg.
In vsi smo hvaležni, sam da pride. Račun??? Kakšen račun?

Za pultom, po pisarnah so pa itak babje lisice.

Vsak na svojem področju briljira. Na vrhu države pa sem za ženske. Slabo mi je, ko gledam te okravatene tolste vratove, starikave!

Po mojih izkušnjah ženske znajo biti bolj nesramne in predrzne, moški pa bolj pra.sci.


Odlično si ponazorila psihoanalitsko dejstvo!
A veš, zakaj moški utihne in postane mucek, ko mu rečeš “Ja, imate prav, vas razumem”? Ker moški je psihično veliko bolj labilno bitje kot ženska in se bolj kot česar koli na svetu boji spoznanja, da NIHČE NE MISLI NANJ! To je za moškega živi grob! Moški bo naredil vse, da dobi kak dokazek, da ženska misli nanj, da ga ima v mislih, da ga upošteva, da ga registrira. Moški je namreč prepričan, da ženske non-stop mislijo nanj, da je vse, kar se podi v ženskih glavah, O.N.!
In ko ga takole pocrkljaš, ko mu podpreš njegovo življenjsko nujno iluzijo, da “ga imaš v mislih”, da ga upoštevaš, šmirglaš, obrajtaš …, ti bo samo še jedel iz roke.

Ženske so tukaj bolj problematične, ker njim “misel nanje” lahko sproži alarm, češ “Tale ženska misli name, torej mi hoče nekaj ukrasti, zato da si bo s tem pridobila prednost”. Ženske so zato tudi tako okrutne in svinjske druga do druge, ker hočejo druga drugo izbrisat z obličja Zemlje, da ja ne bi njej kaj ukradle in se okoristile – tako kot se hoče sama okoristiti z drugimi. Zato tudi ne pomaga kaj dosti, če moški ženski reče, da “imate prav, se strinjam z vami”. To je za žensko spet alarm: “Ja, kako? Jaz imam prav? On se strinja z mano? Kakšen luzer! On je tu zato, da me z gajžlo mahne in odvleče v votlino in me naskoči, ne pa, da se strinja z mano!” In zato imaš večno nezadovoljne in sumničave kače, ki jim nikoli nič ni prav in pestujejo zamere in maščevanja do groba in še čez!
[/quote]

Ko baba začne gobcat, je ne ustaviš. dedca takoj obrneš: postaviš s ena njegovo stran, kao razumeš, mogoče se zlažeš, da si že bil v enaki situaciji. Vsak tečen dec bi v bistvu samo rad, da ga nekdo razume. Tudi če je to moški, če ga razume ženska, pa je sploh mega. Najhuje je, če mladi gobčni babi začneš kimat, da jo razumeš, kot si rekel, pol v tebi takoj vidi cucka.

Ženske, brez debate. Če si ji simpatičen in se ne odzivaš na njena namigovanja. Ene hočejo pokazat, da so pomembne. Ene, da se z njimi ni z šaliti, ker so res oštre. Ene so čustvene razvaline, ki se ne znajo pogovarjat racionalno. Še pijan dec je boljši kot tečna baba.

Moški. Začudoma.

New Report

Close