Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti ki ste srečni v vezi, zakonu

Tisti ki ste srečni v vezi, zakonu

Kaj vam je najbolj všeč na partnerju, kaj najbolj cenite? Zakaj ste z njim?

Odgovor na objavo uporabnika
Gretka526, 27.03.2024 ob 11:23

Kaj vam je najbolj všeč na partnerju, kaj najbolj cenite? Zakaj ste z njim?

Jaz sem srečna že 31 let. Ne menjam, ohranja se, vse vzdržuje, vedno najprej pomisli name in sina, čeprav je le-ta že odrasel.

Imava enake poglede na življenje in spoštovanje drug do drugega, brez tega najbrž ne bi ostala toliko let skupaj.

Tudi jaz , skupaj sva 25 let. Kaj cenim? Stabilnost, da ni težek, da razume in ne rine z glavo v zid, da ga spoštujem, cenim, da se lahko nanj zanesem, da je razgledan, poštimano podstrešje , všeč mi je da je urejen in skrbi zase, da je zabaven, ko je čas za to. Midva sva si zelo podobna, podobno razmišljava, imava podoben način življenja, zame je on sorodna duša. Tudi spolno se dobro ujemava, saj to je povezano z kvaliteto odnosa. Težko kdaj se skregava ,  če se, je to kratkotrajno, ker nisva taka da bi trmarila.  Sem zelo zahtevna pri  moških, do sedaj nisem naletela na človeka, za katerega bi se “vnela” v romantičnem smislu, zelo dobro se zavedam, kaj si želim od moškega.  Nisem romantična hrepeneča dušica, ampak realna ženska, ki znam  ceniti to, kar imam doma.  Sem pa bila izbirčna , ko sem v mladih letih iskala, nisem sprejemala kompromisov, v smislu saj bo , saj se bo spremenil, dajmo probat. Tega nisem počela, če sem videla, da to ni to, sem prekinila takoj . Želela sem najti nekoga, kjer me ne bo nič motilo. In takega sem našla. Še tako pride do dosti izzivov, če pa že od začetka ne štima, ne more obstati veza.

Da me spoštuje, mi s kretnjami in obnašanjem vsak dan znova pokaže, koliko mu pomenim. Cenim njegovo iskrenost, sposobnost do odkritega pogovora in reševanja težav, cenim tudi, da se zaveda samoumevnosti in se z mano vred trudi, da drug drugemu nikdar ne postaneva samoumevna. Nudi mi varnost in zavetje, oporo, ko jo potrebujem in tudi takrat, ko je ne. Da mi dovoli, da ga vidim ranljivega in mu takrat še toliko bolj stojim ob strani. Najlepše pa so mi malenkosti, tisti najini majhni trenutki, ki jih nihče ne vidi in zazna, le midva. Dotiki, pogledi, nasmeški, besede, kratki stavki, šale, karkoli že to je v dani situaciji 🙂

ajmo softička, deli z nami milijontič svojo sanjsko zgodbico…

526 zate

čitam te komentarje, nisem lih presenečen. ker pač od ženske, drugo kot misli na njeno počutje. občutke, mišlenje, razmišljanje, pač ne moreš pričakovat, tudi nima smisla.  ne vem zakaj to sprašuješ?  ker za tem vprašanjem je seveda, neki druzga, kar ne želiš direkt vprašat. to je zelo velik problem.  kakor vidiš, ti odgovori, temelijo na ženskem pogledu.  na hitro sem samo pebral. ne vsega. to kar sem, nisme nijker zasledil. me dobro jebe. me dobro pofuka. ma vlkega debeuga tiča, ma dosti keša, me prenaša, je tolk  ne bom rekel normalen niti poženščen, niti softič, ne vem kero primerjavo naj dam, v glavnem je tolk  feminiziran ,da smem izrazit sedaj tukaj  te svje občutke, čutenja, videnja, bla bla bla.    pa seveda, leta so napisana, ker ot sedja ima ful težo. ja neki je no.  jaz mislim tko. če želiš, bit z nekom skupi, dolgo,  sta dve stvari važni.  1. spolna privlačnost , to je nujno.   2.  da sta oba navajena od malega živet z približno isto količino denarja.  to dvoje je kritično.  če tega ni, ne bo šlo. mogoče bo neki časa, mogoe predolgo, če bo on tisti ki ima veliko denarja in ona nima. po lgre seveda dost dolgo lahko. to vam govorim iz izkušenj. ker poznam te primere osebno.  če bi ona imela več denarja, od doma, tko ne bi šlo.  ženske, ki toliko, govorijo  na tak način o svoji zvezi,  to je problem. to je problem. ker o svojem ljbimcu.jebaču, fukaču, ne govorijo tko lepo, pa se vseeno grejo fukat pa mu dajo pizdo. čeprav ima  grd odnos, seeno mu da pičko svinja babja.  zato, za vse moške, morate pazit na to. babe so kurbe. zapomnite si to.  vse babe so kurbe, prasice.  vse.  tko pač je. to je v genih.  ko je kerokoli od teh ki tukaj lepo rečijo, fukal nek jebač, ji je bilo vseeno za vse. pa še ji je.  pol pa govori o svoji zvezi, kao o nekem, možu, ki je kao njen starš, ata.  kot da se ne fukata sploh. al pa se mogoče res ne.  ne vem. pač ta finočča, laganje, sprenevedanje žensk, to moški prej ali slej spozna, spregleda, in pol je adijo, kurbica.  tko je največkrat.

.https://youtu.be/TNlU-fhXTGI?si=TRsegnbNJZRppy1e

Odgovor na objavo uporabnika
xxl182, 27.03.2024 ob 12:13

526 zate

čitam te komentarje, nisem lih presenečen. ker pač od ženske, drugo kot misli na njeno počutje. občutke, mišlenje, razmišljanje, pač ne moreš pričakovat, tudi nima smisla.  ne vem zakaj to sprašuješ?  ker za tem vprašanjem je seveda, neki druzga, kar ne želiš direkt vprašat. to je zelo velik problem.  kakor vidiš, ti odgovori, temelijo na ženskem pogledu.  na hitro sem samo pebral. ne vsega. to kar sem, nisme nijker zasledil. me dobro jebe. me dobro pofuka. ma vlkega debeuga tiča, ma dosti keša, me prenaša, je tolk  ne bom rekel normalen niti poženščen, niti softič, ne vem kero primerjavo naj dam, v glavnem je tolk  feminiziran ,da smem izrazit sedaj tukaj  te svje občutke, čutenja, videnja, bla bla bla.    pa seveda, leta so napisana, ker ot sedja ima ful težo. ja neki je no.  jaz mislim tko. če želiš, bit z nekom skupi, dolgo,  sta dve stvari važni.  1. spolna privlačnost , to je nujno.   2.  da sta oba navajena od malega živet z približno isto količino denarja.  to dvoje je kritično.  če tega ni, ne bo šlo. mogoče bo neki časa, mogoe predolgo, če bo on tisti ki ima veliko denarja in ona nima. po lgre seveda dost dolgo lahko. to vam govorim iz izkušenj. ker poznam te primere osebno.  če bi ona imela več denarja, od doma, tko ne bi šlo.  ženske, ki toliko, govorijo  na tak način o svoji zvezi,  to je problem. to je problem. ker o svojem ljbimcu.jebaču, fukaču, ne govorijo tko lepo, pa se vseeno grejo fukat pa mu dajo pizdo. čeprav ima  grd odnos, seeno mu da pičko svinja babja.  zato, za vse moške, morate pazit na to. babe so kurbe. zapomnite si to.  vse babe so kurbe, prasice.  vse.  tko pač je. to je v genih.  ko je kerokoli od teh ki tukaj lepo rečijo, fukal nek jebač, ji je bilo vseeno za vse. pa še ji je.  pol pa govori o svoji zvezi, kao o nekem, možu, ki je kao njen starš, ata.  kot da se ne fukata sploh. al pa se mogoče res ne.  ne vem. pač ta finočča, laganje, sprenevedanje žensk, to moški prej ali slej spozna, spregleda, in pol je adijo, kurbica.  tko je največkrat.

Saj vem da je motencem težko razumet, ampak niso vsi tako poškodovani kot vi. Nekateri so še ljudje. Vi se pa še naprej samo s svojim lulčkom ukvarjajte, je le nekaj najpomembnejšega na tem planetu a ne? 🙂 Odnosov v resnici niste zmožni. Ste pač totalni sociopati, so vas zelo očitno zanemarjali v ranem otroštvu. Žalostno je to v bistvu. Ne razumete kaj sploh pomeni čutiti. Edino čustvo ki ste ga zmožni je jeza. Izgledate kot ljudje, ampak v resnici niste. Samo kup kosti in mesa ki se sprehaja po planetu in zadovoljuje svoje osnovne življenjske potrebe. Višje na lestvici potreb niste prišli. Niste zmožni. Večina živali je bolj razvitih od vas.

za v polje, bravo. tega primitivca že dolgo ne berem več, enostavno preskočim vse njegove zapise. če kdaj ujamem kako vrstico, me prime bruhat.

Ne predstavljam si biti z nikomer drugim..preprosto ga ljubim z vsem srcem in mu zaupam, ga spoštujem in občudujem. Ko sem z njim, ne potrebujem ničesar več. Je moj varen pristan in moj zaupnik, moj ljubimec in najboljši prijatelj. Zna me nasmejati ko mi je najtežje in je izredno potrpežljiv, umirjen. Sva dobra ekipa in se dopolnjujeva, hkrati pa dovolj različna,  da se drug od drugeva vedno učiva. Me zna dobro pohendlat, tako čustveno kot telesno. Mislim, da nikoli nihče drug ne bi znal tako z mano. Točno tako kot sem si vedno želela. Vesolje mi ga je namenilo in jaz sem presrečna in večno hvaležna zanj. Upam, da bova skupaj za vedno, tudi na drugi strani mavrice

Ja prazniki so tu, verjetno so prisli domov.

xxl182

Dobar si ti, vcasih. 😆 V smeh me spravljas, sam a si nisi gor prisel, da pa tisti je..ci pa le nisu oh in oh. S cem se pol naj pohvali. A poznas tist “sama hvala, roba mala’ ?

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 27.03.2024 ob 12:26

Ne predstavljam si biti z nikomer drugim..preprosto ga ljubim z vsem srcem in mu zaupam, ga spoštujem in občudujem. Ko sem z njim, ne potrebujem ničesar več. Je moj varen pristan in moj zaupnik, moj ljubimec in najboljši prijatelj. Zna me nasmejati ko mi je najtežje in je izredno potrpežljiv, umirjen. Sva dobra ekipa in se dopolnjujeva, hkrati pa dovolj različna,  da se drug od drugeva vedno učiva. Me zna dobro pohendlat, tako čustveno kot telesno. Mislim, da nikoli nihče drug ne bi znal tako z mano. Točno tako kot sem si vedno želela. Vesolje mi ga je namenilo in jaz sem presrečna in večno hvaležna zanj. Upam, da bova skupaj za vedno, tudi na drugi strani mavrice

Bla bla bla…….

Jao,- Soft- , kako pocukrano in oh in sploh , dve ženski energiji, kot, da sta dve babi v vezi. Mi ni to všeč. Moški mora oddajati moško energijo , da je ravnovesje.

Tudi pri homoseksualnih parih geyi, lezbijke- eden od para izžareva žensko- drugi pa moško energijo. Poznam dve lezbijki v paru in ena deluje ženstveno, se tako oblači- ta druga je pa kot moški, kratki lasje, moška energija in se dopolnjujeta.

He, he, Softica pa kaj maš ti to eno bitje, tudi meni niso taki všeč. Saj zato babe iščejo moško energijo, Srbe, …jah, če tebe ne moti.

re Soft

če bi bilo tvoje življenje z možem v resnici tako pravljično, ne bi visela na odštekanem blogu.

ja, saj zato visi na mon-u, ker ji je dolcajt, ker je kot bi bila z babo omožena, skratka dec v podrejenem, ponižnem položaju, neko idealiziranje stalne romantičnosti, plašnice na očeh…to se pa naveličaš.

folk, kaj pa je soft napisala, da sklepate, da je njen partner poženščen? mogoče v kakem drugem postu, ampak v tem pa res ne žarči tega…
se strinjam, da deluje njeno pisanje preveč pravljično in idealizirano, ampak mene ta resnica ali laž pač ne boli.. 😉

xxl182, ti si hudo hudo moten. Daj se prijavi v prvo norišnico, resno. Ti lažeš, da imaš ženo? In hčerko??? Težki psiho si. Precej večji psihopat od Kokoši.

Tisti ki ste srečni v vezi
 

V zvezi, ne v vezi. Slovenska beseda je zveza.

Soft je mogoče res napisala preveč pocukrano. Ampak ok. Jaz sem z možem poročena že pol svojega življenja. In zadovoljna sem z zakonom in z nama. Mislim da sem izbrala modro in najboljše zase. Da bi težko našla bolj kompatibilnega kot je on.  Najbolj cenim pri njemu, da ne manipulira, da je najina veza stabilna, da vem da mu lahko zaupam. Nimava prepirov, v bistvu sva zelo usklajena, podobna sva si, zato sva tudi veliko skupaj naredila. Veliko se pogovarjava in sva si blizu. Ne pije, ni ženskar, ne hodi ven s prijatelji.  Povezana sva. Je moj najboljši prijatelj. Pri kolegicah sem se dostikrat opekla,pa so zlorabile informacijo in jo naprej nosile.  njemu lahko povem vse in to cenim. Zavedam pa se da če bi ga prevarala, bi se ta prijazni človek spremenil v mojega sovražnika, takrat bi bil boj krvav. On ni moški ki bi to mirno prenesel.  On je moški za eno žensko in ne pogleda druge. Varanje je nekaj, kar prezira . Ravno zato me ceni in spoštuje. Vizuelno je urejen in se trudi, nima trebuha, lepo se obleče. Je smotrn z denarjem.  Če greva kam, greva skupaj in se vedno imava odlično. Tem za pogovor nama ne zmanjka. Obnaša se kot zrel človek in ne kot nedorasel fantek. To cenim. Vedno je bil dober oče, skupaj sva zgradila hišo, otroci imajo dober zgled v naju. Tako na hitro.

Tako pač je, zakaj bi lagala. Če vam ni prav, pa ni moj problem.

Pri mojem cenim:

– osebnostno stabilnost – to kar kaže, to tudi je in to tudi daje,

– zvestobo – meni in družini

– je dober oče najinim otrokom

– mene in otroke daje na prvo mesto

– sva kompatibilna v večini vrednot, razmišljanju, interesih,

– je finančno razumen in pismen,

– skrbi za naš dom in okolico.

 

Ker je moj steber, mi nudi uteho, ko sem žalostna, ker me podpira pri mojih ciljih in ker se mu zdi samoumevno, da si gospodinjska opravila in skrb za otroke pravično porazdeliva.

Oh ko bi lahko kaj napisala v to temo…

Kaj pa če rečem, da je bil zakon nekoč nekaj podobnega, sedaj pa vseeno odhaja…

 

New Report

Close