Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti ki ste srečni v vezi, zakonu

Tisti ki ste srečni v vezi, zakonu

Odgovor na objavo uporabnika
xxl182, 27.03.2024 ob 12:13

526 zate

čitam te komentarje, nisem lih presenečen. ker pač od ženske, drugo kot misli na njeno počutje. občutke, mišlenje, razmišljanje, pač ne moreš pričakovat, tudi nima smisla.  ne vem zakaj to sprašuješ?  ker za tem vprašanjem je seveda, neki druzga, kar ne želiš direkt vprašat. to je zelo velik problem.  kakor vidiš, ti odgovori, temelijo na ženskem pogledu.  na hitro sem samo pebral. ne vsega. to kar sem, nisme nijker zasledil. me dobro jebe. me dobro pofuka. ma vlkega debeuga tiča, ma dosti keša, me prenaša, je tolk  ne bom rekel normalen niti poženščen, niti softič, ne vem kero primerjavo naj dam, v glavnem je tolk  feminiziran ,da smem izrazit sedaj tukaj  te svje občutke, čutenja, videnja, bla bla bla.    pa seveda, leta so napisana, ker ot sedja ima ful težo. ja neki je no.  jaz mislim tko. če želiš, bit z nekom skupi, dolgo,  sta dve stvari važni.  1. spolna privlačnost , to je nujno.   2.  da sta oba navajena od malega živet z približno isto količino denarja.  to dvoje je kritično.  če tega ni, ne bo šlo. mogoče bo neki časa, mogoe predolgo, če bo on tisti ki ima veliko denarja in ona nima. po lgre seveda dost dolgo lahko. to vam govorim iz izkušenj. ker poznam te primere osebno.  če bi ona imela več denarja, od doma, tko ne bi šlo.  ženske, ki toliko, govorijo  na tak način o svoji zvezi,  to je problem. to je problem. ker o svojem ljbimcu.jebaču, fukaču, ne govorijo tko lepo, pa se vseeno grejo fukat pa mu dajo pizdo. čeprav ima  grd odnos, seeno mu da pičko svinja babja.  zato, za vse moške, morate pazit na to. babe so kurbe. zapomnite si to.  vse babe so kurbe, prasice.  vse.  tko pač je. to je v genih.  ko je kerokoli od teh ki tukaj lepo rečijo, fukal nek jebač, ji je bilo vseeno za vse. pa še ji je.  pol pa govori o svoji zvezi, kao o nekem, možu, ki je kao njen starš, ata.  kot da se ne fukata sploh. al pa se mogoče res ne.  ne vem. pač ta finočča, laganje, sprenevedanje žensk, to moški prej ali slej spozna, spregleda, in pol je adijo, kurbica.  tko je največkrat.

Iz tvojega pisanja veje, da si impotenten zafrustriranec. To ni tema zate. Je tema za tiste, ki so srečni v zvezi. Ti nisi niti v zvezi, niti srečen, tako da obvoz.

Odgovor na objavo uporabnika
Rozcaa, 27.03.2024 ob 17:18

Oh ko bi lahko kaj napisala v to temo…

Kaj pa če rečem, da je bil zakon nekoč nekaj podobnega, sedaj pa vseeno odhaja…

 

Jbg… Lajf. Nihče nima zagotovila, da bo trajalo večno. Zato je treba uživati vsak trenutek dokler traja. Žal se vama ni izšlo, a to ne pomeni, da ni za ovinkom že nekaj novega zate. Morda ne ljubezenska zgodba, lahko nekaj veliko večjega in zate bolj pomembnega. Baje si sami izbiramo zahtevnost preizkušenj v našem življenju, koliko želimo zrasti. Temu primerne so potem priložnosti za rast. Poglej s tega zornega kota. Pa tale moto si napiši nekam… “The best is yet to come.”

Odgovor na objavo uporabnika
Gretka526, 27.03.2024 ob 11:23

Kaj vam je najbolj všeč na partnerju, kaj najbolj cenite? Zakaj ste z njim?

Od vsega najbolj cenim, da nama je skupaj lepo in da so trenutki, ko se ne razumeva, redki in kratki. Ne gre za posamezne lastnosti, gre za celoto. Posamezne lastnosti so mi všeč tudi pri marsikomu drugemu, pa se z njim celostno in v vsem naboru različnih življenjskih situacij ne bi enako dobro ujela in dopolnjevala, kot se z mojim možem. Enostavno sem rada z njim.

Odgovor na objavo uporabnika
Moje mnenje, 28.03.2024 ob 06:50

Od vsega najbolj cenim, da nama je skupaj lepo in da so trenutki, ko se ne razumeva, redki in kratki. Ne gre za posamezne lastnosti, gre za celoto. Posamezne lastnosti so mi všeč tudi pri marsikomu drugemu, pa se z njim celostno in v vsem naboru različnih življenjskih situacij ne bi enako dobro ujela in dopolnjevala, kot se z mojim možem. Enostavno sem rada z njim.

Tole je pa vrhunsko napisano. Res je, celostna kompatibilnost se mora poklopiti. Tudi midva se podobno celostno ujemava,  zato sva rada skupaj.

New Report

Close