Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti, ki trdite, da je homoseksualnost bolezen. Poznate mar način zdravljenja te ”bolezni”?

Tisti, ki trdite, da je homoseksualnost bolezen. Poznate mar način zdravljenja te ”bolezni”?


Homoseksualnost je popolnoma nepomembna. Da pa imajo homoseksualci probleme s tem, kako jih ljudje sprejemajo, je pa v njihovem in your face obnašanju. Če bi se obnašali, kot se vsi ostali, ne bi bilo nobenega problema, ker so premalo pomembni, za karkoli. Ampak potem je pa treba malček lobirat, ke nede, pa se začne….:-))

Zame je bolezen npr.: norice, rdečke, prehlad. Torej nekaj takega kar se nalezeš. Homoseksualnost pa je napaka, tako kot je to downov sindrom, avtizem ipd. Napaka za homoseksualnost se naredi že v zarodku in nima veze z vzgojo. Lahko edino nekdo taji svoja čustva, se nekako prilagodi. A vi sploh veste, kako hormoni vodijo naša življenja? Homiči ne morejo nič zato naredit, tako čutijo. Je pa to vseeno napaka narave.

Zna kdo pozdraviti Huntingtonovo korejo? Znas ti?

Sicer je jaz nimam za bolezen, jo pa imam za anomalijo, ker zmanjsuje evolucijski uspeh neke vrste. In res ne vidim razloga, zakaj bi bilo potrebno castiti tako anomalijo. To je tako kot bi imel v skupini volkov nekaj volkov s kljunom namesto z gobcem in karnivornimi zobmi. Bodo nadaljevali vrsto? Ne bodo. In v naravi je samo ena stvar, ki steje: ali se bo vrsta nadaljevala.

leskova palica ob pravem času po pravem mestu dela čudeže…[/quote]

Posebej na katolibanskih ritih, da jim shizofrenijo in namišljene prijateljčke iz glave izbiješ.

Meni nikoli nebo jasno od kje nekaterim sploh čas, da se cele dneve ukvarjajo samo s tem kdo se s kom v pojstli mečka? Resno? Kaj vas sploh briga kdo kaj dela? Če se hočeta dva deca met rada pač naj se imata rada. Isto velja za dve ženski/punci. Naj delajo kar hočejo. Vam itak noben od teh nič noče. To ni nobena moda, to ni nobena bolezen. Tako pač je. Enim je pač všeč isti spol. Pa naj jim bo. Jaz od tega nimam nič manj in nič več. Butasto je, ko kdo reče, da tega včasih ni bilo pa da je to kao nova moda. Ah dajte no. Bilo je bilo. Razlika je samo v tem, da je danes vse bolj na odprtem, vse bolj javno. Včasih so se pa skrivali. Marsikateri gej je poročen samo, da skrije svoja prava čustva. Znancu iz srednje šole sta starša za 18 rojstni dan priznala, da sta poročena samo zaradi okolice. Mamina najboljša kolegica je v bistvu njena lubica, očetov najboljši kolega pa njegov ljubček. Starši so na njih pritiskali, da se je treba poročiti ter imeti otroke. Lastnim staršem niso nikoli priznali tega. Babice ter dedki še danes pojma nimajo zakaj se gre. Pač so se spoznali na nekem žuru (dve punci ter dva fanta) ter se potihem dogovorili da se med seboj poročijo ter špilajo “normalen” par. Pa naj kdo reče, da tega včasih ni bilo? Ta dva para sta se poročila 30 let nazaj…torej so že takrat obstajali….samo skrivali so se. Bivši sodelovec/kolega je tudi gej. In? Fant je čist faca pa ful ok fanta ima 🙂 Vsakič, ko se srečamo je totalna komedija 🙂 Ko so njegovi babici povedali, da so njenemu vnuku fantje všeč….je njegova babica sklicala vse svoje kolegice, ki so celo noč molile zanj. Pač ga je obsedel demon in je bilo treba to urediti…..ni pomagalo 🙂 Babica ga še danes grdo gleda zaradi tega. Resno no, pustite jih pri miru. Nič vam nočejo. Če vas pa kakšen začne pecat pa pač poveš, da nisi zainteresiran in to je to. Kolega dostikrat moški pecajo, mu gre že kar malo na živce 🙂 Sem pred leti rabila kar ene 2 urci, da sem se ene bejbe znebile. Bejba je bila kar vztrajna 🙂

Bravo! Edini odgovor, ki zadene žebljico na glavico.

Meni se bolj zdi, da tisti, ki homoseksualnost žigosajo kot bolezen, preprosto ne znajo reči nič drugega. In to lahko vidimo povsod v vsakdanjem življenju. Če ne drugega, kaj bo zakonski mož prvo rekel na ženino obtožbo, da jo vara? Rekel bo, da ni res. In če ga je žena videla? Bo rekel, da kar nekaj bluzi. In če mu bo žena pokazala fotko njega in ljubice? Bo rekel, da ne ve, kako je ona to fotko lahko tako sfotošopala. Itd.
Skratka, tukaj so na delu neke popolnoma iracionalne sile. In te niti najmanj niso vezane na homoseksaulnost, tako rekoč na deviacijo, ampak na najbolj t.i. normalni, mainstreamovski del človekove psihe. Religija je na pladnju prinesena iracionalnost, ampak iracionalnosti imamo cel kup tudi v povsem običajnih situacijah … v podjetjih, družinah, gospodinjstvih, na cestah itd. Verjamem, da vsakdo tukaj zna našteti nekaj iracionalnosti, ki jih počnejo “normalni” (za nekatere tukaj so to izključno heteroseksualni plodni poparčkani ljudje in nihče drug) vsak dan, praktično vsak hip. A se ljudje ne zamislijo, šele ko slišijo magično besedo “homoseksualnost”, naenkrat zagledajo vso iracionalnost in deviantnost tega sveta. Mene človek v tem pogledu sploh ne preseneča. Ker tak človek očitno je.

Jaz kot gej sem bolan le takrat, ko obležim z vročino. Recimo zaradi gripe. Ki se je nalezem od heteroseksualcev polnega avtobusa. Razmišljanja o homoseksualnosti kot bolezni pa v okviru pogleda nase ne poznam. Nikoli nisem nase gledal tako. Kar pa se tiče nesprejemanja in slabe samopodobe, kar očitno nekateri pripisujejo spet izključno homoseksualnosti … Če že je v tem problem, ali ni to povsem enak problem, kot ga doživljata npr. kmečki fant in kmečko dekle, ko prvič prideta v Ljubljano? Oba na polno zakompleksana. Toda ali to pomeni, da je zakompleksanost značilnost kmečkih fantov in deklet? In če ja, kaj pa potem npr. Primorci rečejo, ko k njim pridejo Lublančani? A niso ti zanje spet čist zakompleksani in monasti? Itd. Skratka, temu ni konca. Če tako pogledamo, nazadnje ugotovimo, da homoseksualnost ni prav nobena amomalija in deviacija. V morju vsakdanje iracionalnosti ima mogoče le nekaj več bleščic in seksi tangic. Kar ljudje očitno tudi najbolj pogrešajo v svojem vsakdanu.

homoseksualnost, po ^mojem mnenju^ moti ljudi iz 2 razlogov:

v 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} so sami prikriti homoseksualci
v 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} so neizobrazeni in mislijo, da je le “modna muha” (vsak malo razgledan clovek ve, da homoseksualnost obstaja od nekdaj, so se pa v preteklosti – tudi zato ker je bila smatrana kot bolezen oz.celo kaznivo dejanje ce se ne motim – bolj skrivali).


Homoseksualnost je napaka v genskem zapisu, kar ni bolezen!

Ce ze, potem je vec napak v vecih genih. Lahko tudi izven samih kodirajicih sekvencah.

Obstaja hipoteza, da je vzrok homoseksualnosti dedovanje materinih epigenetskih znacilnosti predominantno nad ocetovimi.

Pa tudi, ce je temu tako, to ne pomeni, da gre za bolezen. Enonukleotidnih polimorfizmov ima vsak posameznik 8 milijonov, v populaciji pa se pojavljajo v pribl. 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Kvecjemu gre za pestrost cloveske vrste 🙂

Rešitev??

Obrneš faze!! simpl kot pasulj


Z homoseksualci ni nič narobe, samo preluštno jim je, lahko bi dejal, da imajo vsega polno rit.
Se pravi mal več delat, da jim ne bodo več oslarije po betici skakale. Samo to je.
Idle hands are the devil’s workshop; idle lips are his mouthpiece:-))))))))


Pa to je tako kot Downov sindrom ali avtizem. S tem moraš pač živeti.

NIsem brala vsega. Tako homoseksualnost kot pedofilija sta prirojeni. Ljudje si ne morejo pomagati, da čutijo kot čutijo. Seveda pa lahko (pedofili) brzdajo svoje nagone. Tudi jaz ne bom kar naskočila moškega ki gre mimo pa me spolno privlači.

A ti bi se rada kregala? Hehe
Homoseksualnost paae pod spolne motnje, ki so posledica nezdrave navezanosti v primarni druzini do 6 leta. Zdravi se s psihoterapijo, vendar se ne zelijo..to je cel point. Tisti, ki so se zeleli ozdraviti in so se podali v terapijo so danes zdravi:)

bodi zaveden desničar in bodi homoseksualec, ker je v desnici veliko prikritih, čakam te, javi se


[/quote]

Vse delam z desno roko

ne ni bolezen, jaz sem Slovenec in bi rad imel zavednega partnerja Slovenca homoseksualca.

Jaz ne maram pedofile, roko dol pa tistim, ki vedo kaj čutijo in tega ne naredijo, ker vedo, da uničijo življenje drugim, posiljevalci ti so ekstremno zmešani in jim ni pomoči, ljudje, ki seksajo živali dotalni poden, starsi, ki uničujejo svoje otroke, totalni poden….ljudje imamo radi poštene, dobre ljudi, ki ljubijo svojega partnerja, partnerico, ki imajo radi živali, naravo in ki ne uničujejo sočloveka, živali, naravo, Da so ljudje tako zmešani je posledica nepravilne vzgoje, ki je seveda generacijska. Nic ni narava kriva, krivi smo samo ljudje in edino ljudje.

Vir, prosim. Geni, lokacija na kromosomih. Za kasno mutacijo gre. Prepricaj me.

Zašuj si rit in ne bo te več preganjala.

Saj. Druže tito je imel tri prirojene napake:

pedofil
peder
morilec zver

Ljudje seksajo vse, kar ima luknjo in posledica, smo mi, kreteni taki ali drugačni.

Duševne motnje so pogosto neozdravljive, kar pa ne pomeni, da ni potem opredeljeno kot bolezen, mar ne?

Pa kako ne bi bilo medicinsko ozdravljivo, če pa transom, da dobijo višji glas in ženske joske, sibajo hormone. Če je prišlo pri nekem človeku do potrebe uravnavanja hormonske slike, kar pri vseh hormonskih motilcih v hrani niti ni več čudno, bi se to zagotovo moralo uravnati, vendar je za zavarovalnice boljše, da se sklene nov družinski zakon. Morda se bi ta modna muha kaj spremenila, če bi se v zda našla še kaksna Erin Brockovich.

New Report

Close