Najdi forum

tkole

Muca, mariči in zajček se začasno poslavljamo…

Oki..tud jest moram kuhat..papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jajajajaja aha..oki papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pa, pa muc ***

Oglasil se bom,čeprav nisem nameraval.Res je težko igrati samemu sebi ” klovna “.
Ali ste kdaj pomislili,da nekateri ne smejo imeti svojih želja in igrajo po planu drugih?
Drugi spet pridejo ko si zaželijo zabave?
Tretjemu na koncu prekipi,ker je mislil drugače.

Ja hvalabogu,da si se oglasil!!!!!
Hmm ne smeš imeti svojih želja..ma tukaj jih lahko imaš…Tukaj lahko vse….Kaj še nisi pogruntal??!!!Zato pa smo tukaj..zato pa je to to…
Ojej maš prav…očitno smo sestavljeni iz enih drugih tretjih..ampak skupno vsemu pa je da se oglašamo zato,da uživamo…Pomoje ni nikogar ki bi tukaj pisal in s tem trpel? Bil z nami in tpel.norel z nami..se smejal,kriča uganjal norčije in tudi jokal…Dej povej Rajderček..a poznaš koga?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mislil sem imeti svojih želja doma.Kar lahko pomeni veliko,muca :- )).Nekateri smejo na net le v službi :-).
Sem proti oznaki,da ste budale.

Aha….takoj te nisem razumela..sem pa premišljevala in ti dam čisto prav! Res je tako!Na to pa niti pomislila nisem..
Kajti tudi jaz sem imela čas,ko je bilo doma pestro,prav zarad tega,ker sem bila na netu..se tukaj dopisovala…Ampak očitno sem bila vseeno tolko trmasta,da se nisem dala.Velikokrat res,sem se pač podredila,utihnila,se umaknila vse za ljubi mir…A vseeno kot vidiš tukaj sem in bom!Moram pa priznati,da je bilo težko.Zdaj ve,da tukaj pišem..točno,kaj in kako neve..niti ne razlagam,kaj ga briga..navsezadnje vsega mu tudi vedet ni treba.Tudi jaz vsega ne vem,njegovega..V njega ne drezam,pustim mu,naj ima svoje…Jaz pa imam to.In tega ne dam! Resnično ne dam!!Slabe vesti nimam…,če jo ima on je njegov problem..a o tem ne mislim razmišljati…škoda časa živcev in vsega…….

Ti pišeš iz službe..ali tudi od doma?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ZOPET BODO PRILETELE PTICE ,
SONCE SPET BO TOPLO GRELO … !

Jaaaaniiiiiiiiiiiiiiiiii ! SNEG , SNEG BO !

Sporoči , ko bo pobelilo gore , prosim ,
ker, iz te večne lublanske megle se neč ne vid .

New Report

Close