Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus To je biološka vojna in zasluži kazenski paket takoj

To je biološka vojna in zasluži kazenski paket takoj

Tole vse skupaj se bere in tudi izgleda kot vojno stanje, kar zares tudi je. Zakaj enkrat tega že ne priznajo in ne dajo nekih navodil. Najbolj me skrbi, kako bo v šolah, sploh srednjih, z XXXL dijaki, ki so tik pred maturo-tudi moj sin. Še najhuje je ta dvotirna hinavščina, ko eni vpijete, da se sploh nič takega ne dogaja in da je normalno še naprej hodit na potovanja, izlete, dopuste, po drugi strani pa kupujete maske, razkužila in jambrate, zakaj nič od tega ni na razpolago. Po tretji strani NIJZ spet “tolaži folk, naj si le pridno umivamo roke in ne mencamo po facah, po drugi strani pa zdravniki v vesoljskih oblekah skačejo med okuženimi pacienti, ki se v bistvu niti ne smejo približat bolnicam in ZD.
Pa zakaj potem, ČE NI VSE SKUPAJ NIČ;
– odpovedujejo prireditve
– se dela panika v šolah in v zvezi z njimi
– se je treba skrivat drug pred drugim, kot da smo vsi okuženi in obsojeni na smrt
– ko pa kličeš v ZD pa nikogar ne prikličeš niti za naročit ene tablete, brez katerih je tvoje življenje lahko ogroženo bolj kot s Korono?
Očitno pa tale virus ni en podganji ali netopirjev drekec, kot bi radi tudi Kitajci zdaj natvezili celemu svetu. To je očitno tolk huda mešanica za nalašč sproduciranih bioloških strupov, da jih še sami kitajski poševnookci ne znajo demulirat. In jih tudi vsaj za enkrat tudi nočejo, saj jim tak scenarij očitno paSe.
Oni bodo lahko pozabili nekaj miljonCkov Skode, ki jo bodo utrpeli zaradi bolezni. Za tiste, ki so med tem umLli jim itak niC ni Skoda, kel imajo pLeveC ljudi. Ko bo panika mimo in Cas, da pLide pLavo cepivo, bodo pa posevnookci vse nadoknadili, keL delajo za paLtijo, ki bo LeSila vse pLobleme. EvLopa pa bo potunkana na dno, kar je tudi njihov cilj in bo še bolj odvisna od poševnookcev.
To bi morali pogruntat tudi predsedniki ostalih držav, sploh pametna Putin in Trump in vsaj na Wuhan in Peking takoj poslat en kazenski paket kot so ga pred 75 leti poslali na Hirošimo in Nagasaki. Ker sicer se bodo ti Kitajci še velikokrat tako igrali zdravnike z raznimi strupi in si podredili naša življenja še v hujši obliki.

Za kak paket je zdaj prepozno.


Prepozno za tole….kar imamo danes.
Kaj pa za nasledjo njihovo igLico?

S tem se povsem strinjam. Kitajsko je treba na tak ali drugačen način kaznovat. Že zaradi tega, ker so hoteli na začetku to prekrivati.

Plačat imajo vso škodo, ki so jo naredili. Za vsakega, ki je umrl zaradi koronavirusa izven Kitajske milijon evrov kazni. Za vse prireditve, ki so bile odpovedane milijon evrov kazni. Itd

S tem se povsem strinjam. Kitajsko je treba na tak ali drugačen način kaznovat. Že zaradi tega, ker so hoteli na začetku to prekrivati.

Plačat imajo vso škodo, ki so jo naredili. Za vsakega, ki je umrl zaradi koronavirusa izven Kitajske milijon evrov kazni. Za vse prireditve, ki so bile odpovedane milijon evrov kazni. Itd
[/quote]

Pošteno. In to na najvišji ravni. Všečkam.
👌👍👍

Jaz pa mislim da so to ameri zakuhali, jim preveč gre na roko.

Enola Gay in Bockscar sta že dolgo prizemljena. In prav je tako.

Všeč mi je tvoj način pisanja, le atomske bombe pa lih nebi.

Jooj koncno je nekdo drug kriv za tole in ne glih Janez Janša. Čestitam za tole pametno razmišljanje ampak vseeno sem 99,9 procentna, da so krivi le posevnookci.

Všeč mi je tvoj način pisanja, le atomske bombe pa lih nebi.
[/quote]

Ja sej mogoče bi pa jaz tud rajši denar. Za vse to duševno mučenje sploh Slovencev, ki smo že itak v paniki zaradi zdravstva vsak dan tud v normalnih razmerah, bi morali za vsako gospodinjstvo zahtevati miljon eurov. Tisti, ki so pa staknili tega hudiča, pa vsaj dva miljona po osebi.

New Report

Close