Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ To je to!!! Uspevamo! Tresejo se jim hlače

To je to!!! Uspevamo! Tresejo se jim hlače

To je to!!! Uspevamo! Tresejo se jim hlače.
Dober dan Slovenija, sanjaj svobodo!

Ti si torej že buden? Vidiš, jaz sem ravno s šiht pršel… Ampak ne bom šel spat, ker bom čakal če bodo o tej revoluciji v Sloveniji danes kaj poročali avstrijski mediji. Zanimivo Kurz se je danes že nekaj javljal, samo nič ni omenil, da bo pri vas revolucija in da se pripravlja kaj posebnega. To bo verjetno protest vseh protestov, to se lahko Tahrir skrije… Ti boš tam?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ti si torej že buden? Vidiš, jaz sem ravno s šiht pršel… Ampak ne bom šel spat, ker bom čakal če bodo o tej revoluciji v Sloveniji danes kaj poročali avstrijski mediji. Zanimivo Kurz se je danes že nekaj javljal, samo nič ni omenil, da bo pri vas revolucija in da se pripravlja kaj posebnega. To bo verjetno protest vseh protestov, to se lahko Tahrir skrije… Ti boš tam?
[/quote]
usekancev teorij zarot. Popisali jih bodo in uvedli strokovno presojo za opravilno sposobnosti. Mnogi od njih bodo kasneje dobili skrbnike. Nima pač vsak dovolj razvitega uma.


usekancev teorij zarot. Popisali jih bodo in uvedli strokovno presojo za opravilno sposobnosti. Mnogi od njih bodo kasneje dobili skrbnike. Nima pač vsak dovolj razvitega uma.
[/quote]

So kar povprečno umsko rzaviti a jim je od brezdelja in celo zaprtih fitnesev in smučišč popolnoma dolgčas in s enjihova življenska energija usmerja v destruktivnost. Polovili jih bodo in poslali na izvajanje družbeno koristnega dela.

Puhobradci in nedofukane kobile s krampovimi štili predvsem rabite ene par kugel okol kepe, kakor so švigale leta 91.

Še nisi v Ljubljani, Ludi?

slovenkica Anica Bidar pravi, da pride s palicami danes, preberi si


usekancev teorij zarot. Popisali jih bodo in uvedli strokovno presojo za opravilno sposobnosti. Mnogi od njih bodo kasneje dobili skrbnike. Nima pač vsak dovolj razvitega uma.
[/quote]

Govno od govna da bi te še pes poscal pa bi bil lep dan

Ludi. tista “runa”, če jo obrneš na glavo ne pomeni nič. Ker ni runa. Gre za kombinacijo signalov N in D (zastavice) glej nuclear disarmament. Zakaj se vtikam- ker če so ljudje površni, zgubljajo kredibilnost.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

po mojem bi morali protestirat proti tistim visokim plačam,ki jih imajo priviligirana gospoda in gospe v policiji, ker ti so rušitelji ekonomije in to že 30 let….in ti bodo uničili vse ..tko,da ni pomoči še Bog ne more več pomagat

Tudi ne bo on v Lj, s čim bo pa šlo?😁 Pa tud to, s hrvaške je revše strahopetno od doma v Slovenijo pobegnilo, tu pa na socialni blodi o revoluciji.

Samo danes vseeno spremljam to revolucijo, vsaj nek frišen zabaven program. 😁

Me zanima, če bo tudi Robi prilezel izpod kavča? Jalovo upanje seveda.

Kaj ti pa je, to so vsi silni nternetni “revulucionarji.”, dokler jim ne bo nekdo igrač pobral, pol bo pa fertik. 😁

Rad bi gledal prenos. Bo na tv??? Ne dobim slovenskih kanalov…. A je možno, da bo kje na ORF, ZDF ali pa mogoč na RTL2????
Še eno prošnjo bi mel, če bi lahko se napisalo na en transparent kaj v smislu Vagabund pozdravljen ali kaj podobnega, da bi se tudi jaz videlo samega sebe tam na kakšnem plakatu. Saj to boste plakate imeli a kako?
Granitne kocke ali kaj? Granate a kalašnikove a kaj boste to imeli? Ne vem zakaj imam občutek da boste vi to bolj podobni tistim iz časov Ljudevita Posavskega… Vile pa grablje pa gremo

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ludi bo prenašal direktno na svojem FB.

Ajooooooj, ajmo svi, AAAAAAJOOOOOOOJJJJJJJ!!!

Sram te bilo izdajalec

Lej to no… Tole sem zdaj prebral na 24 ur

“Že zdaj je jasno, da ne gre za miroljuben protest, varnostniki Štajerske varde bodo protestnike pred represivnimi organi varovali s svojimi telesi in lesenimi štili.

Kolk je men žal da si jaz tega ne morem v živo ogledat. To bi jaz otroke peljal, da vidijo kaj se zgodi z njimi, če ne bodo v šoli pridni, pa če bodo mamila jedl. To bi jaz mulce peljal pogledat. Da bi reku, glej, če ne boš ubogal in če se ne boš učil boš končal takole z lesenimi štili pa dru se boš sred mesta ko teliček

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Sram te bilo izdajalec
[/quote]
Tamburica, si sploh šlo spat, preletel mon, je videt da si še včerajšnji, enako ludo?😁 Ne bi šlo v Lj malo zabrenkat, bi te proglasil za “talentiranega”? Bi se ti skoraj obetala glasbena kariera, s povdarkom na skoraj.😁

Slo Jerry Springerjevci. Tudi meni odgovarja tak šov Butalcev. Zabavno je gledati predhodnike ljudi.

Sram te bilo izdajalec
[/quote]

Dej mi razloži, zakaj sem jaz zdaj izdajalec in zakaj naj bi me bilo sram?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Dej mi razloži, zakaj sem jaz zdaj izdajalec in zakaj naj bi me bilo sram?
[/quote]

Zato ker naj bi bil Slovenskega porekla, živiš bojda v tujini in se norčuješ iz ljudskega prizadevanja svojega izvornega naroda, ko želi živeti svobodno in pravično in ti to dogajanje enačiš z dobrim tv programom. Bedak, ki pljuva po lastnih koreninah in se norčuje iz njih.

Če pa nisi del tega naroda pa še vedno ostajaš zame bedak, če se norčuješ iz stisk ljudi, ki bi radi bili svobodni in ne sužnji psihopatov na oblasti, katero podpira ogromno število delno nezavestnih ljudi.

Ludi. tista “runa”, če jo obrneš na glavo ne pomeni nič. Ker ni runa. Gre za kombinacijo signalov N in D (zastavice) glej nuclear disarmament. Zakaj se vtikam- ker če so ljudje površni, zgubljajo kredibilnost.
[/quote]

Kredibilnost?! Vic stoletja.

Zato ker naj bi bil Slovenskega porekla, živiš bojda v tujini in se norčuješ iz ljudskega prizadevanja svojega izvornega naroda, ko želi živeti svobodno in pravično in ti to dogajanje enačiš z dobrim tv programom. Bedak, ki pljuva po lastnih koreninah in se norčuje iz njih.

Če pa nisi del tega naroda pa še vedno ostajaš zame bedak, če se norčuješ iz stisk ljudi, ki bi radi bili svobodni in ne sužnji psihopatov na oblasti, katero podpira ogromno število delno nezavestnih ljudi.
[/quote]
Lenuharske zgube seveda ste en majhen del naroda, vendar tisti nebodigatreba del.


Lenuharske zgube seveda ste en majhen del naroda, vendar tisti nebodigatreba del.
[/quote]
A še nihče ni vode potegnil v wc školjki, da bi te odplaknilo? To pa je nemarnost in nečednost.

New Report

Close