Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek To ni res!

To ni res!

da mi moj mulc pogrunta geslo za internet!Ga bom ubou(bi rekla Helči)!
Grem nastavitve 100-ič menjat!
Se šmekamo,klapa.
Sp

Pa je res…, ne podcenjuj otroke, ne podcenjuj nikogar, ker nikoli ne veš kaj nekdo zna in zmore in evo, tvoj otrok je živi dokaz…

Cmoka, da ne boš preveč jezen nanj, bodi raje sam nase.
Ali te glavca se kaj boli od vcerajsnjega norenja…in si užival???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:-))))))
Pametne froce imaš, stari!
Moje mnenje:
– mulc te snema,
– si imu za geslu ime od ljubice? si mislu de mulc ne ve zanjo?

Ma nje ga ubet buozga uotroka! Rajš ga mal pocartej, ku je tku pridn, de z njega še kej bo! ;))

najbolje je da je geslo sestavljeno iz črk in števik, s tem da črke ne pomenijo kakšna imena….

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Sharky, kako je z zdravjem, te je topel sonček spravil iz postelje?
Pozdravček in cmoka na lička, za lep dan!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sharky,živijo stara sablja!
Se strinjam,sam pri teh letih bi tako kombinacijo še sam pozabil,pol bi bil pa dreck!
Sp

Bolje, vročine ni več :))

Ne razumem zakaj ti e-maila od doma ne morem poslati?????
3x mi ga je zavrnilo :((((

In ti cvetiš, kot ponavadi??

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Aja :))

Pol pa raj kej bl simpl ubereš 🙂

No ja enkrat mu bo žmanjkalo idej 🙂

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Pa tale hotmail, je nor…ne vem kaj se dogaja, zadnjič sem dobila obvestilo, da so določene strežnike pomotoma dali na negativno listo in jim enostavno zavračali pošto…nato so se mi opravičili za to pomoto, ker so mi namenjeno pošto vračali…in baje je sedaj okej…ne vem, poskusi še enkrat.
Ja jaz cvetim s pomladjo vred, tako je lepo zunaj, nabirala sem regrat, pa spomladanske rožice, urejam okolico hise, pripravljam hiso na pomlad…uživam in takšen lep dan želim tudi tebi, saj bo, sedaj ko ni več vročine…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A lahko pridemo klapa z armbrustom?
sam tako za show! :-)))
Sp

Dobrodošli, ampak delati boste morali, tako kot jaz…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja,veš mi prvo ustrelimo in pol vprašamo,kdo je še živ ostal?
saj ne veš kaj je armbrust,ne?
Te imam pa rad,veš?!
Sp

New Report

Close