Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek To niso dekleta, to so mladoletne potrebnice

To niso dekleta, to so mladoletne potrebnice

Kot kaže gre za eno tipično vaško opravljivko, ki o vsakem sosedu ve vse in še več kot dotični sam in seveda tudi ažurno prenaša dalje sorodnim vaškim kuram. Če ve, da je odnos tudi kaj drugega kot seks? Seveda ve, saj tak odnos verjetno živi sama, oz. živi takega, ki je vse, le seks ne. Komu, pa pri taki ne bi dol padel in je najbrž tudi njenemu ter manjko kompenzira drugje, tudi pri kakšni mladoletnici morda.

Ker vidim, da me nobeden ne razume, kaj hocem povedat, se ne bom vec ubadala s takimi norci od starsev in se bog ve s kom vse od ostalih. Tisti, ki so intelegentni, so zastekali, ostali pejte preverit svoj IQ. Ampak zdaj vsaj vem, da svet ni samo toliko pokvarjen in slab, kot sem si predstavljala, ampak se mnogo slabsi na zalost. In skoda mi je teh mladih, tudi vasih mladoletnikov, ki imajo v vas zelo slab vzgled. In kaj bodo poceli njihovi otroci, ce sploh kdaj kje bodo?
No to je ze druga zgodba, v katero se ocitno niti pod razno ne smem vmesavat, ker gre za visje cilje in moralne nazore. Z eno besedo:
BEDNI STE IN SRAM VAS BODI! PFFFFUUUJ!

Nobena normalna polnoletna oseba, kaj šele mati mladostnika, ne bo za mladoletno dekle, ki je praktično še otrok, napisala da je CIPA. Tudi če imajo mladostniki težave, ki navsezadnje lahko izvirajo tudi iz njihovega primarnega okolja, je prav, da se jim skuša pomagat, jih usmerit na pravo pot, ne pa da se jih takoj ožigosa s takšnimi oznakami, jim zapečati usodo.

Kar zmrazi me ob misli kako zlobni ljudje ste nekateri.

Nobena normalna polnoletna oseba, kaj šele mati mladostnika, ne bo za mladoletno dekle, ki je praktično še otrok, napisala da je CIPA. Tudi če imajo mladostniki težave, ki navsezadnje lahko izvirajo tudi iz njihovega primarnega okolja, je prav, da se jim skuša pomagat, jih usmerit na pravo pot, ne pa da se jih takoj ožigosa s takšnimi oznakami, jim zapečati usodo.

Kar zmrazi me ob misli kako zlobni ljudje ste nekateri.[/quote]
Vsak izgovor je dober za opravicilo vasih neodgovornih ravnanj in misljenja. Ker v bistvu veste, da imam kljub vsemu prav in da je veliko resnice v moji objavi, ste se spravile na moj besednjak. In kako bi vi imenovale puncko ki pri 12 do 15 izgubi nedolznost? Mogoce radovednica? Ali punca, ki zna uzivat? No ne vem. Jaz imam z mladimi cisto normalen odnos in se z njimi cisto normalno pogovarjam. Tudi s takimi, na vaso zacudenost, ki so ze eksperimentirale, saj tudi ve verjetno ne poveste v faco vsakemu, kar o njem mislite. Ce bi me ali pa se bo kaksna mladoletnica kdaj vprasala okrog tega kaj konkretnega, pa upam, da imam pravico ji povedati tako, kot mislim, da je prav. Tudi tista, ki ima rada cokolado do te mere, da jo poje naenkrat pol kile, verjetno nobena od vas ne bi rekla, da je to ok., da ima prav, naj kar uziva, ce ji pase. Verjetno bi jo opozorile na morebitne posledice, ALI PA NE? Ces, naj uziva, dokler lahko, se bomo ze potem ukvarjali s problemi, ce sploh bodo….

Nobena normalna polnoletna oseba, kaj šele mati mladostnika, ne bo za mladoletno dekle, ki je praktično še otrok, napisala da je CIPA. Tudi če imajo mladostniki težave, ki navsezadnje lahko izvirajo tudi iz njihovega primarnega okolja, je prav, da se jim skuša pomagat, jih usmerit na pravo pot, ne pa da se jih takoj ožigosa s takšnimi oznakami, jim zapečati usodo.

Kar zmrazi me ob misli kako zlobni ljudje ste nekateri.[/quote]
Vsak izgovor je dober za opravicilo vasih neodgovornih ravnanj in misljenja. Ker v bistvu veste, da imam kljub vsemu prav in da je veliko resnice v moji objavi, ste se spravile na moj besednjak. In kako bi vi imenovale puncko ki pri 12 do 15 izgubi nedolznost? Mogoce radovednica? Ali punca, ki zna uzivat? No ne vem. Jaz imam z mladimi cisto normalen odnos in se z njimi cisto normalno pogovarjam. Tudi s takimi, na vaso zacudenost, ki so ze eksperimentirale, saj tudi ve verjetno ne poveste v faco vsakemu, kar o njem mislite. Ce bi me ali pa se bo kaksna mladoletnica kdaj vprasala okrog tega kaj konkretnega, pa upam, da imam pravico ji povedati tako, kot mislim, da je prav. Tudi tista, ki ima rada cokolado do te mere, da jo poje naenkrat pol kile, verjetno nobena od vas ne bi rekla, da je to ok., da ima prav, naj kar uziva, ce ji pase. Verjetno bi jo opozorile na morebitne posledice, ALI PA NE? Ces, naj uziva, dokler lahko, se bomo ze potem ukvarjali s problemi, ce sploh bodo….[/quote]

Prvič – nimaš prav.
Drugič – tvoj besednjak je ogledalo tvojega mišljenja in odraz tvoje osebnosti, z
uporabo takih besed izgubiš kredibilnost tudi tistega, kar bi po nekaterih kriterijih
lahko držalo vodo.
Zdaj se tukaj ven vlečeš, češ, saj sem samo opozarjalo na morebitne posledice…em,
ne, nisi. Preberi še enkrat celo temo z reakcijami vred – nihče besno ne zagovarja
seksa najstnikov, večina se pa krepko zgraža nad tvojimi zapisi, polnimi sovraštva,
gnusa, gneva, negativnosti.
Nisi dobra oseba – sprejmi kritiko in raje kot vohljanje po spodnjih hlačkah punčk
pomisli na urejanje svoje glave (in srca)

Toliko kot so krivi starši deklet, so krivi tudi fantovi starši. Če jo lepo gostijo, meni nič tebi nič…mislim pa saj imate ljudje jezik da kaj zinete. In da se ne more 16 letni smrklji oz. domačemu smrkavcu reči da…obiski trajajo določen čas in…
V glavnem povsem enako so krivi eni in drugi.

Nobena normalna polnoletna oseba, kaj šele mati mladostnika, ne bo za mladoletno dekle, ki je praktično še otrok, napisala da je CIPA. Tudi če imajo mladostniki težave, ki navsezadnje lahko izvirajo tudi iz njihovega primarnega okolja, je prav, da se jim skuša pomagat, jih usmerit na pravo pot, ne pa da se jih takoj ožigosa s takšnimi oznakami, jim zapečati usodo.

Kar zmrazi me ob misli kako zlobni ljudje ste nekateri.[/quote]
Vsak izgovor je dober za opravicilo vasih neodgovornih ravnanj in misljenja. Ker v bistvu veste, da imam kljub vsemu prav in da je veliko resnice v moji objavi, ste se spravile na moj besednjak. In kako bi vi imenovale puncko ki pri 12 do 15 izgubi nedolznost? Mogoce radovednica? Ali punca, ki zna uzivat? No ne vem. Jaz imam z mladimi cisto normalen odnos in se z njimi cisto normalno pogovarjam. Tudi s takimi, na vaso zacudenost, ki so ze eksperimentirale, saj tudi ve verjetno ne poveste v faco vsakemu, kar o njem mislite. Ce bi me ali pa se bo kaksna mladoletnica kdaj vprasala okrog tega kaj konkretnega, pa upam, da imam pravico ji povedati tako, kot mislim, da je prav. Tudi tista, ki ima rada cokolado do te mere, da jo poje naenkrat pol kile, verjetno nobena od vas ne bi rekla, da je to ok., da ima prav, naj kar uziva, ce ji pase. Verjetno bi jo opozorile na morebitne posledice, ALI PA NE? Ces, naj uziva, dokler lahko, se bomo ze potem ukvarjali s problemi, ce sploh bodo….[/quote]

Deklico, ki pri 12 letih izgubi nedolžnost, pa res ni primerno poimenovat cipa! Kvečjemu je to otrok z zavoženim otroštvom, prehitrim skokom v svet spolnosti. Razlogi zakaj je do tega prišlo so lahko takšni in drugačni. Še posebej, če je to nedolžnost izgubila z odraslo osebo in ne s svojim vrstnikom. Da bi lahko sodili in pametovali, je treba poznat njeno ozadje, vztroke njenega obnašanja itd. Tudi ni nujno, da bo to dekle pozneje v življenju bolj promiskuitetno kot ena, ki je prvič seksala pri 20. Velika verjetnost pa je, da bo zaradi tega zaznamovana za celo življenje. Tudi zaradi takšnih inteligentnih polnoletnih oseb kot si ti, ki jo zmerjajo s cipo. To gre potem kot požar, družba enakomislečih šimfarjev hitro poskrbi za stigmatizacijo takšnega otroka. In deklica, ki je bila morda samo v navalu svojih pubertetniških hormonov iskreno zaljubljena v nekega fanta, bo potem zaradi pritiska okolice, ki jo zmerja s cipo, dejansko psotala problematična in svoje frustracije, jezo, žalost reševala na način, da se bo razdajala moškim. Pa ne 16-letnikom.

Moti me pri tvojem razmišljanju predvsem to, da očitno na vse skupaj gledaš izključno z vidika matere nedolžnega najstnika. Ne znaš, ne zmoreš in nočeš pa zavzeti neko drugačno pozicijo in na vse skupaj pogledat širše, ne zgolj kot užaljena, v svojega otroka zaljubljena, mamica, ki se boji, da bo njen sinek nedolžnost izgubil z eno deklino, ki ne bo tudi sama nedolžna.
A se tebi sploh sanja, kaj se v teh letih plete v glavah najstnikov, o čem sanjajo tako fanti kot punce? Kako bi se počutila, če bi recimo zvedela, da tvoj sin redno masturbira na sliko učiteljice, h kateri ti redno hodiš na govorilne ure? Bi jo imenovala za cipo, ker je slučajno enkrat imela preglobok dekolte? Kako bi s epočutila, če bi vedela, da morda fantazira o tvoji najboljši prijateljici (danes baje 40 abbe vse fenomenalno zgledate)? Kako bi s e počutila, če bi vedela, da bi vsej tvoji vzgoji navkljub in tupenju o tem in onem, v sekundi pozabil na tvoje nasvete, če bi se mu ena izkušena lepotica ponudila, da ga prvič popelje v svet seksa? In kako bi se počutila, če bi lahko brala njegove misli, in videla, da v njih pogosteje kot piflarska sošolka z očali in mozolji, nastopa najbolj izzivalno oblečena sošolka? Bi mislila, da je to hudičevo delo? Ali nekaj normalnega za ta leta?

Naj te ne skrbi, da ti bo pri teh letih sina “pokvarila” vrstnica. Tudi največja “cipa” v teh letih ni pol toliko nevarna kot če tvojega sinčka dobi v roke kakšna od njega starejša nimfomanka.
Poleg tega pa bi ti bilo lahko morda tudi iz lastnih izkušenj znano, da tiste najstnice, ki se mečejo za vrstniki, niso cipe. Če bi bile, bi si preračunljivo poiskale koga drugega, tudi z bistveno večjimi spolnimi izkušnjami.
Zakaj se starši najstnikov muzajo, ko vidijo dva zaljubljena najstnika? Ker je to normalana reakcija. Ker to ne pomeni, da so ga kiksnili v vzgoji. Kiksnili bi ga, če bi se najstnica pijana in okajena zvečer vlačila po barih in se nastavljala starejšim moškim, ali če bi se najstnik tudi msa podobno obnašal in na koncu morda nedolžnost izgubil z lokalno narkomanko. Najsntiške ljubezni so ok in ok je, da najsntiki tega ne skrivajo pred starši. In seveda so smrtno resne dokler pač trajajo. So pa normalen uvod v svet spolnosti. Seks je od 15 leta dalje dovoljen. Kaj misliš zakaj? Pogosto pa tudi mnogi najstniki, ki se cele dneve zalizujejo, še ne seksajo. Ampak tvoja bolana pamet na to niti pomisli ne.

Zelo me moti uporaba besede cipa.
Po SSKJ
cípa 1 -e ž (í) pog., slabš. vlačuga, prostitutka: to je čisto navadna, prava cipa; postala je cipa; hodi k cipam; vojaška cipa / zdaj sem ti zoprna, zdaj sem ti cipa / kot psovka cipa nesramna

Ali bi raje staro poročeno in osamljeno žensko? In punce naj se valjajo s slinastimi starčki za 50€?

Kaj te briga, razen, če nima punca slučajno stekline ?

p.s. 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} si v cerkvi vsak dan, taki ponavadi najraje gledajo vse ostale, namesto, da bi se zase brigali in svoje pravljično bitje, ki bo nagradilo njihovo sebično “dobrodušno” ravnanje, da pridejo v nebesa, pa jim še tega ne uspe, ker so jaki samo na besedah.

Avtorici “otvoritvenega” clanka: si preverila sinove roke? Ziher kosmate dlani 😉

In vi se ze celo jutro zgrazate nad zmago Mirele v BBju, kao da je pokvarjena, najslabsa mozna izibira, Slovenci, ki so glasovali pa vsi po vrsti najvecji izprijenci….vi, ki se s tem ne strinjate, pa najvecji moralni zmagovalci… IN POTEM SVIZEC ZAVIJE COKOLADO….samo to za danes.

http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=17&t=5186191
A je tukaj kje vmes tvoj sine?

Pun qrac imam te teme………. pa cipe…………. pa sem garant, da tega nihče ne bere!!

Joj mulc, kaksne pise in se hujse-kar pocne, zdaj jih bo pa fasal, res….

Mene bi bolj skrbelo, če bi ga fant ugriznu, kot pa punca…
Tud mene je moj grizu pri 16 letih in jaz njega…in glej ga zlomka, še zdej se grizeva …po 30 letih zakona…

No, tole si peberi avtorica teme.
Morda pa podobna sreča obišče tudi tvojega sončka. Če mu že mati prepoveduje mladoletne potrebnice. Polnoletne ne bodo vprašale, si bodo vzele.

http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11015360

Staršem se povečini itak hebe,ali so sami na travi ali pa utrujeni od dela,tega,da se v živjljenju niso za nič borili in zdaj živijo življenje,ki ga ne želijo.
Potem pa imaš oroke,ki vidijo luzerje doma in samo kopirajo.

Samo opomba, v diskače, klube, kakorkoli že to imenujemo, hodijo predvsem otroci, mladostniki, kakorkoli že povemo do 20, pravzaprav do 18. Redkokateri obiskovalec je polnoleten, sicer pa je načeloma vstop zanje res prepovedan, tudi 22.00 ura kot hora legalis menda pri nas še velja, vendar, otroci imajo izposojene dokumente, ponarejene dokumente, na en dokument jih pride notri npr. 5,… nadaljevanje po želji. Varnostnikom je dovolj, da vidijo dokument, že slike več nobeden ne gleda. Ko so notri, dobijo tudi alkohol. Policije v nobenem primeru nikjer ni. Enako velja za vse veselice, koncerte, kar je pač tega. Starši jih navadno sami pripeljejo in jim tudi dajo denar. Domov pridejo s kom, s taksijem v najboljšem primeru. Verjemite, imam 15 let staro najstnico in vem, ker imam vedno znova težave, saj otroka ne mislim voziti pol ure daleč zato, da se napije in še kaj več. Videla slike, videe, vse kar hočete.

Sledi ugriza? Ja najbols da je punca vampirka xD Metulcka mu je nardila,torej kje dfak je fora :PDans to usi delamo…Mojmu fantu jih delam na vratu,trebuhu,ramenih,on pa meni…Pa me zato moji ali njegovi niso fentali 😛 In se to…ocitno ti beseda “cipa” ni popolnoma jasen….cipa/kurba=zenska,punca k fuka za dnar,in ne punca k svojmu fantu dela metulcke na vrat✋
#PleaseCalmDown✌

jaz bi temu rekla: pozabila baba ko je bila mlada:)) jah..vprašanje če imela mladost.. tipično slovensko ali pač babje..oz ene nepotešene v življenju zarukane babe..ponavadi nisem taka z besedami..pa očitno imam danes tak dober dan za podobne oslarije komentirat:)) in sem pasja na take teme oz na take “ženske”
jaz ne vidim nič slabega da 16 letniki se družijo..seveda vse v mejah normale..ne razumem napada takoj na punce..ne razumem podobne žalive besede kot cipice in td…ter zakaj so vedno punce na tapeti…in neka čudna sklepanja.. pol še pišeš tukaj..a si ti mogoče držala svečo tem dvem..pa kaj če bil ugriz na vratu fanta….pač če se mečkajo ne pomeni vedno da sexajo..in ja.. če jo starši pripeljejo k fantu, torej zaupajo ljudjem kjer bo..kot tudi starši fanta nimajo nič proti s kom se druži njihov fant..mislim da boljše tako, da vejo kje so in s kom so njihovi otroci kot pa te ki nimajo pojma kaj otroci počnejo, ali se drogirajo ali se dobivajo s pedofilom ki so ga spoznali na netu in starši ne vejo niti kaj otroci počnejo od doma iz njihovega raćunalnika..mislim da je to problem..in ne to kar ti opisuješ..pa res te ne poznam..a ubogi tvoj otrok in najbrž bodoča nevesta..najbrž bojo sexali po tvojem urniku..sprosti se v življenju:) pa vtikaj nos v svoje..

Takele teme po tekočem traku odpirajo resni psihični bolniki…iz tega materiala nastanejo serijski morilci, čisti psihološki profil….vse ženske so cipe, vse je treba “kaznovati”…to je nekaj tako motenega, da bi moralo biti v ustanovi, varno za zaklenjenimi vrati.
Takihle tem je bilo vsaj ene deset odprtih. Vedno na isto temo….in (verjetno, oziroma upam) isti avtor….

:):)

- - - - - - - - - - - - [url]https://prvipaketek.si/verzi-in-cestitke-ob-rojstvu/[/url] -->> Čudoviti verzi ob rojstvu otroka ;)

A ima psihiatrija res.proste izhode za vikende? A te ne morejo nafilat s tabletami da je mir za vikend. Jaz si dam šus v glavo da se tak glup gravž, da nimam kaj drugega počet v življenju kot tukaj viset in pisat vedno večje bolanije. Kakšno stvorenje je tebe povrglo si nočem niti predstavljat. Očitno ena huda cipa, da imaš take komplekse še dandanes.

…da sem normalna. To je, sodeč po tej temi, najbolj redka zadeva na monu.
Še bolj srečna sem, ker sem vzgojila otrok, ki so praktično odrasli in jim ni smisel življenja nabiranej sexualnih trofej. In najbolj me razveseljuje moj mož, s katerim se imava rada že krepko v tretje desetletje.

New Report

Close