Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek To niso dekleta, to so mladoletne potrebnice

To niso dekleta, to so mladoletne potrebnice

Verjetno je res napisal članek moški, ki ne mara žensk oziroma vse ženske hoče poniževati in jih predstaviti kot da so nič od niča.

Se vključujem v to temo po nekaj mesecih premora. Fant hodi v drugi letnik srednje šole. Z doticno punco sta se vedno parček.

Fant ni najboljše zaključil prve konference. Imej je dve ali tri negativne ocene. Zato sta mu starša prepovedala druženje s punco med vikendom, ko je med tem že pridobila dovoljenje, da lahko pri njegovih prespi.
Glede dovoljenja je bilo pa tako, da so za to akcijo pritiskali njeni starši na njegove, ker da punca doma teži, oziroma si zeli biti v njegovi bližini več časa. Ker ima baje punca tudi ene vrste psihične probleme in hodi k psihologu, so njeni starši hoteli čim prej doseči to dovoljenje tudi pri njegovih starših, ki pa kljub temu, da sta dokaj svobodna, nista bila takoj zato, a sta popustila.
Ker se je fant poslabšal v šoli, sta mu prepovedala druženje z njo čez vikend in med zadnjimi počitnicami, oziroma samo druženje čez dan. Ker pa starša bila dva dni odsotna, sta si sin in punca omislila skupinsko zabavo, ki je trajala čez noč in povabila mnogo vrstnikov. Doma je bila sicer tudi babica, ki pa je nihče ni ubogal. Mladina je pila in kadila, malo je manjkalo, da ni zagorela denarnica. Punca je babico od fanta terasa iz hiše, h kolegici, da naj gre prespat k njej, če jo doma kaj moti. Kljub prepovedi si je punca in tudi njeni starši dovolila, da je prenocevala pri fantu. Njeni starši se z njegovimi niso nič dogovarjali o tem, če lahko, čeprav se medsebojno sicer razumejo in dogovarjajo. No to zame ni način, vidim pa, kakšne ste danes matere.
Verjetno so krive vaše mame, ki so se do vas obnašale enako. Se pravi, da vse slabo izvira že od babic vaših hčera. No, pa lahko noč, ker se mi fučka vaše skorumpirano mnenje.

Tudi jaz sem pripravljen vsa moja mnenja spremeniti v zameno za manjšo denarno nagrado.

Nikdar nisi bila stara 16? LOL

Zanimivo, kako se stvari hitro menjajo.
Danes so 16-letnice mladoletne potrebnice in cipe, pa starši jih vozijo k fantom na seks,
Še dva dni nazaj, ko je ena napisala da je en 30+ kresnil eno 16-letno ste pa pisali, kako so 16-letnice še male punčke, da jo je tip samo izkoristil in tako mlada da še ni vedela zakaj gre, čeprav je bila prostovoljno z njim, pa kam prijavit takšno zlorabo, pa koliko let bi moral tip prebit v zaporu zaradi seksa s 16-letno……. LOL


Le zakaj se ti vedno in dosledno pojaviš v temah o mladoletnicah….slučajno?

Dobro jutro ljudje, ampak, če vas večina še ni opazila, ne morem drugače povedati: vsaj polovica 15letnic je že zdaaavnaj skurbanih. Zelo malo je takih, ki se zgonijo šele pri 19ih na faksu. Je to v redu? Ne ni.

Ja kok ste pa ve stare tuki gor, ki zganjate histerijo? Seks je obstajal tudi 35 let nazaj, ko sem bila jaz najstnica, in verjamem da tudi generacije pred mano. A ste vse usle iz samostana? Al zivite v nekem paralelnem svetu?

Kaj je bilo z denarnico in teraso?

Predvsem je fino, da si vsa leta uspela ohranit naivnost in da nisi sposobna brat celotne teme.

A, ko ste bili mladi se nikoli niste grizli po vratu? Nič takega. Bi raje videla, da bi se tvoj sin dobival nekje na neznani lokaciji in ga ne bi bilo domov, itd. Če misliš, da je preveč in da ima njegovo druženje negativne posledice nanj, lepo to povej najprej sinu in če to ne bo zaleglo še mami te punce in je zagotovo ne bo več vozila k vam. Ampak tolk zategnjena pa ni treba, da si, ker živimo v 21. stoletju in ne v srednjem veku.

Seks pred poroko so si izmislili farji, da bi tudi tisti štorasti in tisti s premajhnimi lahko privezali žensko nase. Pa seks so dovolili samo za otroke delat. Ko sem bila še majhna, je v sosednji vasi živela smrdljiva stara ženička. Ni se umivala, ker je bila tako verna, da je bilo to prepovedano, ker se ne smeš dotikati svojega telesa. Če je kaj izprijeno, je to to.

Mogoče bi bilo bolje, če bi jih že pri desetih letih prodali najboljšemu ponudniku.

Joj boga, a ni vedla, da je blo ‘dotikanje’ mišljeno kot masturbacija :))


hehehe,ti mal namerno spomin peša, a ne?

obstajata dve vrsti žensk: cipe al pa preveč izbirčne, kaj vmes težko najdeš


kako pa to je, da je na zunaj vidno, da je “resna” zveza pri 16_letnikih ☺ A morata zataknjena naokoli hoditi ☺


Se vidi da vam je postenost in spodobnost na minus nuli. Se ne cudim zdaj tem puncam, da so take, ce imajo take matere, ki so same koruznice, cipe in k…ur…be.
Kako boste vzgajale svojo otrocad, ce sebe ne znate, oziroma so ze vase matere iz enakega testa, ki jim je bila poslusnost svojih starsev in kaka kazen, spanska vas. Zato smo priterali tako dalec. Se nic ne sekiram za tako snaho. Z vsem srcem upam, da se me bo ognila, sploh, ce je take krvi. Ker ce se ona ne bo meni, bom piskrbela, da se ji bom ognila sama in to v velikem loku. Samo, da pri tem ne bom sparala niti njenega denarja, ce drugace ne bi slo. Ce ali ko bom pa slucajno mogla imeti opravka z njo, bom doma takoj slekla svoja oblacila in jih razkuzila, ali vsaj oprala za vsak slucaj.
In se nekaj vam povem:
Da me, ko tole berem, sploh ne bi motilo, ce bi se moj sin odlocil, da dobim zeta, kot pa eno vasih pokvarjenih naspicenih Barbik.
[/quote]

Zarecenega kruha se poje vec kot pecenega…ko,ce in dokler imas otroke ,ne vzgajaj in ne kritiziraj drugih otrok-je pa lazje,to pa drzi. Ce zelis zapolnit svoj prosti cas,se ukvarjaj s svojimi

To niti ni tak problem dokler hodi samo s sinom, huje bi bilo, da bi začela flirtati še z njegovim očetom.

Dobra:))

Kaj se dogaja po treh letih. A sta že polnoletna?

T fak ce se pubca vrove oblece to ni nc slabga al pa ce sta se kusvala pac tko je. ti sam zapri svoj gobec in zgin dol s foruma

New Report

Close