Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Točka minus za Tavševo ker Tavševa si je upokojenki IZMISLILA

Točka minus za Tavševo ker Tavševa si je upokojenki IZMISLILA

Barbi Žgavči Tavš svojo skrb za zapostavljene ipd. gradi izključno in samo, to je očividno na 10 km, z namenom pridobitve političnih točk … Pa ne mi sedaj s tem, kdo pa to ne počne in vsi so isti … Ker bom, no raje ne rečem kaj …

naši – vaši, naši- vaši, nekaterim je Bog samo leta natresel, pameti pa nič.

a beš no, kaj pa ta pregovor: “starost je modrost”, ki še kako drži.

hahaha, ja kaj ba boš, a???? iz kože skočil ????

raje si poglej zadnjo odajo PREVERJENO, 66{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi pravi, da živi slabše kot pred 4 leti, pa še politiki se strinjajo, hmmm čudno ane.

hahaha, ja kaj ba boš, a???? iz kože skočil ????

raje si poglej zadnjo odajo PREVERJENO, 66{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi pravi, da živi slabše kot pred 4 leti, pa še politiki se strinjajo, hmmm čudno ane.[/quote]

Daj ne mi s takimi bednimi floskulami … Najprvo je treba vedeti na kateri televizijski hiši se vrti oddaja Preverjeno … drugo pa, da mnogo ljudi hodi po svetu iz rok v usta … in so servilni … Ta odstotek je odraz enostranskosti slovenskih medijev, ki so v večini hiper levičarski …

Kateri politiki se strinjajo? Daj ne mi s takim gnusnim posploševanjem … Se morda s tem strinja Janša, Bajuk, Podobnik … ? Ja, dobro … Morda preje kakšen Žnidar-šič … in podobni rokodelci …

hahaha, ja kaj ba boš, a???? iz kože skočil ????

raje si poglej zadnjo odajo PREVERJENO, 66{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi pravi, da živi slabše kot pred 4 leti, pa še politiki se strinjajo, hmmm čudno ane.[/quote]

Daj ne mi s takimi bednimi floskulami … Najprvo je treba vedeti na kateri televizijski hiši se vrti oddaja Preverjeno … drugo pa, da mnogo ljudi hodi po svetu iz rok v usta … in so servilni … Ta odstotek je odraz enostranskosti slovenskih medijev, ki so v večini hiper levičarski …

Kateri politiki se strinjajo? Daj ne mi s takim gnusnim posploševanjem … Se morda s tem strinja Janša, Bajuk, Podobnik … ? Ja, dobro … Morda preje kakšen Žnidar-šič … in podobni rokodelci …[/quote]

ne boš verjel, da so plače veliko prenizke se strinjata celo JJ in Bajuk, kaj si zamudil.

seveda spet so mediji krivi, pa so krivi tudi tega, da jim prva moža slovenseke politike priznata mizerne plače. Zato ti pa pravim, da si oglej preverjeno, sta bili zraven dve gospe iz SDS.

Napisal:

GOSPA/D, HAHAHAHA, naši vaši,:-) a pod nickom, s katerim pišeš ponavadi, se pa tega zgornjega stavka ni dalo napisati?:-)))

S tem stavkom je velik dokaz, da nimaš prav NIČ pameti!

Žališ BOGA! BOG je tudi STAR, a ne? Pa od nas vseh je BOG.

Ja, nekateri SO si ga prilaščali in si ga še! V NGEGOVEM imenu in v imenu Kristusa, JE BILO STORJENO OGROMNO GORJA.

Ja, nekateri, ki nimajo zadosti pameti, plonkajo tudi govore! O tem je bilo veliko napisanega v moji odsotnosti tukaj.

Če jaz kaj napišem, posredujem tudi VIR informacije.

Zapomni si, Bog vse vidi Bog vse ve, greh se delati ne sme!!!

=====================

Začel se je čas počitnic. Imejte se lepo VSI, ki se tukaj sprehajate.

Pojdi se še ti sprehajat, pa napiši kaj iz svoje strostno modrostne glave in ne samo plonkat in limat časopisne članke.

Da je Bog star? Starost ni vedno modrost, to si s to izjavo dokazala.

Niso vsi stari modri. Je pa kakšna gospa samo gos. Žal povsem neprimerna za martinovo.

Točka minus za Tavževo ker Tavževa si je upokojenki IZMISLILA.

GOSPA, z mnogo pameti,

naj ti povem, da bi ti, PAMETNA kot si, lahko ugotovila, komu so bili >”nalimani” linki iz časopisov namenjeni in tudi zakaj sem jih posredovala.

Ampak, to je za tebe že preveč zapleteno, a ne?
Če se že “sprehajaš” in daješ pripombe, v bodoče dobro preberi za kaj se gre!

Po tvojem naročilu, sem se malo sprehodila in našla tvoje modre misli!:-))

Iz tvoje “MODROSTNE GLAVE”,(mlade???:-)) je priletelo tukaj tudi tole:
======
— “Gospod in gospa, po cesti gresta, vsak svoj štukelj jesta, men pa nič ne dasta, to sta grda.” —

Napisano ne spada v tisto temo. Poiči sama, kje si to napisala.

In še:
— “Mater, ej … svašta!”—
— “Svaka čast!” —
=======

Res si pametna “GOSPA”! :-))))) Škoda časa!” Naj ti bo!

Niso vsi stari modri. Je pa kakšna gospa samo gos. Žal povsem neprimerna za martinovo.[/quote]

Mik,
saj čas zelo hiti, tudi MARTINOVO bo kmalu tukaj. Nimam pa izkušenj iz martinovanja,:-) čeprav mnogokrat organizirajo kakšen izlet, še nisem nikoli šla.
Mal napiš, opiš kakšna mora biti gos, da je dobra in kakšna je neprimerna.:-)) Gotovo mora biti, bolj mlada, ne stara GOS.:-)))

Ma, čas počitnic je, drugačen urnik, pa vročina, časa ni, sicer pa, kako je že bilo rečeno, “dost vas mam”.:-)
Zjutranj zgodaj vstat, zalivat v hladu, prek dneva v senci z otroci, zvečer zgodaj spat, itd. Še pospravim in se odjavim.

Ja, hudič je v tej demokraciji, ker se ne sme nič pokritizirat čez vlado. Nekateri ne vidijo nič napak, jaz jih pa veliko,:-) čeprav sem kakšna že??
“nezaželeni element”, ne znam kimat, žal je tako nikoli nisem. Tudi nekaterim prafarbanim šefom NE, ko so se znali dokopati na bolj odgovorna mesta, pa še sedaj jih gledam.
Tudi volitve bodo kmalu tukaj, verjetno bo kar vroča debata.:-)
Še dobro, da sem v penzionu, da nisem izpostavljena kakšnem prefarbancu, zagrizencu, ker mu ne bi bila tiho, dobila bi brco, kot mnogo drugih, figa, pa taka demokracija. Še volilni molk, dolg traja, tukaj pa sploh, “četiri dana”.
Veš, ampak sinovi borcev so še po službah, ti si imel srečo, da si hitro zagledal luč sveta. Dobro seme! Brez zamere!
Lahko noč in hvala za klepete, take in drugačne.:-))
L.p.

Niso vsi stari modri. Je pa kakšna gospa samo gos. Žal povsem neprimerna za martinovo.[/quote]

Mik,
saj čas zelo hiti, tudi MARTINOVO bo kmalu tukaj. Nimam pa izkušenj iz martinovanja,:-) čeprav mnogokrat organizirajo kakšen izlet, še nisem nikoli šla.
Mal napiš, opiš kakšna mora biti gos, da je dobra in kakšna je neprimerna.:-)) Gotovo mora biti, bolj mlada, ne stara GOS.:-)))

Ma, čas počitnic je, drugačen urnik, pa vročina, časa ni, sicer pa, kako je že bilo rečeno, “dost vas mam”.:-)
Zjutranj zgodaj vstat, zalivat v hladu, prek dneva v senci z otroci, zvečer zgodaj spat, itd. Še pospravim in se odjavim.

Ja, hudič je v tej demokraciji, ker se ne sme nič pokritizirat čez vlado. Nekateri ne vidijo nič napak, jaz jih pa veliko,:-) čeprav sem kakšna že??
“nezaželeni element”, ne znam kimat, žal je tako nikoli nisem. Tudi nekaterim prafarbanim šefom NE, ko so se znali dokopati na bolj odgovorna mesta, pa še sedaj jih gledam.
Tudi volitve bodo kmalu tukaj, verjetno bo kar vroča debata.:-)
Še dobro, da sem v penzionu, da nisem izpostavljena kakšnem prefarbancu, zagrizencu, ker mu ne bi bila tiho, dobila bi brco, kot mnogo drugih, figa, pa taka demokracija. Še volilni molk, dolg traja, tukaj pa sploh, “četiri dana”.
Veš, ampak sinovi borcev so še po službah, ti si imel srečo, da si hitro zagledal luč sveta. Dobro seme! Brez zamere!
Lahko noč in hvala za klepete, take in drugačne.:-))
L.p.[/quote]

Če si tole pisala že v uri duhov, to je zate zgodaj, kdaj pa je potem zate pozna ura? Saj je res da ta stari ne rabite toliko spanja sam malo preje pa le pojdi v posteljo.

Vroč dan, ni kaj. Napišem ti še eno na temo gospod in gospa, pa nasmej se, če znaš.

Gospod in gospa
po cesti sta šla.
Gospod je zavriskal
se v hlače podriskal.
Gospa je jokala,
ker hlačke je prala.
Gospod je pa klel,
ker hlačk ni imel.

Ni v kontekstu je pa luštna.

Motiš se, ko mi pripisuješ “Mater,ej..” pišem in govorim slovensko.

GOSPA,

nedelja bo jutri, prost dan bo, malo sem pokukala tukaj, kaj je novega. Ja, sem se zasmejala, tudi smejat se znam:-)))))))))).

Prekontroliraj! TRETJI post v spodnjem linku je napisala “GOSPA”.
Si mogoče to ti???? :-)))))))))))) Se motim????:-)))

Napisal: GOSPA
Datum: 03.06.2008 08:10

Mater, ej, … Svašta!!!!
Svaka čast “detektivu”, glede naše birokracije pa … drugega skoraj ne bi mogla pričakovati.
http://med.over.net/forum5/read.php?27,4776499

Lepo nedeljo ti želim in lahko noč!

Nisem jaz.

Jaz tudi ne!

faj ste “gospe” :-))) in se ne pustite pisarjenju – temu najnizkotnejšemu načinu komunikacije kar sem jih doživela v treh letih, kar sem aktivna na forumu

ko pride samo pokukat gor in se nam nasmejat…dobro da nas ima!

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

… nekateri na forumu ste kruti, prekruti, :(((, samo da ne dojamete, kaj sami počnete!

… vse se vrača, vse se plača …

Tavževka si me je izmislila.

Oooo, a po tvoje ne bi smela pokukat in se nasmejat ????
Dobro, da imam tebe, ja:-))) da se lahko nasmejim, ko se ti jeziš.:-)
Kdo je bil pa najprej nizkoten, pa preberi tvoje poste, kjer si očitala drugim tisto, kar si sama počela.

Spoštovana Sarica, zaradi mojega kukanja tukaj ni nihče prikrajšan, koristim pa res svoj prosti čas, kateregan pa ti, pa veš najbolj sama, a ne?

Socialne stiske brez meja

Revščina traka na vrata pekarn, je opisano v spodnjem linku.
http://www.dnevnik.si/nedeljski_dnevnik/aktualno/330377

Ljudje hodijo po kruh na kredit, prodajalka zapisuje v zvezek, ko imajo denar pridejo plačat.

Tile zapiski v linku, me spominjajo na moja otroška leta, pred drugo svetovno vojno. Vse smo hodili kupovat v trgovino last tovarnarja, pri katerem je bil oče zaposlen kot fizični delavec. Vse so zapisovali v zvezek kar smo nabavili, od očetovega zaslužka so vsak mesec odtegovali, kar smo kupili. Tako je tovarnar primoral vse delavce, da so vse kupovali pri njem.
Začela se je vojna.
Ja, očeta so spomladi leta 1942 internirali v Italijansko taborišče, v zvezku pa je ostal dolg, ki ga nismo mogli poravnati, kljub opominom.
Mama je dejala, naj zaposli starejšega fanta, pa bo “počasi” odplačal dolg. V več obrokih.
Ja, res je zaposlil enega od bratov, takrat 13-letnega brata za razna dela in kaj se je zgodilo, ko je prvič dobil obračun zaslužka, ni bilo v koverti niti enega dinarja, ker je tovarnar otroku pobral ves zaslužek, za dolg, ki je bil zapisan v zvezku. Na obračunu, pa je pisalo tudi, koliko je še dolga v zvezku. Še večkrat mu je bilo odtegnjeno, da je bil dolg poravnan.
Tovarnarjevo nesramno grabežljivost ni brat nikoli pozabil, če mu bi odtegnil polovico zaslužka, se bi človek še sprijaznil, da pobere pa ves zaslužek, to je bil pa višek! Pa tiho je bilo treba biti, ker v nasprotnem primeru bi moral iti nazaj za pastirja, to je bilo delo takrat mladih “pobov” fantov.
No, preden so nas vse pregnali, je brat tovarnarju ves dolg poplačal.

Zgodovina se ponavlja! Ni kaj, tako je v kapitalizmu, da nekateri še za kruh nimajo.

V gozdu so borovnice, ki se prodajajo za med. Pa bosta velika fanta imela delo in še dober zaslužek bosta dala v žep. Samo en predlog.

a se te sploh kaj dotakne, ali moraš res najprej probati na svoji koži???

cinik, kot vaš voditelj, ampak ura tik-taka.

Saj sem podal samo eno sezonsko rešitev, da bodo prišli do denarja. In kaj je narobe?

New Report

Close