Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Točka minus za Tavševo ker Tavševa si je upokojenki IZMISLILA

Točka minus za Tavševo ker Tavševa si je upokojenki IZMISLILA

Narobe je to, da imajo levakarji dve levi roki in to, da si jim ponudil zaslužek za pošteno delo je za njih sramota….

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

veliko, beri se! (otroci naj delajo za kruh, al kako)

veliko, beri se! (otroci naj delajo za kruh, al kako)[/quote]

Ne vem kaj je s tem narobe, da otroci zvejo kako se pride do denarja, ne pa da greš na banko in ti ga dajo. Se je pa z nabiranjem gozdnih sadežev v socializmu dalo dobro zaslužiti še posebej če si imel izvoznika za Italijo. Preverjeno.

“Dva sinova ima, pridna in že velika fanta..”

Beri, beri, ninej, v stilu Prababi. Očitno si bila velika razvajenka, da o nabiranju borovnic nič ne veš.

pomota, še danes jih rada nabiram, ampak zase in svoje otroke. Otroci pa imajo svoje cilje, ki jim sledijo, žalostno, da bi vi otroke katerih starši ne zaslužijo dovol nagnali delatin in to za kruh (ne rečem za počitnice, študij itd.), ki ga jim v nobenem primeru ne bi smelo manjkat, namesto študirat in s tem bogatit naše skupno znanje.

ob takšnih primerih pa dam kar prav Kresalovi in njeni stranki, ki se bo zavzemala za obvezno srednjo šolo.

Tudi včasih starši niso zaslužili dovolj sredstev in so otroci delali med počitnicami za ljubi kruhek.

Katero stopnjo izobrazbe pa mislita s to srednjo šolo?

En mal mem,
me ne moreš pozabiti? da me omenjaš, kaj te moti moj stil?:-)
Me je nekaj povleklo, da moram pogledat semkaj, kljub temu, da imam malo časa. Ja, ja, jaz sem na forumu šele zvečer, redko kdaj preje.
Že kar nekaj časa nazaj sem brala tvoj stil pisanja od leta 2006 dalje. Ne bi ti škodilo, če bi malo prebral, kaj si napisal, kar precej se boš zamudil z branjem.:-)

Hahaha, borovničke, a jih ti ne nabiraš, pa tvoji otroci, so mogoče že preveliki??:-), da bi se podili za borovnicami v hosti, haha, če jih sploh imaš?????
Madonca, koliko ti zabiješ enga časa tukaj, malo se zamisli!? Ali nimaš nič dela doma, si na forumu od jutra do večera, sicer me ne briga, ampak, le kako ti znese???? A ti vse drugi naredijo????
Drugim priporočaš nabiranje borovnic, sam pa za računalnikom čepiš.
Pojdi v NARAVO, tam so borovnice, ja, pa še marsikaj boš našel tam, tudi zdravilne rožice, pa svežega zraka se boš naužil.
Tukaj imaš en link, mogoče ti bo prav prišel, da ne boš samo v politiki.
http://www.trebnik.com/zelisca.php, Ameriški slamnik je začel pravkar cveteti, lahko ti dam sadike, pa tudi seme, beri, beri, da boš videl kako zdravilna rožica je, pa še lepa zraven. Preklikaj vse in se malo nauči o zeliščih.
Naj ti bo še ena:-), http://www.trebnik.com/zelisca/sentjanzevka.php, tudi šentjanževka prav zdaj cveti, pa v različne svrhe jo uporabljaš.
Ostale si pa sam odpri! Beri, beri, beri in beri!! Pa še kakšno knjigo o zdravilnih zeliščih si priskrbi, ker tukaj ni vseh zdravilnih rožic.

Hahahaha, v mojem stilu:-)))

Beri, beri, beri, aha Prababi.

Ameriški slamnik imam in hvala za sadike ali seme.

Knjige o zdravilnih zeliščih ti pa jaz lahko šenkam, če jih rabiš. Kljub poplavi te vrste knjih in branju, branju, ljudje še vedno hodijo k zdravniku. Tako,da beri, beri, beri, ne pomaga vedno in vsemu kar je zapisano ni za verjeti.

Imam vsega dovolj, tudi knjig imam vse sorte. Tudi tebi hvala, za “šenk”.

aha, ti bi se vrnil nazaj v tiste čase po vojni, al kako.

še Kitajci so te prehiteli v razmišljanju.:)))

Bodi bolj konkratna.

saj si pameten bajda, razmišljaj!

To itak. Ti je zmanjkalo, kaj. Konkretno, konkretno, daj, daj razpiši se, če jezikaš vse počez.

no očitno ne boš razvozljav uganke, ki sploh ni težka.

Kitajci so uvedli stroge kazni za otroško delo in ga prepovedali.

Če je pa nabiranje borovnic otroško delo in ga je potrebno kaznovat, se vidi, da nisi nikoli nabirala borovnic. Sicer je pa govora o dveh velikih fantih in ne o dveh otrokih.

jaz tudi svojim rečem, da so že veliki, pa me še vedno vsi krvavo potrebujejo.

New Report

Close