Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tokrat….

tokrat….

No da beremo nsa pametne glave, ki zanmo svetovati in sploh….

kaj bi odgovorili OZ.SVETOVALI na tole:

1/ PRETEKLOST ALI PRIHODNOST

kaj bi izbrali, če bi lahko:
– preteklost…. lahko bi jo spremenili in doživeli najlepše stvari, ki so se vam zgodile….spremnili pa tiste grde,neprijetne…

ali..
– prihodnost — videli kakšna bi bila prihodnost, kakšna bo lepa ali grda, kaj se vam bo zgodilo v življenju.. To bo lahko lepo ali pa ne, tega ne morete preprečiti…. itd itd itd

no ??????????

TRETJE MOŽNOSTI NIMATE, …DA MI NE BI KDO REKEL SEDANJOST:)))
————————————————————

LP

leta letijo - iščem stevardeso.....

Vsekakor bi izbrala prihodnost… menda ne bi bila tako črna, kaj praviš?!

Cmoka na lička.

Ojla, Razzy… sem se že bala zate, zdej pa vidm, d si bil sam ful zamišljen… te dni… u šukci…
ma kej sprašuješ take reči, brez veze razmišljat, ker tega se ne da, je neizvedljivo… se mi ne da filozofirat… ne morš žvet od takih misli… štekaš? sam tolk, da ne boš razočaran… nad lajfom… 😉

lep dan, Razzko

Pusti preteklost v preteklosti, prihodnost v prihodnosti in živi sedajnost in le to izživi do konca!

zatorej od tvojega nastetega bi izbrala prihodnost, kajti brez nje tudi sedajnosti ni…

Cmoka;)) si me kaj pogrešal???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hm … Tako bom odgovorila na to … Preteklosti ne bi hotela spreminjati … ker … lahko sicer spremenim tiste grde stvari, ki so se mi zgodile … mogoče bi se za določene stvari drugače odločila … mogoče bi imela drugačne izkušnje … v bistvu bi živela drugačno življenje … Ampak … ravno tako bi se zgodile pa kakšne druge grde stvari … mogoče bi se za tiste stvari, za katere sem se napačno odločila v preteklosti odločilna pravilno … ampak bi se pa napačno odločila za kakšne druge stvari … in … v bistvu samo zaživela bi drugo življenje z drugimi izkušnjami … Ampak noben mi ne more zagotovit, da bi živela brez vsakršnega problema … in da bi se vsakič odločila pravilno … In … vsekakor se ne bi odrekla vsem izkušnjam, ki sem si jih nabrala v vseh teh letih … na podlagi “mogoče” napačnih odločitev …

Prihodnost … Prihodnost bom videla … in to počasi počasi … Brez veze vedet vnaprej, kaj se ti bo zgodilo … Zakaj? Da bom videla, da me bo pri 40-ih povozil kamion? In da se bom potem do takrat sekirala zaradi tega? Ne ne … brez veze …

Ne eno ne drugo varjanto ne bi izbrala … Čisto fajn mi je tako kot je …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ojla, soseda… kako kaj? 😉
včerej sem nekej ugotovila, ti bom povedala kšn dan… :))
čauči

Sem videla … ja … Sem nekaj na hitro prebrala dol …

Kaj pa si ugotovila? Če nočeš napisat sem mi lahko pošlješ na mail …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Povej zdej,pa vsem,ne samo njej!
kar pa se teme tiče: se mi ne ljubi bit filozof danes,je že tko dost druzga sranja pa mi ni treba še s tem možganov utrujat.
Sploh pa razo vrže kost,potem pa spizdi..
Sp

bom, mogoče pole, zdej letim vn… h notarki… chauchi.. 😉

ej-ej

tista tvoja sooseda te je pa dobr zrajcala….ko govoriš take grde besede….

ampk v glavenm da stoji………hihiihih

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Prav pogrešala sem že tale hhiiihhiii, cmoka;))

Sprevržko ne bodi zoprn, saj se bo do poletja že slekla, sedajle pa je še mrazek, razen če jo greš greti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Upam, da mi boš res … ker me res zanima za kaj se gre … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close