Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tokrat pa za moške!

Tokrat pa za moške!

Vedno sem imel občutek, da moramo moški dajati pobude za posteljne sladkosti, zato mi je bilo vsaj doma vedno neznansko všeč če me je začela nagovarjati ona.
Tu pa berem da določenim moškim ni do sexa! Očitno sem živel v iluzijah da nam nikoli ni preveč. Hmm, očitno se res učimo vse življenje…

Zdaj pa da vidimo koliko jih ima jajca in odkrito pove da mu ni do seksa!

Meni ni če me boli zob npr. :-)))))))))))

ja, pa če mi noče dat:-)))))))

Hja…”noče dat”…..mogoče pa njo boli zob…..

Meni ni do sexa,če spim,pa še takrat sanjam o njem:-)))

heheh ali glava…

Hmm jaz skoraj vedno.

Naprimer zadnjič se mi ni dalo pa njemu tudi ne, ker sva cel dan od jutra do večera potovala iz Švedske (urna letenja, čakanja…) ampak sva pa tisti dan zjutraj preden sva se odpravla na letalo 🙂 heheh…. tako, da brez nisva bila niti ta dan 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Čist lahko:-)))

ja, človek ne more bit čist tešč:-)))))))

Lejči upam da tebe nikoli ne boli zob.

Hja ne 🙂

Hmm ja jaz se mi zdi, da včasih mojega že malo forsiram z tem 🙂
Saj ni fora v letih? ne? jaz sem 23 on pa 28 ?? 🙂

Saj on je aktiven – samo jaz bi še več. 🙂
Nevem kako mu naj to dopovem 🙂 saj sem zadovoljena samo saj pravim še več bi 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

In kolikokrat prakticirata na teden?

Še ne živima skupaj tako, da tolikokrat, ko sem jaz pri nhjemu.

To je ponavadi 4 dni se pravi, da 4x na teden.

1x zjutraj, ko se zbudiva, pa potem še kdaj opoldne 🙂 če sva doma. Drugače pa si zvečer vzameva čas za par urno seanso 🙂

Če sem pa pri njemu 7 dni pa se pač dogaja to 7 dni, razen da takrat ni jutranjih, ker žal ni časa.

********************************************* We all know that cats rule the world!

:))))

Pa me veš….. zob…pa glava…pa trebuh….pa ledvice….pa križ…..pa…..
pa sej ne vem zakaj je treba uporabljat tehniko majhnih laži….zakaj moški enostavno ne sprejme….če ženska reče….danes pa ne bi…. Prec so tle eni pomisleki…a ima druzga….no ne seveda čist po prvem ne-ju…če jih je pa več…..pol pa ratajo zoprne debate…

Lepo,čim večkrat tem bolj.Veliko vročih užitkov ti želim.

Hvala enako 🙂

Res je ja, čim več – vedno je lahko bolje 🙂

Kako aktiven si pa ti?

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ja popolnoma se strinjam s tabo.blagor tistim ki si našli sebi primerno.

Saj te razumem.Upam,da te zvečer ali ponoči ne bo nič bolelo:-)

No…sej tko hudo pa tud ni…da bi me kar non stop kaj bolelo….so tudi svetli trenutki…brez vseh bolečin…:))

Jaz ko je treba seksat me vsa bolečina mine 🙂 Ma saj pravim nevem kaj mora bit, da mi ni za seksat 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

In jaz ti želim da ne bi bilo nikoli kakih bolečin in da bi uživala v sexu.Še mmalo pa se posloviva za danes,kajne srce?

Ja..tako nekako…..še par minut….pa šibam….pa ti? danes tudi delaš dlje?

Tako ene 10x na teden odvisno.No čez vikend večkrat,a v povprečju je prbl.7x.

Ne srči,grem domov.Pas tako rad bi bil s teboj.samo,da te ne bi kaj bolelo 🙂

U jebela..ondi….ti pa nisi od muh…

Baraba!!!
Priden bodi…popoldan…..pa glej da tvoja ne bo kaj “zbolela”

pa-pa

Meni ni kadar sem zmahan med delovnikom in kadar vidim Drnovška na TV… 🙂

New Report

Close