Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tole pa je romantika – sanjski moški :)

Tole pa je romantika – sanjski moški :)

Se nikoli ne ce, kaj vse so nam podtaknili na POP TV. ni nobene na tem forumu, ki ga v resnici pozna.

Preberi si v Magu o tem njegovem kao podjetju. In kako si je opomogel s temi 3 MIO ki jih je dobil za sodelovanje v oddaji.

Nimam revija MAG. Na kratko napši vsebino, prosim. me prav firbec matra.

A se je samo meni zdelo, da sta šla po tistem z njeno roko in lubčkanjem, ko sta šla ven, opravit zadevo?! Ko sta se vrnila sta se namreč spraševala, če njej/njemu ni bilo fantastično?! Ali sem samo jaz narobe razumela? Zvok je namreč zelo slab in težko ujamem vse kar dogaja, vmes pospravljam in gledam samo z levim očesom….

Nisi edina – tudi mojemu možu se je tako zdelo ;))))))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Ja itak da sta šla zadevo dokončat, sam spomnte se kako se je ona režala (kot pečen maček bi rekel moj mož).
Sicer pa jemen blonda ful v redu karakter in mi je ta Natša čist mim. Jah, vsake oči imajo svojga malarja

Jaz pa mislim, da je Simone kar malo škoda za Damirja. Zanj bo kar Nataša dobra.Mislim kakršen že je….

se ne bi mogla bolj strinjati

Jaz se tudi strinjam! Simona je zelo v redu dekle, prav tako se to vidi iz njene družine. Urejeni in delovni ljudje, ki se cenijo in spoštujejo svoje korenine. Tudi odgovor njenih staršev o Damirju se mi je zdel najbolj normalen. Ne razumem, kako se lahko neki starši (Natašini) tako ogrejejo zanj, češ da je iskren, pošten, primeren zanjo itd. Kam to gledaš, da svoji hčeri “privoščiš” kaj takega. Simona tudi ve, kaj hoče, predvsem nekaj resnega in zanesljivega. Vsaj tak občutek imam jaz. Mislim, da bi slej ali prej ugotovila, da to ni to. Glede Nataše ne bi izgubljala besed. Že izgleda tako, kot da je dala svašta skozi. Po drugi strani pa gliha vkup štriha. Torej, če se je Damir ogral zanjo, vemo tudi, kakšen je on sam. Predvsem je očitno, da je sam na njenem nivoju “zrelosti”. Za takega infantilnega hedonista, ki ne vidi dlje od svojega užitka, v stilu “trenutn se mava ful dobr”, kolikor bo pač že trajalo, pa, res, hvala lepa.

LP, U.

lp Tanja

Meni se pa zdi, da je on full “zapalil” zanjo, no saj ona tudi, sam se mi zdi, da je ona preveč “divja” za njega. Pa še dost velika razlika je v letih. Se mi zdi, da bi se ona mogla še malo “zdivjati” pri 22-ih letih. Drugač sta pa prav simpatična za videt skupaj.
Lp, SAra:)

Meni je bilo pa včeraj najbolj “nagravžno” njegovo brskanje po nosu med vožnjo ( na začetku oddaje ). Bljak, me je kar minilo gledati!

Lp;P

Damir je res sanjski moški – za svojo sanjsko žensko. Za ostale pa… Po eni strani “svaka mu čast”, da je sprejel to vlogo in se dal v javnost… Po drugi strani pa…
Od vseh 25 “nevest” mi je bila skoraj najbolj všeč Marjeta, od finalistk pa vsekakor Simona. Mojca mi že od začetka ni bila preveč simpatična (predvsem njena frizura), čeprav ni napačna. Nataša pa – iz oddaje v oddajo mi je bolj antipatična. Upam, da je izbral ravno njo, ker ostalih dveh (predvsem Simone) pa mi je resnično škoda za njega. Simono je prav gotovo kdo že vzel “na piko”. Upam, da bo kmalu našla svojega sanjskega moškega pa ne Damirja… A si predstavljate, kako se počutita Simona in Mojca ter njuni starši, potem ko so si ogledali včerajšnjo oddajo? Po mojem so si samo oddahnili, da Damir ni izbral njihovih hčerk. Govorim seveda v upanju, da je izbral Natašo.
Se mi zdi Damir kar malo premalo za eno tako fajn družino kot jo ima Mojca. Pa ne govorim o kmetiji, ampak o njihovem toplem odnosu in medsebojnem spoštovanju.

Sej zadnjič je v Jani pisalo, da je izbral Natašo…je ena izmed finalistk (ki je mislila, da bo izbrana) izdala…od jeze baje. In so novinarji kar hitro zagrabili novico…pol pa se je pop tv ustrašil, da bo gledanost upadla…bla…bla…
Vceraj pa nisem gledala…morem jutri ponovitev pogledat…ce je ze res bilo tako vroče:-)

Kdaj pa je ponovitev?

se opravičujem, sem že videla

http://www.kvak.com/index.php?u=s

Lep pozdrav!

Jaz pa mislim,da sta kar šla ven na en sex-ič …

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

V Novi sem pred približno 3 tedni brala, da je izbral Simono in da sta se baje že skupaj potepala po eksotičnih deželah.

punce, pa kakšen sanjski moški je to, ki pri 32 letih izjavi, da bo moral verjetno začeti šparat za otroka…… in mirno razlaga, kako ne zna z denarjem, vse zapravi…. take feministke pa res še nismo, da bi bil sanjski moški tip, ki ga bo treba vzdrževat!

ja,baje so ju videli tudi na Bledu!

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

Sanjski moški?

njegovo podjetje se ukvarja s preprodajanjem Hi-fi opreme in glede na to, da je bil to dober biznis v času Yuge, je to danes nekaj kar prinaša samo še izgubo, ker se ferštrekarija dobi že vsakem malo večjem supermarketu

v Magu, ki pa ga zdaj ne najdem, so pisali da gre podjetju iz leta v leto slabše … zadnje bilance so ble pa sploh porazne… prihodkov je bilo ene tok kokr je povprečna neto plača v SLo cca 1,8 Miliona … tip je dobil plačano za vlogo 3 milijončke (sicer ste pa itak vidle, da je že ena od kandidatk, ki je ekonomistka, zgruntala, da o poslovodenju in podjetništvu nima pojma)

drugapče pa je brez izobrazbe
živi pri straših
je reden gost igralnic
edina resna veza, ki jo je do sedaj imel je bila kao v Novi Zelandiji trajala pa je manj kot leto (toliko o resnosti)
češna na tejle kupi pa je njegova starost 33 let

profil sanjskega moškega?

definitivno je to bolj moški iz nočne more (seveda po mojih standardih)

Zadeve ne gledam. Nimam časa, pa tudi takele traparije mi gredo nekam. Ker pa tukaj ogromno izvem o tem, pa kakšno slikico in filmček sem že videla, me zadeva samo še bolj odbija. Kaj vse nekateri naredijo za svojih pet minut slave (in denarja)???

Pa če odmislim vse tisto kar sem prebrala o tem, bi samo to rekla, da mora biti pa res krona moškega spola, če je star 32 let in si takole išče žensko!!??

Mislim, ne vem, no… pri teh letih mora biti pa res terna.

In SANJSKI? Kateri pa so parametri, ki DOLOČAJO, DA JE NEKDO SANJSKI???

Nič pa še nismo rekle o puncah, ki si mislijo najti fanta, pardon sanjskega moškega, na tak način. Jaz nikoli ne bi šla v to. Sem pač raje brez!

Jaz sem gledala samo prvi del in me je minilo. Po vsej verjetnosti je bil ta nevemkakomuježeime še najbolj sanjski od vseh, ki so bili pripravljeni iti v to. Kakšnemu bolj sanjskemu pa najbrž še na kraj pameti nebi prišlo takole se izpostavljat in v zobe dajat. Poleg tega si vsi, ki so bolj sanski z lahkoto najdejo deklico, tale pa je imel očitno probleme s tem.

New Report

Close