Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tole pa je romantika – sanjski moški :)

Tole pa je romantika – sanjski moški :)

Izgleda, da sem čisto mimo, ker pojma nimam kaj in kako…… ;o(

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Če bi mi plačali ene tri miljončke ne glede na to, do kam pridem. Pol bi bila pa na prvem srečanju tako zoprna, da bi me takoj izločil. :-))))

Meni je pa vse skupaj že čudno,eni pravijo Simona drugi Nataša jaz navijam za Natašo ker sta glih za skupaj meni sta všeč.Po vsem tem kar je bilo v tej odaji dvomim da bi Simona privolila.če ne že zaradi družine,ki so res malo preveč zlikani.Vse punce ki so šle na to oddajo tudi niso bile neke lepotice in ne vem kake face.V tujini no vsaj v Italiji imajo podobno oddajo ampak se vse dogaja v studijo razen zmenki ki jih prikažejo med oddajo ,trajajo nekje 5 minut in imajo tudi ženske provokativne poze….Je pa daleč boljša od naše,pri nas je vse tako umetno in ni sproščena oddaja.Je pa edino Damir sprejel tak denar za pred tv ekrane.Orav imajo in svaka jim čast da imajo korajžo,Gledala jih bom do konca.

Jaz pa mislim, da gre pri Simoni samo zato, da je naredila zastonj reklamo za tisto njihovo kmetijo. Ker baje da imajo kmečki turizem. Dobra reklama pa danes lahko prinese veliko, če pa je še zastonj tokiko boljše.
Drugače pa se tudi sanjskemu moškemu ne da ukvarjati ne s Simono ne z njihovo familijo. Meni se je zdelo, da se mu tam pri njih zdi vse kar malo smešno.

Meni se je zdel do zadnje oddaje Damir kar v redu,glede na tiste kokoške okoli njega. Zelo se je trudil z vsako,vodil pogovore,ko same niso nič iz sebe spravile.
Tale zadnja oddaja pa mi je čisto obrnila mnenje o njem. Mislim,da se je tukaj pokazal njegov pravi jaz. Do Simone je bil ful nesramen,ves čas je oči okol obračal in zgledalo je,kot da že komaj tam stoji in da komaj prenaša njeno družino ( meni se je zdela ona in njena družina ful fajn, taka normalna ),Mojca se mi ne zdi nič posebenga,mogoče zato,ker je bila s svojo družino že na Pop Starsih in mi sploh ni zanimiva ).
Medtem,ko sem tudi na začetku navijala za Natašo,mi je zdaj izpadla kot ena vlačuga. Obnaša se kot,da je on res ful nekaj posebnega. V bitvu pa je en švercar z radiji,Audija ma pa danes lahko vsak.

Takle mamo !

To, da je sanjski moški izbral Simono se meni zdi malce zaigrano s strani POP tv. Glede na to, da se je tako ogrel za Natašo, so pač morali nekaj narediti za večjo gledanost te oddaje.

Se pa strinjam s tem, da se za vsak pisker najde ena pokrovka. Tako se je našla tudi za sanjski pisker:).

Kaj pa pravite na Natišino izjavo, ko je Damir zamujal? Kje si se pa vlačil?!
To bo ena srečna zveza. On pa kar na otroke misli…

Sicer bo pa čas vse pokazal. Bomo videli, kaj bo…

Keni.

Tudi jaz gledam-prvič in tale vojakinja ga kar malo preveč v nulo daje,pol sta pa šla iz avta pa nazaj not,pa ga vpraša–A TI JE BLO U REDU(ja,halo,kaj sta pa delala)…

….

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

Ej a tisti odhod iz avta….. a je bil seks vmes? Saj me ne briga, me pa zanima…..Saj sta cart ni kaj!!!!!!!!!!!!!!

Ja a misliš, da sta šla ven na cigaret? Valda da sta se dol udarla!

Ta “sanjski moški” se prav trapasto obnaša za svoja leta zato mu 22 letnica prav paše, ker je še neumna. Le zakaj je odpikal starejše in zrelejše punce? Ker so prepametne zanj. Če bi si resnično želel družino in neko resno vezo, kot on kar naprej blebeta, bi si izbral eno zrelo bejbo, ne pa eno razštelano mladenko. S tem da je njegovo obnašanje zelo daaaaleč od romantike.
Jaz ga ne bi marala. Sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da to na dolgi rok ne bo šlo.

Morem še jaz pristavt svoje-a ste opazle, da vse tri finalistke še pri starših živijo-HALLO!!!So ful samostojne haha, po mojem tud ja.Sploh Nataša, ma službo v vojski, pa ja nima tk slabe plače je.Mene ful to moti.Pa kaj je s temi puncami, a si ne želio na svoje. Vse tri so ene razvajenke v HOTELU MAMA, no pa saj mnda on tud pri starših živi -tolko o njegovi samostojnosti!!!

Jaz sem tud skoz mislila da bo Nataša njegova apak naj mi potem nekdo pove zakaj je v Novi pred 14 dnevi pisalo da je izbral Simono in da že uživata na sanjskih počitnicah?

Nataša je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} njegova.

Kaj pa je narobe, če 22-letna punca živi še doma? Kaj se mora že pri 20 poročiti? Minili so tisti časi!!!

Jasno, da vidi le še Natašo! (Z)mešala mu je glavo 🙂 Punca je udarila na šibko struno moških in zadevo poprijela iz druge strani 🙂 Nič fuzbala, pa nič petja, kar akcija takoj! In povejte mi prosim, kako naj si tip pomaga, če moški mislijo le s spodnjo glavo? Do zgornje pride šele kasneje… takrat pa je ponavadi že prepozno…

Kakorkoli – zdi se mi, da je šele v tej oddaji pokazala svoj pravi jaz, ko ga je napadla takoj, ko je prišel… z zamudo 🙂 Z njo bo še kravce pasel… prav po začetniško 🙂 Punca je še čisto nezrela, otročja in ravno njena mladost mu laska. Iz njega budi otroško razposajenost. Sicer mislim, da se bosta imela bolj malo za pogovarjat :))) Do sedaj je bolj ali manj prikimavala, zdaj bo pa očitno vzela komando v roke.

Simona se mi zdi prenežna in preblaga zanj. On potrebuje tako, da ga bo vrtela okoli prsta, sicer jo bo hitro izigral.

.. mi je bil hec, ko jo je ob vrnitvi v avto vprašal, če je bilo tudi njej tako fajn.. pa je bolj kot ne skomignila z rameni :)))))))))))))))))))))

Najhujše pa je, kako določeni kandidatki samozavest dviguje nošnja službene uniforme- tako mlada, pa že tako prevzetna in oblastniška! Doma na kavču pred očkom pa pohlevna ovčka in mila deklica….
Malo drilanja in skakanja po plezalih, malo pranja možgančkov po vojaško – in dobimo primerek slovenske vojakinje, ki si marsikaj upa brez zadržkov – od tega, da pokaže pred kamero dvignjen prst s spremljavo kletvice svojemu kolegu vpričo sanjskega moškega, do tega, da ne zna krotiti hormonskih napadov. Vse bi bilo pa še sprejemljivo, če dejanja nebi bila pospremljena z neumestnimi in nezrelimi komentarji, kot npr.: ” a ti je blo dob’r?”. Damir -sanjski moški gor ali dol – raje premisli, kaj te še čaka! Ali pa je že po toči zvoniti prepozno. Dont think with your small head only!
Sploh pa – zavraga – naj sanjski moški ne sprašuje dekleta, ki je še samo otrok, če je zrelo rojevati in vzgajati otroke…..

Alias

c c c…

Sem mislila, da se ne bom vključila v debato, pa me je pogrela izjava, da je neka punca pri 22-ih še otrok.

c c c Jala :-)))

verjetno je bilo mišljeno, da se pri 22-ih obnaša kot otrok, čeprav je hormonsko že ženska…..

hudo nism si mislila da bo ta zaadeva dvignila tok prahu???????

A JE MOGOČE KATERA POMISLILA DA JE BLA SKOZ KAMERA ZRAVEN IN DA JE NEKAJ ZREŽIRANO???????

MISLIM DA BI SE VE TUDI DRUGAČ OBNAŠALE ČE BI VAS GLEDALA CELA SLOVENIJA ALI PA ČE BI SLE SAME NA DEJT BREZ KAMERE A?
KAJ MISLITE

SICER PA DOBR DA STA SPOLOH KAJ DELALA DA LOH MI OBIRAMO KOSTI A???
PA BREZ ZAMERE

Heh. Jaz se kar tukaj štulim, pa sploh gledala nisem, ampak ne morem si pomagat………… :))))))))))

Marjeta, men se zdi ful dobr – glodat kosti namreč. od tega se ni še noben zredil. Očitno je glodanje kosti hudo zdrava zadeva 🙂 Za srce in ožilje.

;))

Čeprav nisem gledala oddaje, sem podobnega mnenja kot marjeta.
Verjetno sta kamermanu rekla:”Ti, dej ustav kamero, da se greva midva poseksat, pol boš pa lohk snemal naprej!” In on je potem ravno takrat zopet prižgal kamero, da se je še slišalo:” Ej, a ti je blo fajn?”
Ja, ja, oni že vedo, kako zmontirat, da se ma narod potem velik o tem za menit.

Rekla bom samo tole:ne zdi se mi ravno romantično,ko ji je dal roko na svojega(saj veste kaj),pa tudi ko si je vrtal po nosu,mi ni bil nič kaj preveč romantičen.Komaj čakam,da se stvar konča!

V sredo se na RTL-u začne oddaja, ko bo punca izbirala med 25 fanti; upssss………… Punca, ki je slovenske gore list!!!

Žalostno je, da so se pustile tako ponižati.
pa saj je vse vedno bolj podobno Springer šovu. Le da so malo več denarja vrgli notri !Ja, saj to je Pop televizija, ki je in dreka naredi pomp !

New Report

Close