Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Toliko debate o tej kamasutri…pa jo sploh kdo resno prakticira??

Toliko debate o tej kamasutri…pa jo sploh kdo resno prakticira??

Od vas tukaj gor?

čakej, zdej si morjo ogledat kako sploh to gre. vprašaj jutri ; )

Jaz 🙂

Jaz sem na hitro pogledala in ugotovila, da z mozem uglavnem prakticirava polozaje, za katere pise da so tezji ali akrobatski, pa se nama do zdaj niso zdeli tezki, nasprotno, prav prijetni in drazljivi.
Bo pa treba bolj natancno prebrat, se posebej drobni tisk :)))

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

če bi jo, potem ne bi bilo toliko povpraševanja, se ti ne zdi;))

Ubogi možje, ženske so dobile iz neta dol kamasutro in zdaj bo doma juhuhu..ampak te naše babnce tule itak skoz čivkajo, da se doma skor nč ne seksa, zdaj se sprašujem kaj jim bo ta kamasutra, če še misionarja ne zmorejo;))

No mal heca mora bit ženske, rada bi vas vidla v pozah kamasutre, sploh une mal močnejše;))hihi, aja to bo nova zvrst pilatesa, to pa ja, kar veselo na delo, pa na umetnega tiča ne pozabte, bo lažje kot v to vtikat moža;)), se boste tko zapletl, da boste klical 112.hihi

malo morgen 🙂

A z neta se jo dobi? Kje pa? Jz bi jo tudi, pliz! Kakšen link ali kaj takega?

Malo sutra…:-)

Ma nismo še tak dauč…glede na mojo gibčnost in moževo (ne)gibčnost bi se zraven itak do solz nasmejala…Boma pa ob priliki mogoče probala, saj se ne ve…Te se bova pa zvijala in zraven zijala v knjigo…ha ha ha….

Ja ančka piromančka, to bi bilo pa že za v video smešnice. Si predstavljaš seks ob knjigi, na polovici dogajanja, pa moraš list obrnt, pa se kregata a je to prav ali ne. Joj ta bi bila res dobra, ampak malo šale za dobro voljo nič ne škodi, tudi taki pogovori.

Zdaj pa resno, nič ne škodi če knjigo prebereš, pregledaš poze, mogoče pa najdeš kaj prijetnega zate in za tvojega dragega, da si popestrita urice v spalnici.

Pa prijetno branje!

To se tudi jaz sprašujem. :)))))))))) Sploh pa pri majhnih frocih…

Jaz nimam otrok, samo psa 🙂

Aaa!! Pol pa ti nisi po Drobničevem okusu… :)))))))))))))))))))))))))))))

hhahahaa tud nočem bit. Sem raje po pasjem :)))

In od kod misliš, da so prišli ti majhni otroci?

Ne vem… štorklja prinesla? :))))))))))))))))))))))

Jasno, da vem! Samo kamasutra ni sex na “hopla”, razumeš? Sploh še, če ti v sosednji sobi non-stop nekdo žnara….

Zato se je pa treba zadeve lotit po deseti uri pa do jutra, he, he…
Aja, pa saj ni treba vsega kar piše naenkrat sprobat, hi, hi…

New Report

Close