Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TORBICE MARJETE GROŠELJ – koliko jih imate?

TORBICE MARJETE GROŠELJ – koliko jih imate?

Vse, ki si niti pod razno ne morejo privoščiti torbic gospe G, jih pljuvajo in jih (kao) nikoli ne bi imele, ker jim niso všeč. Ja lube duše, kje ste jih pa toliko videle, da bi sploh lahko sodile? Kot se nekaterim zareče, se v takih krogih ne gibajo, v salon pa tudi dvomim, da katera od teh kdaj zaide.

Pa saj po svoje je razumljivo, za nosit grošeljco rabiš stil. Ki pa ga pri povprečni monklji ne moreš iskati niti pričakovati, da ga bodo razumele.

Sem ponosna lastnica ene desetih G-jev, ki se jim bo v prihodnje zagotovo pridružil še marsikateri. Vsaka samo moja, unikatna na svetu. Za razliko od štancanja drugih blagovnih znamk, ki se prodajajo za bistveno večje zneske. Če bi gospa G ustvarjala kjerkoli v zahodnem svetu, bi njene umetnine stale eno cifro spredaj več.

Klanjam se ustvarjalnosti, izjemni delavnosti, srčnosti, predanosti in gracioznosti gospe G. Če bi jo katera od pljuvajočih slučajno kdaj imela priložnost spoznati osebno, bi zdajle zardevala od sramu.

Lahko nehaš s širjenjem laži? Tvoja znanka je kupila čigavo pregrešno drago torbico? In imela težave kje?

Grošljeva brez besed popravi ali osveži vsako svojo torbico, ki jo je kdajkoli naredila, kdajkoli! Preverjeno iz prve roke.

Evo, ko stalno klamfajo, kako gredo socialke za kofe, frizerja in umetne nohte, haha, ti tvojo porabiš na torbice 😀 😀 😀 Škoda, da ti za frizerja in kufe nič ne ostane 😛

Veš, tiste, ki si privoščijo 10 in več unikatnih torbic po 500€ ne visijo na Monu 😛

Nobene, ker nisem “nora”, da bi za eno torbico dala več kot 250 eur (cena je pretirana in konec). Imam dovolj veliko plačo, da bi si jo sicer privoščila.

https://www.facebook.com/pg/Marjeta-Grošelj-232769756883949/photos/?ref=page_internal

Splet je čudo, najdeš vse žive informacije.

Sem preletela slike teh torbic, podobno kot kupi slik na Aliekspresu ali pa kot na štantih na bosanski tržnici – morje torbic, vse lepe, vse so torbice pač… Mislim, name nobena ne naredi nekega vtisa, v poplavi vseh se pa tudi težko odločim, katero bi, nobena ni … tisto, ko rečeš, ta je pa moja…
Ja, če sem jaz našla slike, verjemi da so jih druge še toliko več.

https://www.facebook.com/pg/Marjeta-Grošelj-232769756883949/photos/?ref=page_internal

Splet je čudo, najdeš vse žive informacije.

Sem preletela slike teh torbic, podobno kot kupi slik na Aliekspresu ali pa kot na štantih na bosanski tržnici – morje torbic, vse lepe, vse so torbice pač… Mislim, name nobena ne naredi nekega vtisa, v poplavi vseh se pa tudi težko odločim, katero bi, nobena ni … tisto, ko rečeš, ta je pa moja…
Ja, če sem jaz našla slike, verjemi da so jih druge še toliko več.
[/quote]

Še ena, ki ji ni jasno, da grošeljce ne kupuješ po spletu. Torbico primeš v roke in šele takrat veš, da je ali pa ni tvoja.

Evo, ko stalno klamfajo, kako gredo socialke za kofe, frizerja in umetne nohte, haha, ti tvojo porabiš na torbice 😀 😀 😀 Škoda, da ti za frizerja in kufe nič ne ostane 😛

Veš, tiste, ki si privoščijo 10 in več unikatnih torbic po 500€ ne visijo na Monu 😛
[/quote]

Lubica, jaz od svojih prihodkov vsak mesec v obliki prispevkov in davkov poravnam tvojo in še za nekaj drugih mon socialno pomoč. Tako da namesto žaljenja, se mi raje zahvali. Za mojega frizerja, kozmetičarko, zbirko nakita in drugih stvari skrb ni potrebna, hvala lepa.

Lubica, jaz od svojih prihodkov vsak mesec v obliki prispevkov in davkov poravnam tvojo in še za nekaj drugih mon socialno pomoč. Tako da namesto žaljenja, se mi raje zahvali. Za mojega frizerja, kozmetičarko, zbirko nakita in drugih stvari skrb ni potrebna, hvala lepa.
[/quote]

Lubica, občudujem tvojo domišljijo LOL 😀
Želim ti lepe sanje o nakitu in torbicah 😛

Lubica, občudujem tvojo domišljijo LOL 😀
Želim ti lepe sanje o nakitu in torbicah 😛
[/quote]

Pa si res tako omejena, da misliš, da ste tukaj na MONu same tebi enake?

Smo na MONu tudi take, ki si kupimo torbice, ki so v cenovnem rangu Grošljeve, ali celo dražje ( pa s tem ne mislim tistih grdo potiskanih z logotipom firme po celi torbici vse naokoli, eni je to grozno nesprejemljivo za moj stil). Nič ne sanjamo. Ampak kot že napisano: nekatere ne kupujemo Grošljevih, ker nam niso všeč… Pa verjamem, da je gospa super, sposobna, kreativna in podjetja, samo meni njene torbice pač niso, člčeprav so slovenski proizvod; niso tako kultne, da bi jo bilo res vredno imeti……
Meni že zaradi tega ne ker imajo tisti v nebo vpijajoč “G” logotip. – mene to odbija. Da se že na daleč vidi.
Pa tudi zato, ker nisem “show off” tip ženske.. Ko slišiš tisto: “Ooooo, a maš Grošlco?” Wauuuuuu.. Čisto žensko razkazovanje.

Lubica, občudujem tvojo domišljijo LOL 😀
Želim ti lepe sanje o nakitu in torbicah 😛
[/quote] Sem slišala za to oblikovalko, sem malo preletela torbice. Niso moj stil.
Pa četudi bi bile, si nikoli ne bi dovolila investirati toliko denarja v torbico.

Vsekakor pa pohvale za domači slovenski izdelek in čestitke gospe, ker ji je uspelo.

Ponavadi ti oblikovalci kateri uspejo, tudi zelo radi donirajo od prodaje…. upam, da je Gospa oblikovalka med njimi.

Sem slišala za to oblikovalko, sem malo preletela torbice. Niso moj stil.
Pa četudi bi bile, si nikoli ne bi dovolila investirati toliko denarja v torbico.

Vsekakor pa pohvale za domači slovenski izdelek in čestitke gospe, ker ji je uspelo.

Ponavadi ti oblikovalci kateri uspejo, tudi zelo radi donirajo od prodaje…. upam, da je Gospa oblikovalka med njimi.
[/quote]Ups…socialka …opravičilo.
Moj komentar navaden komentar…nič citat.

Nobene:)

Gospa Grošelj je vsekakor kreativna, a tudi meni njen stil ne sede. Izmed vseh torbic na njenem FB, bi eventuelno jih šlo skozi 5….ostalo pa….kot rečeno, vsak ima svoj stil in okus in finance jasno…

Tudi meni je 500€ za torbico, ki se jo naveličam po 14 dneh absolutno too much..

Moj rang torbic je od 100-200€ max a mi res mora biti u nulo všeč…vse kar je nad je resnično denar skozi okno oz čisto p r e s e r a v a n j e . . . (v mojih očeh pač ni vredno)

LP

https://www.facebook.com/pg/Marjeta-Grošelj-232769756883949/photos/?ref=page_internal

Splet je čudo, najdeš vse žive informacije.

Sem preletela slike teh torbic, podobno kot kupi slik na Aliekspresu ali pa kot na štantih na bosanski tržnici – morje torbic, vse lepe, vse so torbice pač… Mislim, name nobena ne naredi nekega vtisa, v poplavi vseh se pa tudi težko odločim, katero bi, nobena ni … tisto, ko rečeš, ta je pa moja…
Ja, če sem jaz našla slike, verjemi da so jih druge še toliko več.
[/quote]

Eno imam pa res.Staro in še vedno lepo in uporabno.

nobene

Meni nikoli niso bile všeč. Zdaj sem šla pa pogledat na facebook, pa bi mogoče še imela kakšno, ampak jaz več kot 100 Eur ne dam za torbico. Pa za ta denar dobim lepšo (za moj okus, seveda). Pa ne maram je za večno, rada jih menjam.

Zanimivo, kako je lahko ena tako stara tema zopet aktualna. Še celo dva svoja posta sem prepoznala notri:) Bi pa k temu zapisu pripomnila, da ni res, da so torbice Grošelj sami unikati. Gospa Marjeta je pred časom v intervjuju sama povedala, da ponavadi izdelajo po nekaj kosov enakih torbic. “Unikatnost” teh torbic je urbani mit.

Spet obujanje starih tem od mrtvih…

New Report

Close