Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Transspolnost je psihična bolezen!!!

Transspolnost je psihična bolezen!!!

Ne se ne. Zdaj ko nimaš odgovora na to kar nekaj govoriš iz riti. Pokaži mi dokaz ki potrjuje tvojo trditev prosim. Kateri strokovnjaki to pravijo? Res me zanima.
[/quote]

Tile

in tile

Prosim, nehaj zanikat svoje težave. Samo želim, da si poiščeš pomoč.

Res je. Se popolnoma strinjam. Hvala.

Res je. Se popolnoma strinjam. Hvala.
[/quote]

Ni se težko strinjati s tistimi ki ti samo kimajo 🙂

Oh… pazi se hinavcev.

Tile

in tile

Prosim, nehaj zanikat svoje težave. Samo želim, da si poiščeš pomoč.
[/quote]

Hahahaha. Nevem če si resen. Kaj ima pa zasvojenost z video igrami in internetom tu veze? Res? Lol kakšen fail. Kdo je rekel, da sem zasvojen? To je moj hobi. Ne igram pa iger cel dan. Nisem zasvojen…..tako da nevem kaj si hotel pokazati s tem? kakšen……..neumen si lol.

Ma kaj tebe to briga, kaj bodo drugi s svojim telesom delali? Če bi si radi spreminjali spol, naj si. A bi morali res čisto vsi na stvari gledat enako kot ti? Meni je tudi osebno nesmisel veliko “normalnih” stvari, ki jih ljudje delajo, pa se pač zavedam, da to ni moja stvar. Nekateri bi pa kar drugim diktirali, kaj lahko delajo s svojim telesom in kaj ne.

Hahahaha. Nevem če si resen. Kaj ima pa zasvojenost z video igrami in internetom tu veze? Res? Lol kakšen fail. Kdo je rekel, da sem zasvojen? To je moj hobi. Ne igram pa iger cel dan. Nisem zasvojen…..tako da nevem kaj si hotel pokazati s tem? kakšen……..neumen si lol.
[/quote]

To vsak zasvojenec reče. Lahko neham, če hočem. Ampak je dejstvo, da potrebuješ zdravljenje. Prosim, ne upiraj se. Samo želim, da poiščeš pomoč.

Oh ko bi te le bog uslišal, da bi v moje življenje vstopil posameznik, ki bo 100x bolj skrben in čuječ do mene kot sem sam do drugih 🙂

Pobožna hvala za te želje.
[/quote]

Ni za kej. Prijatelj.

Ni se težko strinjati s tistimi ki ti samo kimajo 🙂

Oh… pazi se hinavcev.
[/quote]

Ne. Ni se težko strinjati s tistimi, ki uporabljajo znanost, biologijo in logiko.

Ni za kej. Prijatelj.
[/quote]

Prvo boš za pir dal, pol bova pa kolega.

Aja pa tud fajn je če romo daš. Vsaj spodob se.

Roko*

Ne. Ni se težko strinjati s tistimi, ki uporabljajo znanost, biologijo in logiko.
[/quote]

Ti najprej kakšno šolo nared do konca, preden boš meni brihtal o naravoslovju :)))

Ma kaj tebe to briga, kaj bodo drugi s svojim telesom delali? Če bi si radi spreminjali spol, naj si. A bi morali res čisto vsi na stvari gledat enako kot ti? Meni je tudi osebno nesmisel veliko “normalnih” stvari, ki jih ljudje delajo, pa se pač zavedam, da to ni moja stvar. Nekateri bi pa kar drugim diktirali, kaj lahko delajo s svojim telesom in kaj ne.
[/quote]

Okej. Če ima nekdo depresijo, a bi tudi rekla pusti jih? So taki kot so? Ali pa če bi imel bipolarno motnjo? Ali pa če bi bil skicofrenik? Vidiš…..to ne gre. In to spada zraven. To je psihična motnja, ki jo je treba pozdraviti. Ni moralno, da so te ljudje bolni, in jim noben ne pomaga.

To vsak zasvojenec reče. Lahko neham, če hočem. Ampak je dejstvo, da potrebuješ zdravljenje. Prosim, ne upiraj se. Samo želim, da poiščeš pomoč.
[/quote]

Prosim nadaljuj. Res. Zabavaš me. Pa še delaš se norca sam iz sebe. 2 muhi na en mah.

Ne. Ni se težko strinjati s tistimi, ki uporabljajo znanost, biologijo in logiko.
[/quote]

Saj ti je ne, sicer bi vedel, da obstajajo dvospolniki, različne ravni hormonov znotraj predstavnikov istega spola, mejne vrednosti, socialne spolne vloge in nič od tega ne moreš “enostavno pozdravit” brez negativnih posledic. Razumeš samo binarno, čeprav biologija in znanost vesta, da stvari niso binarne, ampak linearne.

Snorki, sem zasledila že boljše teme od tebe..pusti ljudem, da so, kar mislijo biti, dokler ne škodujejo nikomur, jaz to spoštujem.

Prosim nadaljuj. Res. Zabavaš me. Pa še delaš se norca sam iz sebe. 2 muhi na en mah.
[/quote]

Ti enako počneš s svojimi prispevki. Edino ne vem, če se zavedaš. Ti je poanta letela čez glavo. Bogi.

Ti najprej kakšno šolo nared do konca, preden boš meni brihtal o naravoslovju :)))
[/quote]

Ti si pa rajši preberi kakšno knjigo, poglej predavanje o tej temi…in potem pametuj. Itak pa ti si samo en navaden narkoman. In ti mi pridigaš? Resno stari? Najprej svoj lajf poštimaj prijatelj.

Saj ti je ne, sicer bi vedel, da obstajajo dvospolniki, različne ravni hormonov znotraj predstavnikov istega spola, mejne vrednosti, socialne spolne vloge in nič od tega ne moreš “enostavno pozdravit” brez negativnih posledic. Razumeš samo binarno, čeprav biologija in znanost vesta, da stvari niso binarne, ampak linearne.
[/quote]

Moški je moški. In ženska je ženska. To je to.

A ne razumeš? Škodujejo si sebi. Ne zavedajo se, da so bolni. Treba jih je pozdravit. Ni moralno jih pustiti take kot so.


Ti niti tega ne veš kaj je transspolnost!

Ti si pa rajši preberi kakšno knjigo, poglej predavanje o tej temi…in potem pametuj. Itak pa ti si samo en navaden narkoman. In ti mi pridigaš? Resno stari? Najprej svoj lajf poštimaj prijatelj.
[/quote]

Heil Snorki !

Okej. Če ima nekdo depresijo, a bi tudi rekla pusti jih? So taki kot so? Ali pa če bi imel bipolarno motnjo? Ali pa če bi bil skicofrenik? Vidiš…..to ne gre. In to spada zraven. To je psihična motnja, ki jo je treba pozdraviti. Ni moralno, da so te ljudje bolni, in jim noben ne pomaga.
[/quote]

Shizofrenike, bipolarneže ne hospitaliziraš na silo, se sami za to odločijo in to je to. In kako transspolnim noben ne pomaga? Sej jim pomagajo s hormoni, spremembami spola itd. Samo “obratno” jim pomagajo, kot en 18-letnik na internetu misli, da bi jim morali “pomagat”. In to je zdaj težava.

Ti enako počneš s svojimi prispevki. Edino ne vem, če se zavedaš. Ti je poanta letela čez glavo. Bogi.
[/quote]

Kaj ti blebetaš? A si zadet? Moja prispevka, se navezujeta striktno na to temo in sta veredostojna. Ti pa kar daš eno temo na video game addiction in internet addiction, kar nima blage veze pri tej temi. Zavil si tja v tri pm…….Ker nimaš boljšega odgovora. Ker veš, da imam prav. Ti si bogi. Ne jaz.


Ti niti tega ne veš kaj je transspolnost!
[/quote]

Vem, da je to bolezen ki jo je treba zdravit.

New Report

Close