Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Transspolnost je psihična bolezen!!!

Transspolnost je psihična bolezen!!!

Moški je moški. In ženska je ženska. To je to.
[/quote]

Še dobro, da imamo tebe, da nam boš povedal, kaj je ta človek:

[img]https://www.scientiaricerca.com/srgype/images/gype-img04.png[/img]

Heil Snorki !
[/quote]

Ej. Večji penis imam kot ti. Tako da bodi tiho otrok.

Vem, da je to bolezen ki jo je treba zdravit.
[/quote]

Veš ti ku*ac.

A ne razumeš? Škodujejo si sebi. Ne zavedajo se, da so bolni. Treba jih je pozdravit. Ni moralno jih pustiti take kot so.
[/quote]

Razumem, razumem…ti si tisti, ki ne razumeš (čeprav imam občutek da razumeš, se pa delaš, da ne…)
Če že hočeš pomagati vsem, ki škodujejo sebi…..nemogoča naloga.
:))))

Ej. Večji penis imam kot ti. Tako da bodi tiho otrok.
[/quote]

Ti niti dr*at nisi začel pa pametuješ o spolnosti.

Shizofrenike, bipolarneže ne hospitaliziraš na silo, se sami za to odločijo in to je to. In kako transspolnim noben ne pomaga? Sej jim pomagajo s hormoni, spremembami spola itd. Samo “obratno” jim pomagajo, kot en 18-letnik na internetu misli, da bi jim morali “pomagat”. In to je zdaj težava.
[/quote]

To je napačni način zdravljenja. In tako samo spodbujaš to psihično motnjo.

Kaj ti blebetaš? A si zadet? Moja prispevka, se navezujeta striktno na to temo in sta veredostojna. Ti pa kar daš eno temo na video game addiction in internet addiction, kar nima blage veze pri tej temi. Zavil si tja v tri pm…….Ker nimaš boljšega odgovora. Ker veš, da imam prav. Ti si bogi. Ne jaz.
[/quote]

Seveda ima veze, samo ne razumeš. Gre za vprašanje, kdaj je treba nekoga prisilno hospitalizirat na ukaz tretje osebe. Ker jaz menim, da potrebuješ pomoč. Zato želim, da si jo poiščeš. Očitno se ne zavedaš, da ima medicina kar pogosto problem ločit med boleznijo in da se lahko vse interpretira za bolezen, če hočeš. Samo za tebe je vse ajnfoh, ker ti si pač 18 star.

Še dobro, da imamo tebe, da nam boš povedal, kaj je ta človek:

[img]https://www.scientiaricerca.com/srgype/images/gype-img04.png[/img]
[/quote]

Uf. Zakaj si si pa zatlačil palico v svoj spolni organ? To je pa moralo boleti. Hvala pa, da si to slikal. Boš imel za spomin in kot opomin, da tega ne narediš več.

Veš ti ku*ac.
[/quote]

Bolj kot ti prijatelj.

Razumem, razumem…ti si tisti, ki ne razumeš (čeprav imam občutek da razumeš, se pa delaš, da ne…)
Če že hočeš pomagati vsem, ki škodujejo sebi…..nemogoča naloga.
:))))
[/quote]

Vem. Ampak to ni izgovor, da obupamo nad njimi.

Bolj kot ti prijatelj.
[/quote]

Sem ti lepo povedal. Dokler roke ne daš mi nimaš kaj govort prijatelj.

Ti niti dr*at nisi začel pa pametuješ o spolnosti.
[/quote]

Ne. Pametujem kdo ima večji penis. Sem ti stopil na živc prijatelj?

Nekoč so transseksualne ljudi zdravili s različnimi metodami kot je lobotomija, itd. Seveda jasno vse te metode so bile neuspešne.

Kaj bi ti zdej rad? Brihtnež, dej povej kaklo bi ti že pomagal tem ljudem? Dejstvo je da, nobena metoda razen operacije spremembe spola, ne bo pomagala.

Seveda ima veze, samo ne razumeš. Gre za vprašanje, kdaj je treba nekoga prisilno hospitalizirat na ukaz tretje osebe. Ker jaz menim, da potrebuješ pomoč. Zato želim, da si jo poiščeš. Očitno se ne zavedaš, da ima medicina kar pogosto problem ločit med boleznijo in da se lahko vse interpretira za bolezen, če hočeš. Samo za tebe je vse ajnfoh, ker ti si pač 18 star.
[/quote]

Moja starost nima veze. Veš, da imam prav.

Enostavno bo pizdil po forumu in se skrival v omari.

Ne. Pametujem kdo ima večji penis. Sem ti stopil na živc prijatelj?
[/quote]

Od kje pa ti to veš? A ti si tist, ki na moških WC jih druge gleda?

Prase svinjsko nemarno.

Uf. Zakaj si si pa zatlačil palico v svoj spolni organ? To je pa moralo boleti. Hvala pa, da si to slikal. Boš imel za spomin in kot opomin, da tega ne narediš več.
[/quote]

To ni moj spolni organ in to ni palica. Povej nam, a je to moški in ženska (ker praviš, da so samo moški in ženske). In ali mu/ji naj operirajo genitalije. In v katero smer. In ali naj pri tem upoštevajo njegovo/njeno mnenje.

Lobotomija bi delovala. In elektro shock terapija tudi. Nevem zakaj so vse to ukinili. Seveda, bi bilo moderno in delali bi to pod anestazijo, seveda ne na živo. Ampak v principu……ja bi moralo delovati.

Sem ti lepo povedal. Dokler roke ne daš mi nimaš kaj govort prijatelj.
[/quote]

Prijatelj no. Kva je? Zakaj si tak? Dolguješ mi 5 evrov ker sem ti zadnjič kupil sendvič, da ne bi jedel iz smeti. Res si se mi zasmilil prijatelj.

To ni moj spolni organ in to ni palica. Povej nam, a je to moški in ženska (ker praviš, da so samo moški in ženske). In ali mu/ji naj operirajo genitalije. In v katero smer. In ali naj pri tem upoštevajo njegovo/njeno mnenje.
[/quote]

To je photoshop.

Od kje pa ti to veš? A ti si tist, ki na moških WC jih druge gleda?

Prase svinjsko nemarno.
[/quote]

Ne. Ampak dokazano imam večji penis od tebe. In več možganskih celic. Pač si retard in zasvojenec. Žal mi je da si prišel na ta svet.

Enostavno bo pizdil po forumu in se skrival v omari.
[/quote]

Pomoje da si ti gej…..možno, da si. Gej si ja.

Vem. Ampak to ni izgovor, da obupamo nad njimi.
[/quote]
Ti si tak, kot si.
Predstavljaj si, da te nekdo hoče spremeniti, ker nisi:
– dovolj lep – za njihove pojme
– dovolj zgovoren – za njihove pojme
– dovoj zgovoren – za njihove pojme
– dovolj “in” – za njihove pojme

itd, itd….

?

Kdo in kako se je tebi tako zameril, da nočeš razumet?
Si se zaljubil v trans osebo, pa nisi vedel, da je trans? Pa ta je zapovrh še zavrnila?
Si hotel sexat s trans osebo, ker nisi vedel, da ima tiča (čeprav vsi drugi to vedo), in si zdaj ves travmiran, ker se bojiš, da te bodo označili za homiča?

Mislim, da bi bilo dobro, če malo bolje razmisliš, odkod ti to tvoje prepričanje…

Chill…

Oh joj, kakšna žalitev.

New Report

Close