Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek travca ma že fedrčke :)))))

travca ma že fedrčke :)))))

evo da vas še mal razdražim :))))))

B. pozdravlja vse po vrsti in vam želi obilo zdravja sreče in veselja :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

cmoka vsem .. lubčka pa … pa pa …

B.

ojej :)))))))))))))))))))) In zdej nej verjamem tem slikam ki mal migajo :)))))))))))) Eh, Barbara… mislim, ja no 🙂 sej ne rečem da ni glih tko… nekje.. ne pa povsod :))))))

Barbi, lubčka, pa ja.. evo, jest sem od izpita in če me bodo ocenjevali po nakladanju, mi doktorski naslov ne uide :))))))))) pa čista šestica tud ne 😉

in Jani je potiho zavil nazaj na uno stran, ker mora pisat naprej… neka sranja od zapisnika 🙂

Kugaaaaaaaaaaa? Ne ti men “neka sranja
od zapisnika”, Janči, ne ti to men! To je ja
neki najboljšga, ne de? Pisat zapisnike?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pismo rosno, še miza se mi je začela gugat!
Pa migat, pol pa jest ku jest še ustavt nisem
znala, bela cesta ??? Barbi, ne me zezat,
ne me basat no!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

pisanje zapisnikov je čist navadno sranje… ko človek piše zapisnike … ma ni da bi govoril :)))))

Jani je zpisnikov v zadnjih 7 letih sit ku surovega boba :))) Marija, živjo :))))))

Barbara.. no sej nisem tako hudo mislu… nej se kar trese slika, kuker se pr nam… hehehehehe, to pa ne povem :)))))))))))))))

lubčka, cmoka al karkol že, pa lep večer…

Veš kaj Jani, pisanje zapisnikov je izražanje
moči obračanja vsega mogočega. Pisanje
zapisnikov je velika umetnost, zato nikar ne
podcenjuj tega dela, sploh pa, ker vidim, da imaš
večletne izkušnje. Je to zapisnika sindikata, je to
zapisnik dejavnosti izven dela – društvene dejavnosti?
Kakorkoli že, zapisnik je tvarina zgodovine, samo toliko,
pa sranje gor ali dol. Je pa res, da se mi marsikdo pri
tem delu smili, ker se vedno pojavi nekdo, ki bi pa zapisnik
rad priredil bolj po svojem okusu in podobno. Je treba imeti
ja..a in stati za tem, kar se napiše. Jani, le piši, tudi jaz pišem
zapisnike na mogočih in nemogočih mestih … za ljudi, ki si
jih je mogoče zamisliti in za ljudi in društva in kampanije, ki
si jih je težko zamisliti.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)))))))) Marija, to so zapisniki sindikata, sveta delavcev, počitniške komisije pa ne vem kterih komisij še… in še neki.. ko jest napišem zapisnik, mi ga lahko popravlja samo še moja vrhovna šefica v sindikatu, ostali pa nimajo več te moči, da bi zapisnik popravljali. tko :))))

No zdej je delo na pol.. mam še ene 2 strani dodatnega kolektivnega pokojninskega zavarovanja, pa je treba še mal domov :))))

Lep večer, pa se beremo zutri 🙂

Lahko noč Marija in vsi ostali :)))

Lahko noč Jani in veliko veliko uspeha pri
kateremkoli delu, ki se ga lotevaš!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

no .. tole si pa tko napisal .. ko da bi te poklicala in ti rekla da mal popravi zgoraj napisano :)))))

Jani … sej verjamem da pri tebi bol trese noooooooooo :))))) … sploh zdej k je tooooooooooolk federčov :))

marija … a ni fino no … k tko trese ???

:)))))

živeli tresavčki :)))))

Miselem, ej, to je skori tu mač! Full dobro se mi
trese, vse: ekran, miza, pa še moje kilce, he, he, he!
Pa moj srček se tudi trese, pa moje roke in noge tudi….
ja, tale nafedrana travca pa dela pravo zgago, anede!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Baaaaaaarrrbiiiii ! Živjo !

Hvala , da si tole rekla ,
… se mi je čudno zdelo vse tole ,
saj seizmograf ni reagiral .

Naj ptički žvrgolijo .
Lep večer .

Barbara :))))))) ja zakaj pa nisi :)))))))

no sej.. očitno fedrčki delujejo, ko ne znam prov napisat pa prov povedat, kar bi rad :))) pa jutri 🙂

lahko nočko :))))

O hudiča….:))))))))))))))))

O strela jasna, hehehe :)))))))))))))))))))))))))))))))))))9

Torej…strokovno opažam, da bi za moj “potresek” bil dovolj že tale ženski POTRES…po Mercaliju ali Rihterju….

Čau B…še kakšno tako…..

Tebi šepetala,
tebi sem jokala
nate čakala,
ti ljubezen dala,
dušo ti odkrila
zdaj osamljena!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

čau B ! cmoka

New Report

Close