Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Tretja svetovna vojna

Tretja svetovna vojna

A bi isto razmišljal, torej zelo negativistično, če bi z bivšo ostal skupaj, da ne bi imela drugega moškega? Itak da ne, ker se v tebi ne bi kopičil ves ta žolč malodušja, kakor sedaj. Zunanji svet je projekcija notranjega doživljanja. Torej vedno je potrebno v lastni glavi narediti red, če želimo biti objektivni.

Ljudje, ki tu pišete o raznih bližajočih se kataklizmah in vojnah, bi se 1. moralo usmeriti vase in se ukvarjati ne z zunanjim svetom, temveč z notranjim, z lastnimi čustvi, z žalostjo, z negativizmom, črnogledostjo, obupom …
[/quote]

Malo pretiravaš.
Ti lahko še večji red v svoji glavi imaš, pa če ti pridem na vrata sredi noči ti jih zrušim in te za lase v gatah zvlečem ven na sneg bo tisti tvoj mir v tebi kaj kmalu porušen.
Ne moreš biti kot noj z “glavo v pesku”. No lahko si ampak kot sem dejal lahko pride potem tudi velik šok. Zunanji svet je še kako pomemben. Vidiš da se prepletata naš notranji in zunanji. Tudi ko si njemu omenil žensko in drugega je to lahko velika posledica zunanjega sveta, kako se danes zaradi banalnih zadev, ki se plasirajo svetu in ljudem samo partnerstvo spreminja in kakšni so odnosi. Na vse ravni človekovega življenja ima to vpliv. Zato ne smemo biti kot slepi na to kar se dogaja.
Tudi tu velja, po toči zvoniti je prepozno.
Saj mnogi, ki si prisvajajo svet in manipulirajo z njim vedo, da je večina zazrta vase in misli, da nima vpliva na kaj drugega kot le nase in to s pridom izkoriščajo. Zato pa potem na “fini” način lahko vse pokradejo in odvzemajo človekove pravice in jih pohojajo kot po tekočem traku.

Totemu našemu svetu se ne piše nič dobrega. Ne rabiš bit negativen v sebi ali pa nek stručko da to vidiš. Piše tam… “Nije ovo uzalud”
[/quote]

No, kako se počutiš? Ni uganka, na tleh, pesimistično. Torej delaj navznoter, da se bo “temu svetu” pisalo dobro. 😉 Vsa človeška zgodovina je evolucija, ki teži k razvoju, še v 19. st. je bilo sužnjelastništvo normalno.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No, kako se počutiš? Ni uganka, na tleh, pesimistično. Torej delaj navznoter, da se bo “temu svetu” pisalo dobro. 😉 Vsa človeška zgodovina je evolucija, ki teži k razvoju, še v 19. st. je bilo sužnjelastništvo normalno.
[/quote]

Saj je danes tudi le da se mnogi ne zavedajo, da so sužnji, ker imajo lasten hladilnik in si sami “kos kruha odrežejo”.

Malo pretiravaš.
Ti lahko še večji red v svoji glavi imaš, pa če ti pridem na vrata sredi noči ti jih zrušim in te za lase v gatah zvlečem ven na sneg bo tisti tvoj mir v tebi kaj kmalu porušen.
Ne moreš biti kot noj z “glavo v pesku”. No lahko si ampak kot sem dejal lahko pride potem tudi velik šok. Zunanji svet je še kako pomemben. Vidiš da se prepletata naš notranji in zunanji. Tudi ko si njemu omenil žensko in drugega je to lahko velika posledica zunanjega sveta, kako se danes zaradi banalnih zadev, ki se plasirajo svetu in ljudem samo partnerstvo spreminja in kakšni so odnosi. Na vse ravni človekovega življenja ima to vpliv. Zato ne smemo biti kot slepi na to kar se dogaja.
Tudi tu velja, po toči zvoniti je prepozno.
Saj mnogi, ki si prisvajajo svet in manipulirajo z njim vedo, da je večina zazrta vase in misli, da nima vpliva na kaj drugega kot le nase in to s pridom izkoriščajo. Zato pa potem na “fini” način lahko vse pokradejo in odvzemajo človekove pravice in jih pohojajo kot po tekočem traku.
[/quote]

duhovito napisano.

https://www.advance.hr/vijesti/iranski-ministar-vanjskih-poslova-upozorava-imamo-informacije-da-trump-trazi-lazni-povod-za-pokretanje-rata-protiv-irana/

Malo pretiravaš.
Ti lahko še večji red v svoji glavi imaš, pa če ti pridem na vrata sredi noči ti jih zrušim in te za lase v gatah zvlečem ven na sneg bo tisti tvoj mir v tebi kaj kmalu porušen.
Ne moreš biti kot noj z “glavo v pesku”. No lahko si ampak kot sem dejal lahko pride potem tudi velik šok. Zunanji svet je še kako pomemben. Vidiš da se prepletata naš notranji in zunanji. Tudi ko si njemu omenil žensko in drugega je to lahko velika posledica zunanjega sveta, kako se danes zaradi banalnih zadev, ki se plasirajo svetu in ljudem samo partnerstvo spreminja in kakšni so odnosi. Na vse ravni človekovega življenja ima to vpliv. Zato ne smemo biti kot slepi na to kar se dogaja.
Tudi tu velja, po toči zvoniti je prepozno.
Saj mnogi, ki si prisvajajo svet in manipulirajo z njim vedo, da je večina zazrta vase in misli, da nima vpliva na kaj drugega kot le nase in to s pridom izkoriščajo. Zato pa potem na “fini” način lahko vse pokradejo in odvzemajo človekove pravice in jih pohojajo kot po tekočem traku.
[/quote]

Česa ti manjka, v tej blaginji? Kakšne vojne neki, ko imaš polno rit vsega, larifari. Vojne so tam, kjer je kaos, ne v gospodarsko cvetočih razvijajočih se družbah ali pa v postindustrijskih, kot je naša, kjer pa imamo tako vsega na pretek. Koliko se samo hrane stran zmeče. Povod za 2. sv. vojno je bil, da (nemški) ljudje niso imeli kaj za jesti, ljudje so stradali na cestah, taki ljudje niso imeli kaj izgubiti, ni moglo biti slabše, tako da je vojna pomenila za njih le spremembo (na boljše).

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A bi isto razmišljal, torej zelo negativistično, če bi z bivšo ostal skupaj, da ne bi imela drugega moškega? Itak da ne, ker se v tebi ne bi kopičil ves ta žolč malodušja, kakor sedaj. Zunanji svet je projekcija notranjega doživljanja. Torej vedno je potrebno v lastni glavi narediti red, če želimo biti objektivni.

Ljudje, ki tu pišete o raznih bližajočih se kataklizmah in vojnah, bi se 1. moralo usmeriti vase in se ukvarjati ne z zunanjim svetom, temveč z notranjim, z lastnimi čustvi, z žalostjo, z negativizmom, črnogledostjo, obupom …
[/quote]

Ti si bedak. Če so novice samo še o koroni, ne pomeni, da drugo več ne obstaja. Ja, vre cel svet. Oborožujejo se vsi, celo nevtralne države. Kaj se bo iz tega izcimilo je vprašanje. So pa težko možne spremembe brez fizične odstarnitve dela ljudi, to drugače ne more bit in vedno v zgodovini je bilo tako.

Za moderno suznjelastnistvo si ze slišal? Daj probaj da ne greš 2 meseca na šiht… Zdaj to s cepivi… Ne cepiš se-tvojega zivljenja je konec… Še in še stvari je. To je navidezna svoboda

Matjazek ti si isti ko moja mama. Ima dva unucka. Pa ji pravim ne dajaj disneya za gledat subliminalna sporocila so not… Pa itak ni vedla kaj to je… Ji preprosto obrazlozim da so eksplicitni simboli not…. Me gleda stari ej ko da sem z marsa. Pa me uprasa… A jeli sine sto to mediji ne prenose??? Itak ji nisem mogel obrazlozit da je to vse privat, da drzijo ljudi v neizvesnosti, paniki in da jim ni namen povedat resnice. In sem ji preprosto rekel ne vem. Gleda ona mene… Pa mi prbije sine to si sad meni reko i nemoj vise nikom.

Sepravi:
Ce ona tega ne ve ne more biti res
ne ve cigavi so mediji in kaj sploh delajo
verjame tv
ce niso rekli na tv ne more biti res
Ker se ji malo verjetno zdi da je to mozno mi svetuje naj bom tiho da me nebo kdo imel za norega

Tako tudi ti. Ti si u zabludi. Nismo mi negativni in zadrti. Odpri oci. Tole tako ne bo šlo v nedogled!!!

pogledala sem napovedi Aloisa:

Naslednji jasnovidec, mnogim nepoznan, je Alois Irlmaier.

Njegov opis III.svetovne vojne je sledeč: Bližnji vzhod vzplamti in prvi napad se začne v Mediteranskem morju v smeri Balkana. Vse pride iznenada in se dogaja zelo hitro. Preko Beograda vojska napreduje vse do švicarske meje in napade Italijo. Nato se napad bliskovito nadaljuje proti Nemčiji. Ljudi zagrabi panika in vsi bežijo proti Zahodu. Obenem Rusija prične napad proti Zahodu in nastane pravi preplah. Kitajska se napoti proti Aljaski in Kanadi, vendar jo ZDA kar hitro ustavijo.

Po Evropi začnejo ubijati s kemičnim orožjem. Alois omenja rumen prah, ki ga posipajo letala in črne škatle, ki eksplodirajo preden se dotaknejo tal. Vse, kar živi, umre. Nato začnejo letala z Bližnjega vzhoda in Rusije, v Evropi v morja odmetavat težke predmete, ki dvigajo stolpe vode, ki potem povzroča velike valove.

Ob vsem skupaj nastanejo še velike klimatske spremembe, ki popolnoma spremenijo ozračje. Alois pravi, da bodo januarja »komarji plesali«. Kasneje pride še do atomskih bomb, kjer uničijo še tisto, kar je do sedaj preživelo. V eni noči umre več ljudi, kot prej v obeh svetovnih vojnah. Mesto z železnim stolpom (Pariz) bodo uničili Francozi sami.

V Rusiji pride do revolucije in ubija se v imenu Boga. Poje se pesmi iz islamskega sveta in prižiga se sveče pred naslikanimi svetimi podobami. Rusija začne verjeti v novega Boga. Glavni krivec za vojno umre in evropske sile zmagajo. Kdor bo preživel, bo zelo srečen. Vsekakor bo pa moral ponovno začeti tam, kjer so začeli njegovi dedki. Torej bo vse skupaj tako uničeno, da bo kolo spet glavno prevozno sredstvo. Obenem nam tudi pisalni stroj ne bo več tuj.

Ti si bedak. Če so novice samo še o koroni, ne pomeni, da drugo več ne obstaja. Ja, vre cel svet. Oborožujejo se vsi, celo nevtralne države. Kaj se bo iz tega izcimilo je vprašanje. So pa težko možne spremembe brez fizične odstarnitve dela ljudi, to drugače ne more bit in vedno v zgodovini je bilo tako.
[/quote]

Vojne so takrat, ko je zadosten interes (množic), ki izvira iz (gospodarske) bede. In glede, da živimo v blaginji, torej Zahodnjak živi boljše kot 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} preostalega svetovnega prebivalstva, se lahko greš čakajoč na Godota.

In če se ti slabo duševno počutiš, si na tleh zaradi osebnih okoliščin (ločitev), je izključno tvoja odgovornost, da se poliješ z lavorjem hladne vode in odpraviš “vojno stanje” v lastni glavi. Samemu sebi se smiliti in čakati na vojno, je totalna pasivizacija vdanosti v usodo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vojne so takrat, ko je zadosten interes (množic), ki izvira iz (gospodarske) bede. In glede, da živimo v blaginji, torej Zahodnjak živi boljše kot 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} preostalega svetovnega prebivalstva, se lahko greš čakajoč na Godota.

In če se ti slabo duševno počutiš, si na tleh zaradi osebnih okoliščin (ločitev), je izključno tvoja odgovornost, da se poliješ z lavorjem hladne vode in odpraviš “vojno stanje” v lastni glavi. Samemu sebi se smiliti in čakati na vojno, je totalna pasivizacija vdanosti v usodo.
[/quote]
Ta blaginja je tako, vsi polno rit, pa vsi nezadovoljni in iz dneva v dan bolj agresivni. Malo glavo iz riti, pa boš videl, da je skoraj ni več države na svetu, kjer ni družbena klima na vrelišču. To je eno, drugo je pa, da poteka boj za prerazporeditev svetovnih moči. Vojna bi že bila, če se ne bi vsi bali jederskega orožja. Ampak kljub temu se bo nekje sprožilo. Kdaj? Lahko že jutri ali se pa še vleče nekaj let.


Ta blaginja je tako, vsi polno rit, pa vsi nezadovoljni in iz dneva v dan bolj agresivni. Malo glavo iz riti, pa boš videl, da je skoraj ni več države na svetu, kjer ni družbena klima na vrelišču. To je eno, drugo je pa, da poteka boj za prerazporeditev svetovnih moči. Vojna bi že bila, če se ne bi vsi bali jederskega orožja. Ampak kljub temu se bo nekje sprožilo. Kdaj? Lahko že jutri ali se pa še vleče nekaj let.
[/quote]

Pri meni ni potrebe za “vojno”, ker sem zadovoljen s sabo in imam partnerja! 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pri meni ni potrebe za “vojno”, ker sem zadovoljen s sabo in imam partnerja! 😉
[/quote]
Kdo tebe sprašuje po tvojih potrebah, tudi Slovenije nihče. Stanje je slabo, pa če ti vidiš ali ne. Prepričan sem, da se bodo spomladi začeli nasilni nemiri v Evropi in farsa od EU rušit. Kam bo pa to peljalo, pa kdo ve.

Vojne so takrat, ko je zadosten interes (množic), ki izvira iz (gospodarske) bede. In glede, da živimo v blaginji, torej Zahodnjak živi boljše kot 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} preostalega svetovnega prebivalstva, se lahko greš čakajoč na Godota.

In če se ti slabo duševno počutiš, si na tleh zaradi osebnih okoliščin (ločitev), je izključno tvoja odgovornost, da se poliješ z lavorjem hladne vode in odpraviš “vojno stanje” v lastni glavi. Samemu sebi se smiliti in čakati na vojno, je totalna pasivizacija vdanosti v usodo.
[/quote]
Po tvoji logiki 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ki niso zahodnjaki, komaj čaka da nas izbriše?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Po tvoji logiki 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ki niso zahodnjaki, komaj čaka da nas izbriše?
[/quote]

Da vas “izbriše”, čakate tisti, ki ste nazadovoljni v privatnem življenju, po možnosti (samski, ločeni) samotarji, ker nimate sidrišča ali prave podlage za (duševno) stabilnost, ki jo nudi recimo partnerstvo in družina.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

V državah, v katerih naj bi zaradi večjega števila izobraženih po teoriji nekaterih od vas vojn več ne bi bilo, trenutno poteka vojna pod pretvezo borbe proti pandemiji. Policijske ure in druga kontrola ljudi je v teh državah hujša kot med klasično obliko vojne. Izvaja se klasična, a nekonvencionalna bitka za premoč in vpliv, in s tem za denar. Ta vojna bo, če bo trajala še nekaj časa, na tla bo spravila nekaj držav, medtem ko warlords bogatijo. Prav tako se bo trajno spremenila mentaliteta ljudi, kar jse zgodi tudi v klasični vojni. In kot v klasični vojni, ljudje sprejmejo vse in se prilagodijo, samo da imajo izpolnjene vsaj osnovne potrebe (stanovanje in hrana). Odpor se začne šele kasneje, ko stanje postane nevzdržno.

Še nikoli ni bilo bolj mirno, kot je. Standard in izobrazba svetovnemu prebivalstvu se dviguje, kar pomeni ravno nasprotno, da bo globalno gledano vse manj nemirov.
[/quote]

Si kaj pogledal po drugih državah al samo po svoji vasi?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Da vas “izbriše”, čakate tisti, ki ste nazadovoljni v privatnem življenju, po možnosti (samski, ločeni) samotarji, ker nimate sidrišča ali prave podlage za (duševno) stabilnost, ki jo nudi recimo partnerstvo in družina.
[/quote]
Tako si ti zapisal, ne jaz.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Si kaj pogledal po drugih državah al samo po svoji vasi?
[/quote]

Ja, realnost si večina ljudi povzema skozi medijsko poročanje, ki si dviga rating s tem, da prikazujejo katastrofe, nasilje, vojne, skratka čim več krvi in nasilja, ker to se dobro prodaja. Ampak to seveda ne pomeni, da je sedaj več vojn, kot jih je bilo recimo izpred 50 let, Isto so bile, ni se samo toliko poročalo, kakor danes, ko informacijska tehnologija doseže vsak najbolj oddaljen kotiček na svetu.

https://towardsdatascience.com/has-global-violence-declined-a-look-at-the-data-5af708f47fba

In his sweeping 2011 work The Better Angels of Our Nature: Why Violence has Declined, Steven Pinker makes the audacious claim, “today we may be living in the most peaceable era in our species’ existence.”

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Da vas “izbriše”, čakate tisti, ki ste nazadovoljni v privatnem življenju, po možnosti (samski, ločeni) samotarji, ker nimate sidrišča ali prave podlage za (duševno) stabilnost, ki jo nudi recimo partnerstvo in družina.
[/quote]
Zdaj pa že sam sebe demantiraš.
Najprej praviš, da vojne ne bo, ker smo ljudje zadovoljni in imamo vsega dovolj in da vojne nastanejo le takrat, ko ljudje nimajo kaj izgubiti.
Zdaj pa ugotavljaš, da so ljudje večinoma nezadovoljni, pa čeprav imajo polno rit vsega.

Tebi ni jasno, da materializem ni merilo za zadovoljstvo ?


Zdaj pa že sam sebe demantiraš.
Najprej praviš, da vojne ne bo, ker smo ljudje zadovoljni in imamo vsega dovolj in da vojne nastanejo le takrat, ko ljudje nimajo kaj izgubiti.
Zdaj pa ugotavljaš, da so ljudje večinoma nezadovoljni, pa čeprav imajo polno rit vsega.

Tebi ni jasno, da materializem ni merilo za zadovoljstvo ?
[/quote]

Ti to mešaš oz. nisi razumel poante, ni bilo govora o nekem individualnem filozofskem (ne)zadovoljstvu in o vprašanju smisla, ampak o golem eksistencialnem, preživetvenem smislu, ko so ljudje lačni in nimajo kaj za v lonec dati. Ljudje s polnimi trebuhi, kar smo mi, se nikoli niso in se nikoli ne bodo šli vojn, ker vojna je negotovost in kaos.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Izobrazba kot znanje ali indoktrinacija in upogljivost in ubogljivost vsemu in vsakomur?

Cele države se jemljejo in osvajajo brez enega samega izstreljenega metka, zato je tak mir, kot ga opevate. Korporacije narekujejo politiko in pravila za njimi pa stojijo privat familije.

Včasih je bila edina varianta na drugačen način osvajati dežele in pri tem so mnogi izmed njih, ki so osvajali in zavzemali tuje dežele tudi izgubili glavo. Sedaj pa se to počne na hinavski fini način, ker so ljudje kot marionete brez lastne integritete in lastnega jaza.

Vse je izobraženost (iz obraza). Nihče nima več svojega obraza ampak obraz nekih namišljenih idolov in stereotipov. Kot sem dejal pa tudi slovenistan ni izjema je vse osvojeno in prodano ter pod okupacijo brez enega samega metka in borbe.
[/quote]

Privat familije da stojijo zadaj? Kakšne? Katere? Gotovo židovske, a ne?

Privat familije da stojijo zadaj? Kakšne? Katere? Gotovo židovske, a ne?
[/quote]

Ti to mešaš oz. nisi razumel poante, ni bilo govora o nekem individualnem filozofskem (ne)zadovoljstvu in o vprašanju smisla, ampak o golem eksistencialnem, preživetvenem smislu, ko so ljudje lačni in nimajo kaj za v lonec dati. Ljudje s polnimi trebuhi, kar smo mi, se nikoli niso in se nikoli ne bodo šli vojn, ker vojna je negotovost in kaos.
[/quote]
Negotovost lahko ustvari marsikaj, ne samo pomanjkanje hrane.
Nevzdržne razmere lahko nastanejo zaradi psiholoških pritiskov in stresa, ki ga ustvarja sam sistem.
Tudi pohlep je lahko razlog za vojne in so vojne bile zaradi pohlepa.
Vojne med komunisti in kapitalisti….ki so se odvijale za prevlado nekaterih držav.
Razlogov je lahko kar nekaj in ni to samo pomanjkanje.

Česa ti manjka, v tej blaginji? Kakšne vojne neki, ko imaš polno rit vsega, larifari. Vojne so tam, kjer je kaos, ne v gospodarsko cvetočih razvijajočih se družbah ali pa v postindustrijskih, kot je naša, kjer pa imamo tako vsega na pretek. Koliko se samo hrane stran zmeče. Povod za 2. sv. vojno je bil, da (nemški) ljudje niso imeli kaj za jesti, ljudje so stradali na cestah, taki ljudje niso imeli kaj izgubiti, ni moglo biti slabše, tako da je vojna pomenila za njih le spremembo (na boljše).
[/quote]

Ta blaginja, ki jo omenjaš je strup za nas le, da se tega ne zavedamo. No nekateri se drugi se ne. Včasih se tudi meso ni jedlo tako pogosto kot danes. Marmelada je bilo nekaj, kar nimaš kar tako vsak dan na meniju, če hočeš. No še vedno so danes ljudje, ki dejansko nimajo in si ne morejo privoščiti rednega prehranjevanja niti mirno spati. In teh je veliko le, da se zanje ne ve, ker je družba postala zaprt sistem. Ta pa dobro skriva prava trpljenja. Tisti, ki imajo pa ne cenijo več ničesar in je vse postalo samoumevno in ničvredno skozi to pa tudi umira duša, če se tako izrazim v nas samih. Ni več občutka sreče in zadovoljstva in je nesmiselno životarjenje in pustost, ki ji ni kraja in konca. Mnogo ljudi ima neko zadovoljstvo in pazi zdaj pri tem to je čista resnica, šele takrat, ko vidi, da je nekdo še bolj brez voljen kot pa je on sam in še v slabšem položaju kot je on sam. Ne hrana, ne stvari, ne delo, ne partnerska zveza ali družina, ne družba, ne dajejo več neke prave volje in lepih občutkov, ki bi ostali in bili trajni ter človeka napolnili z elanom in dobro voljo in lepo energijo.

Vojne so tam, kjer hočejo ti, ki “pijejo” kri uveljaviti te svoje gnusne plane, da bi tudi tam postali ljudje kot so v kao “razvitih državah”, ki pa to dejansko niso in so zašle na napačno pot. Ljudje so kot živi mrtveci postali. Če nekaj ne “dogaja” pet minut je konec veselja in se že kaže dolgčas, brezvrednost,depresija itd. Zato tisti, ki znajo opažati opazijo, ko gredo v države tretjega sveta kot se kdaj reče, opazijo, da ljudje manj imajo, veselja in smeha na njihovih obrazih pa ne manjka.

To, da so države, ki se kličejo za civilizirane in napredne na napačni poti se bo kazalo vedno bolj in to se kaže že dolgo. Bo pa to šlo še hitreje in še močneje in pred vrati prave katastrofe za človekovo zdravje in duhovnost ter notranjo zadovoljstvo smo.

Kaj pa vas dejansko sploh še razveseli, kaj vam prinaša srečo?
Na eni strani imamo ljudi, ki si z “zlatom riti” brišejo na drugi strani pa nekdo nima niti za v usta kaj dati. To kaže, da ni civiliziranosti niti napredka ampak vlada absurd in gnus.

Na deželi, brez pretiranega blagostanja so ljudje vedno imeli voljo, veselje, voljo,delo,žalost, prave vrednote itd. v sorazmerju in pravem balansu. Niti lakote ni bilo in ni za tistega,ki je deloval kot zemljan in koristil plodove in jih vzgajal ter z zemljo deloval vzajemno. Zato se tisti, ki jih omenjaš in ulice niso nahajali na zemlji ampak na ulicah. Ko se ljudi “kliče” privablja v mesta, da tam živijo pa postajajo mrtve lupine za potrošnjo in “tekoč dušik” za gospodarstvo in brez vsake možnosti za samozadostnost ter neodvisnost od ostalih.

Na deželi je človek vedno imel vrednost, pravo vrednoto, ko pa je šel v mesto pa je to izgubil in postal številka, ki ni niti opažena razen pri pretoku in konzumiranju nečesa, kar sploh ne potrebuje.

Bilo je povedano…ne vem s cim se bodo borili v 3.sv, vem pa da se bodo v 4 s palicami….vsi tisti ki si zelite in podpihujete vojno pazite da se vam zelja ne uresnici

New Report

Close