Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Tretja svetovna vojna

Tretja svetovna vojna

Nekateri so videli tole: https://strangesounds.org/2020/12/nostradamus-predictions-for-2021-zombie-asteroid-famine-earthquake-solar-storm.html

Toda jaz imam boljšo napoved za prihodnost.

https://www.rt.com/news/511286-wuhan-nyc-nye-crowds-covid/

Ameriška zavist bo prisilila vzpon drugega Hitlerja in takrat bomo videli pekel. Iz uničene in obubožane Amerike bo vstal gospodar pekla in uničil kitajskega zmaja.


Nobenega hitlerja ne bo, drhal se bo spomladi sama med sabo začela tamanit. Začelo se bo pa v Franciji in Španiji in širilo dalje. To bi bilo najbolj logično.
[/quote]

Nč nis prej omenu, da potuješ v Francijo al pa Španijo hm…

Klasične svetovne vojne z vojački in tankci in raketkami ne bo več.

Dvomim da jo bomo videli bi se moralo ne vem kaj zgoditi da bi prišlo do tretje svetovne vojne.
Z informacijsko dobo tako daleč da bi se ljude uprli kakršnihkoli poskusom.

[url=http://bit.ly/3pr5FyK][b]KRIPTO VALUTE: NALOŽBA/VARČEVANJE ZA POPOLNE ZAČETNIKE (10€/TEDEN)[/b][/url] Način varnega investiranja v kriptovalute. [url="http://bit.ly/3qnTQL9"][b]NAVODILA ZA AVTOMATIZIRANO TRGOVANJE S KRIPTOVALUTAMI[/b][/url] [url=https://kriptoslovenija.si][b]KRIPTOSLOVENIJA.SI[b][/url] Skupnost kripto entuzijastov in popolnih začetnikov. [url=https://bit.ly/3bM8pn5][b]BINANCE.COM[/b][/url] Menjalnica z največjo in najboljšo ponudbo in vplačila/izplačila direktno na bančni račun.


A seveda, ker danes ni nobenih vojn na svetu, ker smo tako daleč z informacijsko dobo, da se vsi takoj upro in ne pride do vojne…….jaooooooo

Nč nis prej omenu, da potuješ v Francijo al pa Španijo hm…
[/quote]
On je peti jezdec apokalipse…
smrad hehe

Bi se uprli, ja. Tako kot so se uprli korona ukrepom in lockdownu, a ne?

Bi se uprli, ja. Tako kot so se uprli korona ukrepom in lockdownu, a ne?
[/quote]

Vsaj nekaj ima prav, da morda ne bo imela cajt videt, jo bo samo izbrisalo.😁

Še nikoli ni bilo bolj mirno, kot je. Standard in izobrazba svetovnemu prebivalstvu se dviguje, kar pomeni ravno nasprotno, da bo globalno gledano vse manj nemirov.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Še nikoli ni bilo bolj mirno, kot je. Standard in izobrazba svetovnemu prebivalstvu se dviguje, kar pomeni ravno nasprotno, da bo globalno gledano vse manj nemirov.
[/quote]
Ti pa že dolgo nisi bilv realnem življenju?…..jaooooo, pa to ne moreš verjet.

V Sloveniji se še 2. sv. vojna ni končala, vi bi pa že kar 3. sv. vojno? Potem bodo pa spet očitki Janševi vladi, da se ni dobro pripravila na 3. sv. vojno…. Pa Levica bo dala interpelirati Tonina….

I know it was u.

Še nikoli ni bilo bolj mirno, kot je. Standard in izobrazba svetovnemu prebivalstvu se dviguje, kar pomeni ravno nasprotno, da bo globalno gledano vse manj nemirov.
[/quote]

Izobrazba kot znanje ali indoktrinacija in upogljivost in ubogljivost vsemu in vsakomur?

Cele države se jemljejo in osvajajo brez enega samega izstreljenega metka, zato je tak mir, kot ga opevate. Korporacije narekujejo politiko in pravila za njimi pa stojijo privat familije.

Včasih je bila edina varianta na drugačen način osvajati dežele in pri tem so mnogi izmed njih, ki so osvajali in zavzemali tuje dežele tudi izgubili glavo. Sedaj pa se to počne na hinavski fini način, ker so ljudje kot marionete brez lastne integritete in lastnega jaza.

Vse je izobraženost (iz obraza). Nihče nima več svojega obraza ampak obraz nekih namišljenih idolov in stereotipov. Kot sem dejal pa tudi slovenistan ni izjema je vse osvojeno in prodano ter pod okupacijo brez enega samega metka in borbe.

Pa kaka Janševa vlada bindek trdobučni. Zakaj misliš, da se vse države ekspresno oborožujejo? Cela družbena klima v svetu vre, kdo sploh ve za eno Slovenijo, ki je praktično nevidna na zemljevidu in kak pomen naj bi mi sploh imeli pri tem.


Ti pa že dolgo nisi bilv realnem življenju?…..jaooooo, pa to ne moreš verjet.
[/quote]

Dvigni si moralo, osebni črni pesmizem, ki čaka na “smak svijeta”, je značilen za depresivneže, ki se jim ne zdi vredno živeti. Ljudje, ki čakate na konec sveta, je vse “projekcijsko”, ker sami ne vidite smisla v življenju, vas novice medijev, ki poročajo o katastrofah, razveselijo, zato potencirate dramatičnost črnogledosti, ker želite, da bi se (za VAS) vse (trpljenje) končalo.

Torej vdanosti v usodo, jadikovanje in pasivnosti, to nikogar ne popelje v lepši dan.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

tudi jaz sem jo videla. S to korono ni videt več tako nemogoča ideja, vse je postalo možno.

tudi jaz sem jo videla. S to korono ni videt več tako nemogoča ideja, vse je postalo možno.
[/quote]

Prihodnost, ob tem eksponentnem razvoju tehnologije, je bolj podobna temu, kar vidimo v znanstveno fantastičnih filmih. Povprečen pametni telefon danes ima toliko procesorske moči, kot jih je imel celoten računalniški Nasin ustroj v ogromnih zgradbah, ko so 1. človeka poslali na Luno. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Izobrazba kot znanje ali indoktrinacija in upogljivost in ubogljivost vsemu in vsakomur?

Cele države se jemljejo in osvajajo brez enega samega izstreljenega metka, zato je tak mir, kot ga opevate. Korporacije narekujejo politiko in pravila za njimi pa stojijo privat familije.

Včasih je bila edina varianta na drugačen način osvajati dežele in pri tem so mnogi izmed njih, ki so osvajali in zavzemali tuje dežele tudi izgubili glavo. Sedaj pa se to počne na hinavski fini način, ker so ljudje kot marionete brez lastne integritete in lastnega jaza.

Vse je izobraženost (iz obraza). Nihče nima več svojega obraza ampak obraz nekih namišljenih idolov in stereotipov. Kot sem dejal pa tudi slovenistan ni izjema je vse osvojeno in prodano ter pod okupacijo brez enega samega metka in borbe.
[/quote]

Se strinjam, da sodobne vojne potekajo na precej bolj fin način. Po svoje dobro, ker ni videti direktnih žrtev, le te pa vseeno so.

Pa kaka Janševa vlada bindek trdobučni. Zakaj misliš, da se vse države ekspresno oborožujejo? Cela družbena klima v svetu vre, kdo sploh ve za eno Slovenijo, ki je praktično nevidna na zemljevidu in kak pomen naj bi mi sploh imeli pri tem.
[/quote]

No če se ne boš norčeval, ti povem, da Slovenija ima neko zelo pomembno točko.
Veš, da se poskuša finančni sistem rekonstruirati na digitalno raven novih dimenzij. Pa ne samo finančni ampak pač ta aspekt je med bistvenimi. Tukaj pa je Slovenija zaradi nekih posameznikov prišla med najpomembnejše faktorje teh ureditev. Vrednosti v materialni obliki so postale breme saj jih ni mogoče na hiter in varen način prenašati iz lokacije na lokacijo.
S tem pa spremeni ta segment kriptografija v katero se pretakajo sredstva in postaja ena glavnih tem vsakega gospodarstva in državnih ureditev ter pogovorov. Vemo,da si vedno “ustvarijo brade najprej zase” šele potem to pričnejo ljudstvom odkrito in na vseh ravneh prikazovati in vpeljevati nove tehnologije. Če spremljate kaj od tega, lahko opazite, da se v “zakulisju” dogaja zelo hitro in je kot sem dejal to ena izmed najbolj bistvenih zadev nove svetovne ureditve, nove ere.

Npr. če pogledate Bitcoin se je tržna kapitalizacija (market cap) v zelo kratkem času denimo 2. maj 2020 iz 165.012.307.600 USD povečala na današnjih 539.051.138.108 $.


Še podpirate to golazen fašistično, ne da bi se uprli.

Ah, trejtjo svetovno vojno je v detjle napovedal Alois Irlmaer. Baba vanga omeni so EU kot puščavo, Irlmayer pa pove, kako bo postala puščava in zakaj.

Paketke bodo spustili nad EU, strupa.
V EU bodo preživeli tisti v podzemnih bunkerjijh, pas uničenja bo širok kot pol Nemčije, tam ne bo nič preživelo na prostem nič, ne živali, ne rastline, kaj šele ljudje.

Irlmayer lepo pove, da 2 do 3 tedne, samo če odpreš okno ali pokukaš ven, bo usodno. Zrak bo pač tako zastrupljen, da bo vsak vdih strupa smrten.

In če imaš mozak, veš kakšna bo vojna….

Prihodnost, ob tem eksponentnem razvoju tehnologije, je bolj podobna temu, kar vidimo v znanstveno fantastičnih filmih. Povprečen pametni telefon danes ima toliko procesorske moči, kot jih je imel celoten računalniški Nasin ustroj v ogromnih zgradbah, ko so 1. človeka poslali na Luno. 🙂
[/quote]
Zakaj pa celo države kot je Švica mrzlično kupujejo “prefinjeno” klasično orožje? Dajte glave iz riti, ni dneva brez nemirov praktično po vsem svetu. Vem pa , da vas je strah drhal razvajena mehkužna ničvredna in nočete ničesar videt, saj prav da vas je.

Še nikoli ni bilo bolj mirno, kot je. Standard in izobrazba svetovnemu prebivalstvu se dviguje, kar pomeni ravno nasprotno, da bo globalno gledano vse manj nemirov.
[/quote]

Ekonomska, kibernetska, biološka poteka že nekaj časa. Mal ven poglej.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Zakaj pa celo države kot je Švica mrzlično kupujejo “prefinjeno” klasično orožje? Dajte glave iz riti, ni dneva brez nemirov praktično po vsem svetu. Vem pa , da vas je strah drhal razvajena mehkužna ničvredna in nočete ničesar videt, saj prav da vas je.
[/quote]

A bi isto razmišljal, torej zelo negativistično, če bi z bivšo ostal skupaj, da ne bi imela drugega moškega? Itak da ne, ker se v tebi ne bi kopičil ves ta žolč malodušja, kakor sedaj. Zunanji svet je projekcija notranjega doživljanja. Torej vedno je potrebno v lastni glavi narediti red, če želimo biti objektivni.

Ljudje, ki tu pišete o raznih bližajočih se kataklizmah in vojnah, bi se 1. moralo usmeriti vase in se ukvarjati ne z zunanjim svetom, temveč z notranjim, z lastnimi čustvi, z žalostjo, z negativizmom, črnogledostjo, obupom …

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A bi isto razmišljal, torej zelo negativistično, če bi z bivšo ostal skupaj, da ne bi imela drugega moškega? Itak da ne, ker se v tebi ne bi kopičil ves ta žolč malodušja, kakor sedaj. Zunanji svet je projekcija notranjega doživljanja. Torej vedno je potrebno v lastni glavi narediti red, če želimo biti objektivni.

Ljudje, ki tu pišete o raznih bližajočih se kataklizmah in vojnah, bi se 1. moralo usmeriti vase in se ukvarjati ne z zunanjim svetom, temveč z notranjim, z lastnimi čustvi, z žalostjo, z negativizmom, črnogledostjo, obupom …
[/quote]

Totemu našemu svetu se ne piše nič dobrega. Ne rabiš bit negativen v sebi ali pa nek stručko da to vidiš. Piše tam… “Nije ovo uzalud”

New Report

Close