Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trgovanje z zlatom

Trgovanje z zlatom

Ali kdo trguje z zlatom? Gre za neke CFD platforme, če prav razumem. Možno je vlagati tudi manjše zneske npr. Samo po 50 EUR in služiti. Gre za nateg ali je res kaj na tem?

Ja, tisti ki vedo zakaj gre lahko celo zaslužijo, ampak ti nisi med temi. Priporočam da se najprej izobraziš na tem področju, potem šele odločiš če bi ali ne bi vlagalo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Izkušnje, 17.04.2024 ob 11:21

Ali kdo trguje z zlatom? Gre za neke CFD platforme, če prav razumem. Možno je vlagati tudi manjše zneske npr. Samo po 50 EUR in služiti. Gre za nateg ali je res kaj na tem?

Kupujem fizično zlato,cena je odvisna od obrestnih mer ,dogajanja v svetu ,poleti je večinoma nižje ,ogromno dejavnikov,sicer skozi čas počasi vidiš kdaj je podcenjeno, to lahko traja več let ,potem udari gor ,ni pravila ,komplicirano …

Stari… mas bolho… gor je sigurno 20 tisoc oglasov… muninum… pa ne mi rect da ni enega oglasa s katerim lahko zasluzis…

A ves, ker kolk ti mislis z 50e narest na zlatu? Ce bi mela 75 tisoc evrov, kupis kilo in eno unco… pocakas da skoci za 3e in prodas kilo, unco pa obdrzis…

Tko da kot ti pravim… najdi nekaj na bolhi za 50.. prodas za 70 in mas 40%…

Tam ce bos hotela to bos rabil leverage… in to dragi moj gre v obe smeri.

Mi kupimo fizično zlato. Naročimo v Moro, nas obvestijo kdaj je pripravljeno, pridemo in  prevzamemo . Da bi vlagala v nek virtualni sklad ali karkoli, ni to zame. Ne zaupam .

Tako je. Naložbeno zlato se vedno splača. Kupiš palice, stogramske v Moro. Tam jih lahko tudi prodaš.  Provizija je za plačat, a zlato ima trenutno rekordno visoko ceno.

Odgovor na objavo uporabnika
Hojka, 17.04.2024 ob 20:30

Tako je. Naložbeno zlato se vedno splača. Kupiš palice, stogramske v Moro. Tam jih lahko tudi prodaš.  Provizija je za plačat, a zlato ima trenutno rekordno visoko ceno.

Ampak to ni CFD o katerem sanja tale avtor

New Report

Close