Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trgovine in posojanje oblačil!

Trgovine in posojanje oblačil!

Gledam tole Špelo Pretnar, ki ima na vsakem javljanju iz tekem, drugo bundo, rokavice, šal… Vse od znamke PEAK, ki je svinjsko draga.
Zanima me, če trgovine posodijo robo, potem pa to isto robo očistijo in vrnejo na police, kjer jo mi potem kupimo po običajnih cenah.

Tudi Metka Albreht je enkrat govorila v intervjuju kako si sposoja obleke v trgovinah…

A katera ve kako je s tem?

Posojajo ja, očistit dajo pa po moje le v skrajnem primeru. Čiščenje stane, veš.

Posodijo, ne očistijo in vrnejo na police. Žalostno ampak resnično.

Konkretno Špela Pretnar ima sponzorsko pogodbo s Peak Performance in ona oblačila dobi.

Nikoli si ne bi sposodila obleke, ker najbrž res ne gredo vedno v čiščenje. Saj ni treba, da si vsak dan “nov”, za boljše priložnosti dela čudeže mala črna obleka, za šport imaš pač nekaj več, da se preoblačiš, za službo pa tudi nekaj kvalitetnih in praktičnih oblek. Z raznimi modnimi dodatki se da okusno spreminjati stil. Važna je dobra kvaliteta in osebna urejenost.
Špela Pretnar pa mora biti vsakič drugače oblečena, če dobi sponzorska oblačila.

Aha. Zadnjič sem hotela kupiti čevlje za tamalo št. 23. Kao neka firma, ampak ful poceni. So bili pa čisto umazani od nošenja. Kaj pa to?

Kako to misliš, da Špela oblačila Peak dobi? Ja kam pa da 30 bund in drugih stvari na sezono?

Jest to ne verjamem. Samo, če vračajo na police nošeno blago, je pa to svinjarija.
A to sploh po zakonu lahko delajo ali je to goljufija? Ker se mi zdi malo bolano plačat redno ceno za neko stvar, ki je bila že nošena.

Špela Pretnar se naj raje nauči govoriti.Bi bilo bolje,da bi bila za vsako javljanje v isti bundi.Le kam POP TV gleda,jej jej.

mamica

Zadnjič sem v Hervisu videla, da so prodajali “testne” copate…. So bili malo zdrsani, približno tako, kot par, ki ga v trgovini pogosto pomerjajo. No, upam, da take kose vsaj ne prodajajo v redni prodaji, ampak znižane. Ravno fajn pa ni no.

No pri nas v trgovini (zeelo dolgo nazaj) so si prihajali sposojat čevlje. Prav za Einsidler Sašo in pa Hribarja, ki sta takrat vodila eno oddajo. Čevlje so potem vrnili, mi smo pa na škatlo napisali, da so nošeni na oddaji in dali 15 procentov popusta..
tudi butiki so tako delali, vsaj takratne jebilo tako, ala Avandgard , kjer je delala kolegica.

RES JE!!! KAKO LAHKO ena taka TV ne pošlje svojih poročevalcev in reporterjev na tečaj retorike???

Ušesa nas bolijo…

Oblačila sposodijo in jih ne dajo v čistilnico.Preverjeno.

New Report

Close