Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trgovine nabasane

Trgovine nabasane

Ko da bi bile 3 tedne zaprte trgovine, ne pa 2 dni. Mate še preveč denarja. 😁

Ljudje so šli za cel teden na vikend, valda so kupili zalogo za zraven.

Ma nehajte že težit s temi trgovinami. Seveda je bilo tako. Eni ljudje hodijo po tedenskih nakupih v petek, drugi v soboto. Danes so bili oboji naenkrat, zato so bile trgovine bolj polne. Noben nima preveč denarja samo za jest si pa menda lahko kupimo?

Običajna gužva, vedno je pred vikendom tako. Nič kaj neobičajnega. Folk že hodi na vikende in začeli so se tudi pikniki.

In kako veš, da so bile nabasane? Si bil/a tudi ti tam?

Ja, parkirišča so bila nabasana.

Lejte, zgražajte se, ampak živilske trgovine, v primeru, ko so dva ali tri dni zaprte, bi lahko imeli drugi dan kakšno po dopoldanskem urniku, vsaj do enih ali do dveh.  Vsaj ena v kraju.

piki me,

a za dva dni ne premoreš brez trgovine?

svašta……..

Ma dej, SVETOHLINI tukaj.

Dej probaj, odpri trgovino ta drugi ali ta tretji dan.

Bo POLNA, ravno takšnih svetohlincev, kot si ti.

Mi smo odbrenkali že v sredo, ker se mi je zdelo, da bo konc sveta. Edin hrano za mačke smo pozabil, ji bomo mogl pol hrenovke skuhat za v nedeljo popoldne.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Trgovine, 26.04.2024 ob 20:29

Ko da bi bile 3 tedne zaprte trgovine, ne pa 2 dni. Mate še preveč denarja. 😁

Ti si pa tam iskal/a kaj? Eden izmed množice se pritožuje nad ostalimi… Če si bil/a med njimi si tudi ti izmed teh, ki imajo preveč…

Nič ni konec sveta, vikend in dopusti zaradi podaljšanega praznika. Ljudje gredo v nabavo, eni kupijo žemljo in jogurt, drugi nakupijo za obiske in kar niso uspeli med tednom zaradi služb. Najbolj se pritožujete tisti ki ste brez šihta in asocialni. Če bi imeli delo in končali ob 8 zvečer, na bus domov, doma otroci, bi hitro ugotovili da človek vsega tega ne zmore, je preveč ali pač ne utegne.

 

piki me,

a za dva dni ne premoreš brez trgovine?

svašta……..

__________________

Tako butasto vprašanje lahko postavi samo totalni idiot. Vsi zmoremo dan, dva, teden, mesec itd. brez obiska trgovine. Kar pa pomeni, da gremo pred tem v nakupe. Da se lahko idioti prve klase potem zgražate nad tem. In seveda skupaj z nami visite po trgovinah. Če bi bili doma, ostalih ne bi videli in šteli.

Odgovor na objavo uporabnika
Covid 2021LE, 26.04.2024 ob 23:07

Mi smo odbrenkali že v sredo, ker se mi je zdelo, da bo konc sveta. Edin hrano za mačke smo pozabil, ji bomo mogl pol hrenovke skuhat za v nedeljo popoldne.

 

Maček bi raje jedel tvojo hrano kot tisto “svojo” industrijsko lol. Za v bodoče nasvet.

New Report

Close