Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TRIJE OTROCI(pofočkajmo se))

TRIJE OTROCI(pofočkajmo se))

Oven (7,5 let), Rakica (5,5 let) pa še en Rakec (3,5 let)

Veliko dela in skrbi, še več pa veselja.

Zaenkrat imamo:
Hčerko rakico – 7 let, sina ribico – 5 let in sina kozoroga – 10M.

imamo 3 fante:
– skoraj 7 letno ribo
– 4.5 letnega ovna
– 3 letnega strelca

lp

lp, orehek

Pri nas imamo tudi tri:

Najstarejša ribica ima 11 pa tričetrt ( trenutno se muli v svoji sobi)
tasrednja rakica je 7 in pol
tamalček devičnik je 2

Pozdravček vsem, Tatjana

pri nas pa: 23-letni tehtničar (hehe, kako bi se drugače reklo tehtnici po moško?), 21-letni devičnik, 19-letna kozorogica, 7-letni bikec in ena mala 8.mesečna ovčka.

Pri nas imamo ovna-6, ribona-2, tretjega pa čakamo v nizkem štartu (upam, da bo strelec/ka).

Mi imamo:
– 7-letnega tipičnega ovna
– 3-letno princesko devičko
– na poti je pa še ena kozoroginja (rok imam 7.1.05)

Mater, ženske… Sem vam kar fovš…

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Živjo

imamo 9letnika, ter 6 in 4 letnico. Sedaj cakamo cetrtega(18.1.05)

lp

bejba

Mi pa imamo fantiče tri,živčke kravžljajo včasih kar v tri dni.
Ta starejši je ful odrasel moški,najmočnejši in sploh in oh.(11 let)
Srednji je že sedaj zaljubljen,spolnost ga zanima že od vrtca(9 let)
Ta mali pikec pokec pa je naša mala vesela bebica.(8 mes.)

Pregovor pa drži.

Bravo!
Lp, Mateja

Pri nas pa so tri pupike:
– 9letna dvojčica,
– 4letna vodnarka in
– 10 mesečna vodnarka

Je kr živahno, ja.

Mogoče se bomo kdaj fočkal na “ŠTIRJE OTROCI”.

lep večer

Uaaaaauuuu!
Super ste!
Lp, Mateja

Ene ste pa od sile!
Kapo dol!
Lp, Mateja

Pri nas smo tudi tri.
22, 20 in skoraj 16 (še 3m…juhuuu)

Trije: en lev (18 let)
ena levinja (17 let)
ena devica (14 let)

wauuuuu, babnce, kok sem vam fovš!!! Glede na to, da smo pri nas doooooooooooooooooooooooooooooooooolgo odlašali s produkcijo mladine, dvomim, da bomo prišli do treh (ali celo štirih, petih….) Glede na to, da pol meseca mehur cajtam, naslednje pol pa glivice ganjam, nam še za 2. slabo kaže *šmrc*

Res, vsa čast mamam, pa tudi očkom!!!

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Jaz sem šele danes zagledala tole fočkanje. Torej:

princesa levinja 8 let,
princ devičnik 6 let
princeska ribica 3 leta.

Se imamo prelepo (včasih pa vseeno grmi in ropota).

Občudujem mame, ki imajo 3 in več otrok, saj rabiš za tole “poštimat” veliko energije, pa ne mislim samo oblačenje in hranjenje, ampak tisti čas, ko se otroku posvetiš tudi drugače. Mi smo bili štirje, mami samohranilka in priznam, da sem pogrešala čas, ko bi kaj počele skupaj. Samo garala je, da nas je lahko preživela in spravila do kruha.Bila sem v 1.razredu, ko sta se ločila.

Priznam, da poznam tudi kakšno družino, kjer otroci vzgajajo in skrbijo za mlajše otroke in to se mi zdi tako nepošteno do teh otrok, zraven pa starši še mislijo, kako so fajni, ko si privoščijo toliko otrok. No, saj imajo korist od tega: na vseh možnih koncih se trudijo dobiti kaj zastonj, da ne govorim o vseh bonitetah in dokladih….Ampak mislim, da se ti otroci ne bodo svojega otroštva spominjali z nasmehom na obrazu.

No, ja, mislim, da z otroki finančno ne obogatiš! Otrok stane veliko več, kot vsaka boniteta, ki jo dobiš z njim, tako, da si z vsakim otrokom več v slabšem finančnem stanju.

11let, 8 let in leto in pol jih štejemo pri nas.

Kar dotaknil se me je post, ki piše o mami samohranilki in njenih otrocih. Mi sicer imamo atija, ki pa ga ni kaj prevec na sceni. In se mi vcasih zdi da mi starsevstvo ne uspeva najbolje. Sicer so razlogi opravicljivi, pa kljub temu.

lp
alenka

Z možem imava dva fanta, osem let in pol ter tri leta in eno punčko, staro šest let.

Piki Miki, jaz bi se pa kar pod Joži podpisala, vsi otroški dodatki in druge morebitne bonitete, so veliko manj kot pa “stanejo” otroci. Če se kdo iz tega razloga odloča za več otrok je čudak, ali pa ne zna računat.

Sicer pa lahko imaš enega otroka, pa nima kaj dosti od tebe, ali pa šest, potem imajo pa morebiti vsaj kaj drug od drugega. Vse je relativno in mislim, da število otrok samo po sebi še ne govori o tem kako dober ali slab starš si.

Še mi-

strelec (10 let), škorpijonka (6 let) in bikec (skoraj 19 mesecev).

Pozdravček

lpD

Mi imamo: punco, staro devet let, dva otročka onkraj, ki jima ni bilo dano z nami zaživeti, in zdaj dvojčka, stara 21 mesecev. Pa še mačka in Zlatko, ribico, ampak jaz bi še enega otročka! Mu je definitivno lažje plenico zamenjati kot mačku kakce spucati.:)))

New Report

Close