Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TRIJE OTROCI(pofočkajmo se))

TRIJE OTROCI(pofočkajmo se))

Piki MIKi, to je bilo zelooooooo grdo od tebe!!!Ali te ni sram???

piki miki napisala:
” No, saj imajo korist od tega: na vseh možnih koncih se trudijo dobiti kaj zastonj, da ne govorim o vseh bonitetah in dokladih….Ampak mislim, da se ti otroci ne bodo svojega otroštva spominjali z nasmehom na obrazu.”

Če še ne veš, otrok je največje bogatstvo…

Kaj ti vse gledaš materijalistično in če se kaj izplača….???

Tvoj otrok se mi smili, ker ima tako mamico!!!!!!!

Z ženo imava pet otrok in se ne okoriščamo z državno pomočjo. Imamo družinsko podjetje in…ma saj je škoda časa in besed za te!

Drage mamice!

Nisem vse poste prebrala, ker nimam dovolj časa. Želim vam povedati, da vsa ČAST takšnim mamicim z tremi ali še več otrok. Jaz imam dva 16. let in 2. leti. Ne bi se več odločila še za enega ni tega denarja…….
Tudi zdravstveno nisem zmožna tako, da……….

Poznam pa eno, ki ima 4. fantov in je zelo zelo umirjena mamica. Kako ji to uspeva ne vem, zato jo veliko občudujem. Dva otroka ima bolna, eden ima Downov sindrom, eden je pa na srčka bolan.
Tukaj na našem forumu velikooooooo sodeluje njihov očka, ampak zaenkrat naj ostane anonimno, ker ne bi bilo lepo brez njunega dovoljenja, da pišem bilo kaj o njimi.
VSO SREČO JIM ŽELIM! VAS PA LEPO POZDRAVLJAM IN ŽELIM, DA IMASTE OTROČKE ZDRAVE.

Pozdravlejne

Živahna mamica treh fantov:)
8,5 (dvojček)
2x 5,5 (ribici)

Naty

"Remember that not getting what you want is sometimes a wonderful stroke of luck" (The Dalai Lama)

Zamuuuuuuujammm!
Nas pa ne opredeljuje horoskop, pravzaprav sploh za vse ne vem, kaj so. Živžav v naši družini pa povzročajo:
4 letnik, 2,5 letnica in 8 mesečnik. Ja pa ati tudi!!

raglja

strelec – 9
ribica – 6
bikec – 1/2

Ne ni me sram in nevem zakaj me napadaš saj jaz tudi tebe ne. Napisala sem, da občudujem mame, ki imajo 3 in več otroke (nosečnost in vsa skrb in predanost, ki jo dajejo tem otrokom).

Žal pa imam vsak dan priliko videti tudi družino, kjer se otroke “izkorišča” na tak ali na drugi način in take starše preziram, ker imajo namensko otroke zaradi koristoljubja.

In moja otročka imata zlato mamico, ki skrbi zanju in ne hodi od vrat do vrat, kjer bi ju lahko vsakemu pomolila pod nos. Me pa veseli, da imate družinsko podjetje, torej gredo otroci verjetno tudi na morje in smučat. In če imaš recimo dva otroka, ki jima težko privoščiš take radosti, potem zagotovo ne boš imel še tri, a ne? Ampak tudi taki so da veš.

Sama bom ostala pri dveh, da tema dvema kolikor toliko privoščim, predvsem pa ker mi zdravje ne služi dobro. Zate pa upam, da si vzoren oče in da pomagaš svoji ženi okoli skrbi za otroke.

In za konec: moj vedno pravi naj dokažem da sem boljša in sem ti zato namenila teh nekaj vrstic (to pa leti na tisto da je škoda časa in besed zame).

Pa sladke sanje.

levinja – 19 let
bikec – 16 let
kozorogec – 6 let

mami – dvojčica
očka – vodnar

Bi rekla da pregovor kar drži!!

LP

Tudi jaz spadam sem:

Naša prvorojenka je angelček – letos poleti bi imela štiri leta,

drugorojenec je triletnik,

tretjerojenka je 13-mesečnica!

Vidka

Pa še mi – strelec – 5 let,
levček – 3 leta
strelec – 1 leto.

Trije angelčki, ki jim samo včasih zrastejo rožički!!!

In mi:
strelka – šest let,
kozorog – pet let,
ovenka – eno leto.

Pa bi še, če bi imeli prostor, vendar se trudimo delati na tem – na štalci namreč.
Lep pozdrav.

Še ena s tremi: hčerka – 15, sin – 7, še ena deklica – 15 dni

Lep pozdrav vsem trikratnim mamam.

Sama imam zaenkrat še enega, izgajam pa iz družine, kjer smo štirje otroci. Jaz -28, sestra -24, sestra – skoraj 22 in brat -20.
Rakica, levinja, vodnarka in strelec.

Se mi zdi, da je kot bi bilo včeraj, ko smo se še tepli med sabo…

No, pa še jaz pristavljam svoj piskerček:

dve punčki (4 leta in leto in pol) ter 5 mesečni princ.

Imamo se fino in ne mine dan brez poštenega smejanja kakšni nerodni dogodivščini.

Srečna sem, pa čeprav zdaj za novo leto najbolj pogrešamo ravno finance…

lep dan vsem še naprej!

Še jaz- zelo me veseli, ko vidim koliko nas je s tremi in več otroci!

sin- kozorog- takoj po novem letu 9 let
hči- devica- 7 let
sin- devica- 3 mesece- je bila hči zelo na trnjih, da se dojenček ne bi rodil ravno na njen rojstni dan, pa ji je izpolnil željo in se nam pridružil dva dni prej.

lep pozdrav

Tudi mi imamo tri:
11 let-kozorog
8 let-škopjon in
6 mesecev- malega bikca
lep pozdrav

New Report

Close