Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trilči,Arči

Trilči,Arči

Trilči,upam,da si službo dobila!
Arči,izpit je narejen,brez panike,kletkaši smo s tabo.Ali nas vidiš skozi okno?
Lepi bodita
Sp

Ja, Trillian, kako je bilo?!
Lahko pridem na kavico?! Ja, saj vem, če je služba tvoja (v kar ne dvomim), bo malo manj časa za kavico…..

Cmoka na lička za dobro jutro.

Če se bo takole nadaljevalo punce, me boste morale vsakic priti odvozlati, kajti drzanje ne vem česa vse za sreco in uspeh, me tako zaplete, da se potem komaj odpletem. Trilci ima sluzbo, Arci pa je opravila in se namesto v sampanjcu okopala v , joj v kateri reki že…ma saj ni vazno, glavno da si naredila…

drobni tistk: Če pa slucajno danes pri tebi Arci in vceraj pri tebi Trilci ni bilo srece, pa si dajta se kaksno moznost in zaradi tega se ne bo podrl svet, le vidve bosta bogatejsi za eno izkusnjo vec! Cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bomo videli,kako bo s službo…sicer pa hvala…

Jutro miškec,kako si ajal kaj,misliš kaj name??? ;))))))))))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Čau Trilči.Spal sem samo tri ure,pa ne bo krize(upam).Če mislim nate!Sure!!!! In sploh,kako bi se ti v steni dol dala…mater,to bi pa rad videl,to bi pa bilo nekaj za moje pohotne oči.
Lepa si,veš
Sp

…ko bi se vsaj…a eden se je skoraj vame odzadaj zaletel…nenamerno…;)))))))…kaj pa si lepega počel skozi to čudovito noč,da si ajal samo tri urce…??? Si se imel fajn???…ti zavidam…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Večji del večera sex,potem sem moral pa nekaj ustvarjat za vsakdanji kruhek,ker sem bil full motiviran in mi je vse uspevalo..pa je bila ura 2.
Ob 5-ih me je pa žena za nekaj grabila,pa spet ni bilo miru…
Lepa si
Sp

…in tebi ni pasalo,boš sedaj rekel…dvomim…no pa sem ti faušna…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Pasalo že,ma če se vlak ustavi sredi proge,pa le ni tko fejst.
Lepa si
Sp

…uj…toto pa ni fajn…pa saj si lahko sam pomagaš,kot sem že napisala včeraj…so ročna dela včasih najbolj cenjena…:))))
Sicer pa pri dveh,kako ti ne zmanjka energije…???

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Hja,a lahko za spremembo nič ne komentiram?
Lepa si
Sp

Pravzaprav ti pošljem eno sličico na privatni mail(upam,da imaš pravega),da ti polepša dan še bolj.
Lepa si

Ma lepo od tebe,a nisem nič dobila…še….pa poglejmo še enkrat…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

New Report

Close