Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek trma&co, po pomoč k strokovnjaku?

trma&co, po pomoč k strokovnjaku?

Živjo!

Naša punčka, stara 16 mes., je en živ vražiček; po naravi je zelo trma, uboga prav nič, besede NE ne pozna. Tudi če ji tisočkrat zabičaš, naj nečesa ne naredi ali da je nevarno, ne pomaga.

S fantom že prav obupujeva. Prijateljica mi je že predlagala, naj greva po pomoč h kakšnemu psihologu ali podobnemu strokovnjaku, ki bo vedel, kako in kaj!

Ne bi namreč rada, da bi se mala razvila v trmasto, neodgovorno osebo, ki bo imela občutek, da lahko dela, kar hoče. Pa še to: pri babicah je čisti angelček, vsaj tako pravijo, doma pa, OJOJ! Groza! Samo ne in ne in ne dela, joka, trmari, če pa ji poskušava dopovedati ali jo zamotiti s čim drugim, popolnoma znori.

Prosim za vaše nasvete in morda še mnenje, ali bi kak psiholog z nasvetom res lahko pomagal.

Obupana Mojčka!

Mojcka, poskusi v forumu starši staršem.
Kar ti lahko na hitro zaželim je le – veliiiiiko potrplenja, mirne krvi, vztrajnosti, predvsem pa nobene potuhe pri babici (tašči).
Ne dovoli, da ji kuhajo tri menuje za zajtrk, da skočijo na vsak migljaj in podobno. Zakaj pa niso tebe tako vzgajali????

New Report

Close