Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Trojčkov virtualni (navidezni) svet

Trojčkov virtualni (navidezni) svet

Za časa janševe vlade do volitev so nam trojčku zvesti mediji ustvarjali razmere v Sloveniji, da je revščina skoraj afriškega tipa, dnevno so prikazovali žalostne zgodbe ljudi, hiperinflacija, skoraj povsod so sindikalisti stavke napovedovali, …

Takoj po volitvah, ko bodo sestavili vlado, se je zgodil medijski preobrat. V svetu je od 22.septembra svetovna recesija, ki bo zadela Slovenijo, žalostnih zgodb ni več. Plače ne smejo rasti prek zmožnosti države, itd.

Lahko kdo napiše, kaj vse so obljubljali pred volitvami levaki? Vem da indijo-koromandijo, ne vem pa več točno kaj.

čudno res čudno, jaz še danes zasledim zgodbe o revščini, hja očitno živiva v dveh državah, in ko poslušam Pahorja pa Erjavca , slišim da tudi onadava vesta za revščino pri nas, za razliko od JJ-a, ki revščine nikoli ni videl, kaj zdej?

Oba jo vidita, samo da pahor ne stori nič, ker so za večino revščine krive nizke plače, ki jih dajejo tajkuni in ostali vodilni iz “levih” strank.

Janša je svoje delo opravil, saj je dvignil plače povsod tam, kjer ima vlada pristojnosti.

Kako naj Pahor kaj stori,saj je še stara vlada na oblasti,Benaflek zopet si jedel nore gobe!

Kot kaže bo stara vlada še dolgo na oblasti.

hej,
pa mi ti poveš, točno kje je janša poskrbel za dvig plač? Morda v javni upravi (se mi zdi, da so zato javni uslužbenci sedaj tako razbesnjeni), morda v podjetjih v državni lasti (Paloma?, Telekom? Slovenske železnice????)

Da ne govorim o tvoji demagogiji, da so nizke plača zaradi tajkunov, ki vsi po vrsti izvirajo iz leve opcije.

Tajkunov je (kot je Janša na novo definiral ta izraz) v sloveniji največ okrog 20 – toliko je bilo namreč menedžersko sprivatiziranih podjetij. Nimam podatkov, ampak dvomim, da je v njih zaposlenih več kot 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh zaposlenih Slovencev. Torej, tudi če bi v teh podjetjih zaposleni imeli plačo točno 0 €, bi se to v statistiki slovenskih plač poznalo za 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Tista tvoja, da so vsi t.i. tajkuni levi, pa tudi ne drži. Večina je politično neopredeljenih, so pa nekateri med njimi zelo dobri Janševi prijatelji (predsednik uprave Istrabenza, npr.)

Sicer pa bi rad videl, kje si ti prebral (razen iz virov rekla – kazala), da se bosta po volitvah v Sloveniji cedila med in mleko. Pa tudi to me zanima, kako da levice še ni nihče obtožil, da je sama sprožila svetovno recesijo, samo za to, da bo lahko opravičila slabe rezultate in svojo nesposobnost.

V cerkvi vlada nima pristojnosti , pa je JJ vseeno farjem uredil socialno in pokojninsko zavarovanje iz davkoplačevalskega denarja .
Pa , da se ne boš spet potuhnil , če si odprl temo potem tudi sodeluj!!!
Zadnjo temo , ki si jo začel ; kakšne spremembe in ukrepe pričakujete od nove vlade , si odprl in potem spiz…. !
Moj predlog (če boš sploh bral )
Obdavčiti cerkev .

V cerkvi vlada nima pristojnosti , pa je JJ vseeno farjem uredil socialno in pokojninsko zavarovanje iz davkoplačevalskega denarja .
Pa , da se ne boš spet potuhnil , če si odprl temo potem tudi sodeluj!!!
Zadnjo temo , ki si jo začel ; kakšne spremembe in ukrepe pričakujete od nove vlade , si odprl in potem spiz…. !
Moj predlog (če boš sploh bral )
Obdavčiti cerkev .[/quote]

hehehe, tudi če je ni imela si jo je pa vzela!

Nimam kaj sodelovati, ker je pač to tvoje mnenje, ki je v neskladju z ustavo RS pa tudi z osnovno človeško kulturo. Duhovniki opravljajo preveč dragoceno delo, da ne bi imeli urejeno socialno in pokojninsko zavarovanje. Samo mislim, da ga še vedno nimajo. sramota.

ma sedaj pa nehaj, moje delo je tudi dragoceno, pa si moram vse sama plačevat, pa delo delavke tudi pa si mora sama plačevat, naj mu plačuje Cerkev v katero vsakodnevno verniki nosite svoj denar, plačujte mu torej tisti, ki potrebujete njegove storitve. Ko jih bom rabila mu jih bom plačala in en del naj odvede zase, ne pa da pošlje iz države v Vatikan!

Ustava Slovenije v svojem členu o enakopravnosti pravi :
Vsi državljani RS ne glede na spol , politično prepričanje , versko pripadnost itd , so pred zakonom enaki .
Ker zakon o davkih v svojem odstavku zavezanci za davek piše : davčni zavezanci so vsi državljani RS , ki prejemajo os.doh , nadomestila ali katere druge dokazljive prejemke in so obvezni svoje prihodke prijaviti DURS-u , zakon v nadaljevanju našteva tudi , ustanove , podjetja , zasebnike , firme , itd kot zavezance DURS-a .
No lahko , da smo pred zakonom vsi enaki , samo cerkev je malo bolj enaka .

Benči kaj praviš ????

Cerkev bi morala biti neodvisna od Vatikana in res skrbeti za svoj narod,kot je pravoslavna!

Nič se vas ne bojim, ker ima vaše stališče korenine po wwii, ko je partija duhovnikom odvzela državljanske pravice. Ne pomaga vam niti citiranje člena ustave, ker ga citirate samo s stališča dolžnosti brez pravic. Drugače imajo v bolj razvitem svetu duhovniku položaj kot učitelji.

Vendar je edina religija pri nas bolj enakopravna ateistična religija, ki svoj nauk uči v javnem šolstvu.

hej,
pa mi ti poveš, točno kje je janša poskrbel za dvig plač? Morda v javni upravi (se mi zdi, da so zato javni uslužbenci sedaj tako razbesnjeni), morda v podjetjih v državni lasti (Paloma?, Telekom? Slovenske železnice????)

Da ne govorim o tvoji demagogiji, da so nizke plača zaradi tajkunov, ki vsi po vrsti izvirajo iz leve opcije.

Tajkunov je (kot je Janša na novo definiral ta izraz) v sloveniji največ okrog 20 – toliko je bilo namreč menedžersko sprivatiziranih podjetij. Nimam podatkov, ampak dvomim, da je v njih zaposlenih več kot 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh zaposlenih Slovencev. Torej, tudi če bi v teh podjetjih zaposleni imeli plačo točno 0 €, bi se to v statistiki slovenskih plač poznalo za 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Tista tvoja, da so vsi t.i. tajkuni levi, pa tudi ne drži. Večina je politično neopredeljenih, so pa nekateri med njimi zelo dobri Janševi prijatelji (predsednik uprave Istrabenza, npr.)

Sicer pa bi rad videl, kje si ti prebral (razen iz virov rekla – kazala), da se bosta po volitvah v Sloveniji cedila med in mleko. Pa tudi to me zanima, kako da levice še ni nihče obtožil, da je sama sprožila svetovno recesijo, samo za to, da bo lahko opravičila slabe rezultate in svojo nesposobnost.[/quote]

Tajkunov je res 20 samo so vsi iz naslednic kp, ki izhaja iz socialne pravičnosti. Pozabljaš pa tudi na vodilne, ki imajo okrog 5.000 € ali malenkost manj na mesec. In tudi ti izhajajo iz strank naslednic bivše kp. IN ti vsi skupaj izplačujejo večino slabih plač delavcem, hkrati pa govorijo o socialni državi

>>>

ja kakšne dolžnosti pa imajo župniki do države, jemlejejo samo pravice. Naj svoje pravice zahtevajo pri svojem delodajalcu, pri katerem opravljajo svojo dolžnost, pa bo.

hej,
pa mi ti poveš, točno kje je janša poskrbel za dvig plač? Morda v javni upravi (se mi zdi, da so zato javni uslužbenci sedaj tako razbesnjeni), morda v podjetjih v državni lasti (Paloma?, Telekom? Slovenske železnice????)

Da ne govorim o tvoji demagogiji, da so nizke plača zaradi tajkunov, ki vsi po vrsti izvirajo iz leve opcije.

Tajkunov je (kot je Janša na novo definiral ta izraz) v sloveniji največ okrog 20 – toliko je bilo namreč menedžersko sprivatiziranih podjetij. Nimam podatkov, ampak dvomim, da je v njih zaposlenih več kot 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh zaposlenih Slovencev. Torej, tudi če bi v teh podjetjih zaposleni imeli plačo točno 0 €, bi se to v statistiki slovenskih plač poznalo za 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Tista tvoja, da so vsi t.i. tajkuni levi, pa tudi ne drži. Večina je politično neopredeljenih, so pa nekateri med njimi zelo dobri Janševi prijatelji (predsednik uprave Istrabenza, npr.)

Sicer pa bi rad videl, kje si ti prebral (razen iz virov rekla – kazala), da se bosta po volitvah v Sloveniji cedila med in mleko. Pa tudi to me zanima, kako da levice še ni nihče obtožil, da je sama sprožila svetovno recesijo, samo za to, da bo lahko opravičila slabe rezultate in svojo nesposobnost.[/quote]

Tajkunov je res 20 samo so vsi iz naslednic kp, ki izhaja iz socialne pravičnosti. Pozabljaš pa tudi na vodilne, ki imajo okrog 5.000 € ali malenkost manj na mesec. In tudi ti izhajajo iz strank naslednic bivše kp. IN ti vsi skupaj izplačujejo večino slabih plač delavcem, hkrati pa govorijo o socialni državi[/quote]

a Bavčar tudi????Janša meni da ni tajkun!:)

Zakaj bi se nas bal ????
Nihče ti nič noče , zgolj izmenjava mnenj .
Res pa je , da ko zgubljaš tla pod nogami takoj začneš z wwii , nekaj pa priznam v času , ki ga omenjaš je cerkev bila ločena od države .
V novejšem času po 1995 pa se je zajedla v vse pore družbe in je daleč od tega , da je ločena od države .
Zakon sem citiral , kot dokaz enakosti pred zakonom ,kar za cerkev ne velja .
Cerkev pozna samo , pravice duhovnikov do davkoplačevalskega denarja , o tem da ima pa tudi dolžnosti do države pa duhovščina noče nič slišati .

Zakaj bi se nas bal ????
Nihče ti nič noče , zgolj izmenjava mnenj .
Res pa je , da ko zgubljaš tla pod nogami takoj začneš z wwii , nekaj pa priznam v času , ki ga omenjaš je cerkev bila ločena od države .
V novejšem času po 1995 pa se je zajedla v vse pore družbe in je daleč od tega , da je ločena od države .
Zakon sem citiral , kot dokaz enakosti pred zakonom ,kar za cerkev ne velja .
Cerkev pozna samo , pravice duhovnikov do davkoplačevalskega denarja , o tem da ima pa tudi dolžnosti do države pa duhovščina noče nič slišati .[/quote]

jon, saj sliši, ampak do svoje države (Vatikana).:))))

KOliko duhovnikov pa vidva poznata? Pa koliko časa ste prebili s katerim od njih, da tako vehementno sodite o njih? Ali pa ste samo slišali, da je nekdo rekel, da je slišal, da so duhovniki ta črni, ki nič ne delajo, pa da je slišal, da so pedofili, pa nekdo drug je spet slišal…
Na takem nivoju so vajini odgovori, ki pa so itak namenjeni samo vama dvema. Kajti vsi ostali so tu že obupali. Dejansko ima svetilnik prav: za 4 ljudi, ki bluzijo tu gor, ni potreben moderator.

Pod to se pa podpišem!

PS: Tile štirje potrebujejo samo en izlet v Kočevski rog, da jih kdo poduči kako in kaj!?

Benaflek ti boš sigurno prišel v nebesa,ker tako navijaš za duhovnike,za resnično vero pa bolj malo!

Pod to se pa podpišem!

PS: Tile štirje potrebujejo samo en izlet v Kočevski rog, da jih kdo poduči kako in kaj!?[/quote]

Še prej bomo pa obiskal Urh , Begunje , Gonars ti nas boš pa vodil .

Pa še povojna grobišča in bo zgodovina popolna.

Jaz osebno zelo veliko , tudi tiste na najvišjih položajih .
Prav smešni ste z tem verskim fanatizmom in ko mislite , da so duhovniki drugačni pa so čisto običajni ljudje , ki se radi šalijo ( v zaprti družbi ) tudi kakšen masten vic radi slišijo , ravno tako kadijo popijejo kozarček rujnega in žganega , da se razumemo meni je to čisto normalno in z tem samo dokazujejo da so ljudski in nič več tako zategnjeni kod včasih.
Kar se tiče pedofilije , bodi raje tiho ali veš koliko odškodnine je plačala samo Škofija v Philadelphi svojim vernikom zaradi pedofilskih duhovnikov .
Moji odgovori so resnični morda malo hudomušni , za tebe , ker si verski blaznež žaljivi ampak se mi za tvoje mnenje slatko je….
Forum je javen na njem lahko sodelujejo vsi , če ti kakšen post ni všeč preskoči in ne beri , pa ti ne bo treba k spovedi .

Verski fanatizem? A si ti malo škljocan? In kaj? So normalni ljudje, ne? PIsmo, verski fanatizem????? Zakaj že? Naj se ti je… še naprej, ker tako primitivnega in nizkotnega komentarja pa že dolgo tukaj ni bilo.

New Report

Close