Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Trpim zaradi njegove bivše

Trpim zaradi njegove bivše

Odgovor na objavo uporabnika
Zvezda130, 25.04.2022 ob 19:29

A vi mu pa kdaj kupite kaj nepričakovanega? Bonboniero, tudi rože? Ali naj bi bila to samo domena moških…. in ženska pričakovanja…

Ga resno sodite po temu, kaj vam kupi? Vam sicer posveča pozornost?

Razmislite malo o sebi….

mogoče mu ga pa nepričakovano zmasiram, dam v usteca, zaplešem vroč sexy ples… če recimo ni nor na rožice ali bonbonjere.. 😉

ženske si od svojega moškega želimo pozornost, ljubeče besede in še več ljubečih dejanj… če moški tega ne more dati, potem je škrt.. ne denarno ampak duševno… brrrrr!

Predstavljaš se kot tomantična dušica, ki rabi pozornost, moti te pa, da ti nič ne kupi …. :))) Že samo po tem stavku, mu jaz dam čisto prav, … ker kot prvo, ženska, ki pričakuje pozornnost v obliki daril, si jih ne zasluži, in kot drugo, že vsak malo izkušeni moški ve, da moraš s kakršno koli obliko pozornosti, danes zelo pazljivo, če želiš imet dober odnos, … saj so socialna omrežja in sodoben način življenja, povsem “zje**la” žensko psiho…

Sama pa ne trpiš zaradi partnerja, ampak zaradi omenjene zje***e psihe… in potrebe po neprestani pozornosti, ki je daleč od česarkoli zdravega, in velikokrat velika ovira, će želiš imet zdravo razmerje.

Kolkorkoli se bo kdo zgražal nad mojim komentarjem, tako pač je. NE govorim, da ste ženske za to  krive, kriv je svet v katerem živimo, definitivno pa je tako. Tudi ne želim povedat, da moški ne sme dajat pozornosti, mora pa biti ta pozornost kalibrirana, omejena, v pravi obliki, v pravem trenutku, in predvsem jo mora bit manj, kot pred 20 ali 30 leti, za ohranit dober odnos.

 

Odgovor na objavo uporabnika
mogoče pa res, 25.04.2022 ob 07:18

Si pomislila, da je mogoče res zato kupoval rože, ker je delal pizzzdarije? Sedaj jih pač ne in ne rabi kupovat daril 🙂

jaz ti pa kot moški povem, da tisti moški, ki jih jaz poznam, in kupujejo darila in “kupujejo pozornost oz. sex” pri svojo parnerici, ne namakajo skoraj nič, oz. nič.

Namakajo tisti, ki posvetijo pravšnjo (omejeno) mero pozornosti, ki je dovolj, da se ženska počuti ljunljeno in zazeljeno, definitivno pa ne kupujejo daril, kar neki v prazno, ker to ubija privlačnost z do m.

Odgovor na objavo uporabnika
msolivija, 25.04.2022 ob 10:23

Trpiš izključno zaradi sebe in nikogar drugega. Ljubezen se ne izkazuje materialno. Nehaj se primerjati z njegovo bivšo. Si tip ženske, ki nikoli ne bo 100% zadovoljna, pa če ti svet pred noge postavi. Vedno boš našla še kaj. Ko boš izčrpala darila bivši, bo v igri njegova mama, pa sestra, pa žena njegovega najboljšega prijatelja in na koncu neka brezvezna xy ženska, ki jo spremljaš na IG. Sprejmi človeka kot darilo in svet se ti bo pokazal v lepši luči.

to! točno to! o tem govorim v mojih komentarjih. Lepo povedano. in vsa čast za iskrenost

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 25.04.2022 ob 20:08

ženske si od svojega moškega želimo pozornost, ljubeče besede in še več ljubečih dejanj… če moški tega ne more dati, potem je škrt.. ne denarno ampak duševno… brrrrr!

se strinjam, vendar mora te pozornosti bit manj, kot jo ženska dejansko od moškega zahtva, oz. kot govori da želi… ker pol je moški hitro copata, ki ustreže v usemu, in si najde ženska drugega (jeba*a).

 

Odgovor na objavo uporabnika
jameson82, 25.04.2022 ob 21:12

se strinjam, vendar mora te pozornosti bit manj, kot jo ženska dejansko od moškega zahtva, oz. kot govori da želi… ker pol je moški hitro copata, ki ustreže v usemu, in si najde ženska drugega (jeba*a).

 

skrivnost je v sodelovanju in dajanju sebe in ne v predsodkih, da je nekdo takoj copata.. 😉

meni moški ki me ljubi in me crklja in mi daje svojo podporo ni copata ampak močan moški. Tu seveda ne mislim na fizično moč..

Bivše še ni predelal in s takim ni nič za imet. Zelo verjetno ima tebe samo za tolažbo, ker če bivše še ni prebolel in predelal, se cel vajini zvezi ne more predati. Razmisli.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 25.04.2022 ob 21:19

skrivnost je v sodelovanju in dajanju sebe in ne v predsodkih, da je nekdo takoj copata.. 😉

meni moški ki me ljubi in me crklja in mi daje svojo podporo ni copata ampak močan moški. Tu seveda ne mislim na fizično moč..

no no, mislim da si že razumela, kaj mislim.. :))

“meni moški ki me ljubi in me crklja in mi daje svojo podporo” – ja, absolutno more bit tudi tega, … a v pravi količini, v pravih trenutkih, na pravi način…

Odgovor na objavo uporabnika
jameson82, 25.04.2022 ob 21:33

no no, mislim da si že razumela, kaj mislim.. :))

“meni moški ki me ljubi in me crklja in mi daje svojo podporo” – ja, absolutno more bit tudi tega, … a v pravi količini, v pravih trenutkih, na pravi način…

hja, tu stopi težava.. ker ti verjetno misliš na tvoj pravi način, tvoj pravi trenutek, v pravi količini zate… govorimo različne jezike ljubezni in te je treba pogruntat in se v njih pogovarjat.. in je treba najti tudi pravi trenutek, pravi način, pravo količino za ljubljeno osebo-to je sodelovanje, dajanje, slišanje in sprejemanje..

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 25.04.2022 ob 21:55

hja, tu stopi težava.. ker ti verjetno misliš na tvoj pravi način, tvoj pravi trenutek, v pravi količini zate… govorimo različne jezike ljubezni in te je treba pogruntat in se v njih pogovarjat.. in je treba najti tudi pravi trenutek, pravi način, pravo količino za ljubljeno osebo-to je sodelovanje, dajanje, slišanje in sprejemanje..

ne, težava nastopa v tem, da ti misliš, da jaz mislim pravi trenutek zame.. če bi to mislil, nebi napisal pravi trenutek zame… :)) bi napisal ko mi paše… moj pravi trenutek je mišljeno, pravi trenutek za njo 😉

Odgovor na objavo uporabnika
jameson82, 25.04.2022 ob 22:27

ne, težava nastopa v tem, da ti misliš, da jaz mislim pravi trenutek zame.. če bi to mislil, nebi napisal pravi trenutek zame… :)) bi napisal ko mi paše… moj pravi trenutek je mišljeno, pravi trenutek za njo 😉

Ja potem pa ne bi smelo biti omejevanja, ki ga predhodno omenjas.. ker ce si ona zeli tvojo pozornost, ti pa ji jo omejis, da ne izpades copata, to nima veze z njo..

A veš kaj, če je drugače vredu tipček, se nehaj obremenjevati z njegovo preteklostjo in pojdita naprej. Idealnega in popolnega ne boš našla. Če je do sedaj to edina njegova napaka, si rože kupuj sama in njehaj najedati tipčku, da ne boš ostala sama.

Odgovor na objavo uporabnika
Maruča, 25.04.2022 ob 23:13

A veš kaj, če je drugače vredu tipček, se nehaj obremenjevati z njegovo preteklostjo in pojdita naprej. Idealnega in popolnega ne boš našla. Če je do sedaj to edina njegova napaka, si rože kupuj sama in njehaj najedati tipčku, da ne boš ostala sama.

bravo!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 25.04.2022 ob 23:04

Ja potem pa ne bi smelo biti omejevanja, ki ga predhodno omenjas.. ker ce si ona zeli tvojo pozornost, ti pa ji jo omejis, da ne izpades copata, to nima veze z njo..

ne ti meni obračat besede neki po tvoje… :)) pravi tenutek ni vedno trenutek, ko ona želi… pravi trenutek je pač pravi trenutek.. in ravno tako ni vedno, ko ona to želi,.. pa ne zaradi nekih pravil, ampak ker je v življenju ogromno stvari, ki jih počnem in imam za počet… in glede na to, da se ravnam po vzoru tega kar sem napisal, in da mi odnosi špilajo super, je očitno ze prava mera 😉

 

Odgovor na objavo uporabnika
jameson82, 25.04.2022 ob 23:44

ne ti meni obračat besede neki po tvoje… :)) pravi tenutek ni vedno trenutek, ko ona želi… pravi trenutek je pač pravi trenutek.. in ravno tako ni vedno, ko ona to želi,.. pa ne zaradi nekih pravil, ampak ker je v življenju ogromno stvari, ki jih počnem in imam za počet… in glede na to, da se ravnam po vzoru tega kar sem napisal, in da mi odnosi špilajo super, je očitno ze prava mera 😉

 

DOkler bos pravi trenutek umsko doloceval, se gre zgolj za preracunljivost, v tvojem primeru, da ne bi izpadel copatast, kot ze v startu zapises.. ko pa enostavno das to pozornost brez kalkuliranja kdaj je pravi trenutek- e to pa je vedno pravi trenutek in dejanje ljubezni in ne strahu, kot razumsko iskanje “pravega” trenutka..

Apliciram zgolj na to, ne na to, da si ti kje po svojih opravkih ona pa hoce da si skoz z njo.. ceprav spet, ce dajes vsem in vsemu prednost pred njo potem se gre spet zgolj za tvoje prave trenutke ne za njo

Itak je ženska problem. Ona se primerja z bivšo kao. Ni da on njo probava in preizkuša če ni ista. On puca svoje probleme na njej. To je čist normalno. Ker njegove potrebe so pomembne. Njene ne. Ona more samo malo sem pa tja kdaj biti razvajena, ravno toliko da “se trudi” za te drobtinice. On seveda mora biti razvajan skozi. Nima veze da se ona ne počuti ljubljena in da rabi sem in tja kakšen znak da mu ni vseeno. Njemu dol visi kaj ona rabi. Vi pa pametujete kaj bi morala rabiti. Ker seveda vsi isto rabimo. Nima veze kaj njej veliko pomeni, vi mislite da ji ne sme. In da more pozabit nase in svoje želje. Seveda ne na njegove. Njega mora redno naskakovat, bit na kolenih, vse naredit zanj. Zato da bo mogoče on čez par let kakšno marjetico prinesel. On pomemben. Ona tam zato da se on počuti pomemben. Čist nepomembna.

Kakšne bedne veze imate to slovenci je za zjokat res. Samo tekmovanje, sam kdo da več, kdo mora manj pričakovat, kdo sme kaj čutit, kdo ne sme, kdo ima prav….namesto da bi se oba trudila en za drugega in dala drugemu tisto kar rabi, ali se pa vsaj trudila da data drugemu tisto kar rabi. Ne to je očitno preživeto. Čist čudaško. Dajmo tekmovat. Ker ni dovolj tekmovanja in sranja že tam zunaj, dajmo še doma imeti to. Vojno.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 26.04.2022 ob 06:07

DOkler bos pravi trenutek umsko doloceval, se gre zgolj za preracunljivost, v tvojem primeru, da ne bi izpadel copatast, kot ze v startu zapises.. ko pa enostavno das to pozornost brez kalkuliranja kdaj je pravi trenutek- e to pa je vedno pravi trenutek in dejanje ljubezni in ne strahu, kot razumsko iskanje “pravega” trenutka..

Apliciram zgolj na to, ne na to, da si ti kje po svojih opravkih ona pa hoce da si skoz z njo.. ceprav spet, ce dajes vsem in vsemu prednost pred njo potem se gre spet zgolj za tvoje prave trenutke ne za njo

Tu sploh ni stvar preračunljivosti, umskega določevanja pravega trenutka, straha bit copata… to so neki okvirji v katere bi ti rada mene postavla… ker pač očitno želiš imet neki prav… mislin čisto na naravno odvijanje življenja, sej valda ne razmišlja človek.. aha zde lahko dam pozornost, zdej ne… moj point je pač, da kupovanje daril ni pozornost in da pozornoti daš, ko čutiš, kadar čutiš, in si za to od volje,.. in da  preveč pozornosti ubija privlačnost,…  in da ženska vedno zahteva več pozornosti, kot jo dejansko potrebuje, oz. kolikor je prav, za zdravo razmerje, da jo dobi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
jameson82, 26.04.2022 ob 13:02

Tu sploh ni stvar preračunljivosti, umskega določevanja pravega trenutka, straha bit copata… to so neki okvirji v katere bi ti rada mene postavla… ker pač očitno želiš imet neki prav… mislin čisto na naravno odvijanje življenja, sej valda ne razmišlja človek.. aha zde lahko dam pozornost, zdej ne… moj point je pač, da kupovanje daril ni pozornost in da pozornoti daš, ko čutiš, kadar čutiš, in si za to od volje,.. in da  preveč pozornosti ubija privlačnost,…  in da ženska vedno zahteva več pozornosti, kot jo dejansko potrebuje, oz. kolikor je prav, za zdravo razmerje, da jo dobi.

 

Ona tudi tebi seks (in ostale potrebe, ki jih imaš) tako po kapljicah odmerja? Da se ne boš razvadil pa to. Ker zakaj bi jo brigalo kakšne potrebe imaš ti če tebe ne, kakšne ima ona?

ma ne, nič jaz tebe v okvirje ne dajem, saj pa sam napišeš, da je treba pozornosti dajat odmerjeno, da ne izpadeš copata.. in ti si mene citiral, torej je tebe nekaj zmotilo, meni je vseeno kako ti tretiraš svojo punco. Jaz sem rekla zase, da pač tipa, ki si zame ne bi vzel čas zame, mi dajal SEBE torej tudi svojo pozornost, svoj čas, svojo podporo, da bi mi stal ob strani itd, pač ne bi imela… ker to je moj jezik ljubezni.. in.. Jaz sebe enostavno dam vsa, crkljam, ljubim, nežno strastno, dajem oporo, stojim ob strani itd itn.. in zagotovo ne bom z moškim, ki bi mi odmerjal svojo pozornost, odmerjal sebe!.. lusi ne dej da bi drugim ženskam dajal oporo, mene pa dol tlačil

pozornosti se enostavno dajo, zato ker tako želiš, ker želiš drago/dragega osrečit in daš svoj čas, svojo nežnost, svoj dotik, svoje darilce, svojo pomoč, svojo oporo itd itn….

Avtoričin jezik pa so darila… in zato jo boli, ker ji ne podari rožice (verjetno je lahko tudi travniška rožica z polja, ker je važen namen-ve da ima rada rožice in jo nabere ker jo želi razveselit z njo) ali čokolatinčkov.. in to zato, ker plačuje grehe bivše! kar je nedopustno! zato bi bilo najbolje da avtorica z njim konča, ker se ne gre za ta darilca, gre se za to, da je on do nje tak zaradi bivše!!

Preveč pozornosti ubija privlačnost zgolj tam, kjer v bistvu niso ravno toliko zainteresirani, recimo moški, ki je zaljubljen, kupuje darila ženski, ki je z njim zaradi ugodnosti in ne njega- ja valda bo njej to dojadilo-ker ona noče njegove pozornosti ona hoče zgolj njegov materializem.. tam kjer pa res hočeta biti drug z drugim, pa nobena pozornost ni odveč, ker je izkaz ljubezni in spoštovanja med njima.

 

Ljudje bi se morali naučiti govoriti jezike ljubezni in z njimi komunicirati.. potem bi marsikatera veza obstala in se jačala naprej…

za jamesona

Se čisto strinjam s zartrose. Ko se začne pozornost razumsko omejevati, ker se bojiš, da boš copata, je zveza že na pol poti v prepad. V ljubezni ni računice in pri samozavestnih moških tudi ne strahu, da bi izpadli copate. Takoj, ko začne moški razmišljat, da mora omejevati količino izkazane pozornosti, začne tudi ubijati ljubezen. Čustveno zreli odrasli tega ne počno. Uživajo v pozornosti partnerja in hkrati so pozorni do njega. To je del izkazovanja ljubezni, ki ohranja ljubezen živo in ne, kot misliš ti, da te bo zato zenska imela za copato. To so neke najstniške fore.

Za jamesona.

Uf no. Ne moreš nekoga spreminjat, najdi si takega, ki ti bo kupoval rože, ta še ni prebolel. In zajaj bi kdo komu sploh moral kaj kupovati? So še drugi načini kazanja pozornosti. Veliko jih je.

A resno delaš dramo zaradi rož ali so rože le prispodoba za vse kar ti manjka v vajini vezi?

New Report

Close