Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu trpim,zmešal se mi bo,želim si ga…

trpim,zmešal se mi bo,želim si ga…

Kaj češ, kakšni berejo preveč površno. Meni je jasno, da je tole pisanje eno, drugo pa realnost. Čeprav se, da sem pa tja odkriti tesne povezave… 😉

ja, to imaš prav…. eno je zajebancija, če pa lepo na štiri oči poveš kaj ti je prav in kaj ne, se je treba tega držat. Res pa je, da če si mu tako povedala na štiri oči, ne vem zakaj se čudiš, da se je ohladil. Jaz rad razdiram štose, se rad pohecam na temo spolnosti, ampak če bi mi neka xy bejba rekla čisto resno in na samem, da se ji zdi to preveč, bi vzel to za sveto!!!

kaj si pa nardila da je hladna?
sej to je sam začasno kmalu pride drugi val:)))

A JEBI GA, SVETILNIK, UPAM, DA NE BO POPOTRESNEGA VALA…

Ne, cunami bo, draga aviv!

KIR ne me strašit, res, upam, da ne, da mi ne bo treba spet skozi vse to. Danes ga ni, jutri bom pa jaz doma, pridem delat šele drug teden po prazniku, torej v sredo, …, kolk se bom spočila od njega. Hec je v tem, da mi ni do nekega flirta, česarkoli, ker res nočem prevarat fanta in ga izgubit. Rajcanje te pa zelo hitro pripravi do meje in – čez njo ni velik treba, da greš. Lahko pa rečem to, da je imel prav, ko je rekel, da se vsako da žmešat, samo pri enih se je treba malo bolj potruidit. Ni mi do njega, nikol mi ni blo, a vseen mi je glavo zmešal in če me vprašaš, kako gledam na njega danes – oduren mi je, odvraten, antipatičen, hudo bi se po glavi tolkla, če bi šla z njim. To bi bil zame osebni poraz. Upam, da bom ostala močna in se naslednjič (če bo) odločno uprla. Hvala za podporo KIR.

Ni za kaj, aviv. Očitno si se ohladila, morda pa se spet zagreješ, nikoli ne veš:-)))

ja, nikoli se ne ve. je bil pa vikend zelo hud, po mojem so bli tsunamiji, kdo ve. sem preležala pol dneva v postelji kot en bolnik, seveda se ve, kje me je bolelo in kako sem se cajtala, zato sta pa ratali dve zgodbici, ena za tebe, ena za kren-a.

A vibratorček in prstki pa nič, aviv?

jaz ne vem kje te je bolelo? a si seksala al kaj?

oh svetilnik, pa KIR, kolk sta mim udarila, sem vaju imela za malo bolj ….

kako naj vem če pa sem prebral samo en tvoj prispevek!!!
zdej sem prebral vse pa vem zakaj se gre torej seksala nisi

Bravo, svetilnik ti je le preblisnilo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Posvetilo se ti je, utrnilo… Zato pa imaš tak nick. Svetilnik.

ne ne , samo prebral sem tvoje poste.
pa ne podjebavaj da te jest ne nategnem:)

New Report

Close