Najdi forum

trst

Sem že nekaj časa nazaj spraševala pa nisem dobila nič kaj dosti odgovorov in sicer ali je bila katera v kratkem v Trstu pri kitajcih in v Mireli?Ali imajo že poletno robo ali ne?In ali imajo samo za nas ali tudi za otročke?

Hvala že vnaprej in lep dan!

men pa zanima a majo teli kitajci tud v nedelah odprt tako kot je torri

Ja tudi ampak mislim da imajo samo do treh ali pa petih.A se odpravljaš v Trst?

pa ne vem še mogoče samo skozi na poti na morje

sem bolj za torrija , še nikol nisem bila pr kitajcih , k mal imam dvome o njihovi robi.

Ni mi preveč všeč nableščičen stil

Meni je pa ful dobro ker dobim zelo modne stvari za zeelllooo malo denarja.Pa saj ne rabiš kupit glih vsega kar imajo.Grem pa tudi jaz vedno v Torija v Redsa in v Pitarelo.

Jaz sem zadnjič šla iskat te kitajce pa sem jih našla samo nekaj, pa še to nič pametnega nimajo. Samo eden je imel nekaj pametnih moških kavbojk. Kje so ti ta pravi kitajci? Jaz sem jih nekaj našla pri prvem kanalu, z morja gledano precej levo od une cerkve in velikega trga.

Sem vmes zamenjala nick pa nisem opazla
sej sem skoz ista

ja pa kje točno so teli kitajci če prideš od torrija in se pelješ pol prot cenrtu??? kam pa pol

pa kaj so to res nizke cene? kolk €, pa imajo tu čevlje

zdej me pa je že ful zagrabila nakupovalna mrzlica.

Joj ne vem kako naj vama razložim ampak bom poskusila;Ob morju je ena trgovina ki se imenuje Mirela in sicer takoj za avtobusno postajo.A vesta kje je to?

niti slučajno
a prou piše od zunaj Mirela , vem za cesto ob obali , pa ponte rosso
pa Vele blagovnice Upim … in ostale

Poglej na zemljevid.

Tukaj so Kitajci. Ponterosso je spodaj ob kanalu desno.

Upam, da sem malo pomagala.

Bila sem pa v Trstu pred enim mesecem in je že počasi prihajala prehodna roba. Trgovke so rekle, da sredi marca pričakakujejo poletno robo.

ja hvala si že mal predstavljam
a so v nedeljo odprti al ne

drgač se pa samo malo sprehodim naokoli

Hudamama, ko boš šla proti Mirelli, boš srečevala ljudi z vrečami v rokah. Hiša je dolga, rjava, grda, na desni strani od postaje. Ko koga srečaš, ti samo reci “Mirella”, pa ti bo sigurno povedal, nič bat. Ko pa prideš iz Mirelle ven, pa pičiš samo čez cesto, pa malo not v ulico in že boš zagledala Kitajčke, imajo na vseh vhodih take grde rdeče, že obledele velike bunke kot lampioni zgledajo. S seboj pa le vzemi kapuco ali šal, tako piha, da dva pa po dva vkup meče:-)))))

….kje pa je Tori? Vem, kje se nahaja Mirela, pa zloglasni kanal, ….kaj pa Tori ?

******************************************************************************************************** Je juho polil pa jih je slišal : a zdej si pa sit, k boš lačen ...

New Report

Close