Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tržiške čveke

tržiške čveke

No, čvekce, kako ste kaj?
Sem uspela prebrat, da sta se včeraj srečali samo dve.
Mislim, da za obširnejšo udeležbo rabimo malo usklajevanja.
Kaj menite?
Drgač pa ni treba, da gremo čvekat glih v gostilno, lahko gremo skupaj sankat (pod Storžič npr). To je samo moj predlog.
Dajte tudi ostale svoje predloge.
Zdajle grem pa dol z neta, ker grem hitro kuhat kosilo, da se bomo šli popoldne lahko drsat v Podljubelj. Če še katera drsa, naj povem, da so drsališče končno uredili. In še vedno vas čaka zastonj čaj, tako kot lani.

PS. Včerajšnja predstava 5žensk.com v Špas teatru je bila super. Ša danes me trebuh boli od smejanja. Mojo slabšo polovico pa malo manj.

Lep vikend še naprej.

Ojla, dami,
sem malo pčekirala za nazaj, pa se mi zdi, da se v bistvu midve že poznava. Imam nečakinjo Saro, če ti to kaj pove. :)))
Čestitam za službo!
Lep pozdravček!

oj dami, zorganiziraj, in pridemo na damiparty in to je to 🙂 Če je pa volja se pa jutr dobimo v Bodetal- u :-)))))

******************************************************************************************************** Je juho polil pa jih je slišal : a zdej si pa sit, k boš lačen ...

ojla dami ,končno sem na MONu in vidim da ste zelo aktivne .Sem ti pisala včeraj na mail ,pa kot berem si službo dobila,oooo koliko sem zamudila.
Čestitam,pa kaj se javi
lp geri

New Report

Close