Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tu-mač

Tu-mač

Berem prispevke, pravzaprav replike na te pa me ‘ma, da se grem posrat. Da napolnim školjko do vrha in zamašim mestno kanalizacijo. Ker toliko dreka kot se ga je nagnetlo zadnje čase na MON-u in ga prebiram, tud’ londonska greznica nebi prenesla. Je pa treba izst+rat konzumirano, sicer človeka zapre. To pa boli! :)))))))))

Same nebuloze. In človek naj bi tukaj dobil apetit po seksu? Mili bog!

Kanalarji bodo očitno spet podražili 🙂

:-)))))))))))))))))))))))

Jaz tudi isto pravim: “Mili bog!”

Bog pa ni tukaj res nič kriv!
:))))

se pridružujem:)))

Kaj moraš ti bit neka tečnoba…;P

Namest, da tle “bevskaš” dej napiš Primožu kaj te moti… Si pa tud ti mal narobe razumel poanto tega foruma, se mi zdi…

Tole piše zgoraj:
Forum namenjen vsem, tudi tistim s podeželja:-))). Tisoč informacij o spolnosti, zaščiti, tehnikah, nove ideje za izboljšanje spolnega življenja. Kultura pa je vsekakor na prvem mestu!

Ni poanta v “matrkakorajcigvarjantomamzdelevmislihjomormkrtakojobelodanit”, v nepreštetih “kakobisedoldaljazstabokjebite zalizalinpofukaldatinebiblončvečjasno…” postih… Ni treba popizdit zdej, lahko pa tud, no…:))).

Forum SVM je bil zastavljen malo drugače kot ga razumeš in poskušaš interpretirat ti. Thats all…

Pa še kako se strinjam s teboj Maxi.Naj piše vsak kar si želi.

Diskretni….. a ti moraš sem pridet…da dobiš apetit po sex-u ????

Hja….bi človk mislil, da ga dobiš ob tem, ko svojo deklico pogledaš ?!?

Točno tako.Vsak naj piše karkoli želi.Kajne draga?

Dobro jutro,
Se popolnoma strinjam, da vsak napiše tisto kar hoče, ampak vama povem po pravici, da sta malo dolgočasna in nihče ne bere vajinih kač. Vsaj jaz vaju preskočim, ker me mine, ko vidim, da imata dialog na vsakem postu. Odprita si svoj post Leyči -Ondi, pa sem prepričana, da ga nihče ne bo odprl. Res bi bilo pametno, da upoštevata nasvet diskretnega in gresta na privat.Kar ne pomeni, da tukaj nista zaželjena s kakšnimi konstruktivnimi idejami.

Ups…..

Jest obljubim da se bom poboljšala….. res ne želim pokvarit dneva vsem ki prebirate tele poste….

sorry…..vsem

se biova poboljšala.,,no se mi zdi,da sva posnemala pretekle maratonske razgovore tebe in Kira.ki smo jih povsod vsi zasledovali,kajne?

Ondi, največja bedarija v življenju je posnemati nekoga drugega. Bodi pametnejši in izvirnejši. Lahko bi se naučil na najinih napakah in prebral tiste poste, kjer je bilo že jasno razvidno, da je to moteče.

napake?…kakšne pa si naredila?…daj no………a ni to tisti mesec v letu, ko človek ponori..khmmm

cmok..upssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

Ok,ne jezi se,veš da se bom poboljšal.

Ondi, sploh nisem jezna. Samo nasvet, ker sem odprla samo nekaj odgovorov, pa sem se ustrašila, da bi se spet začela slaba volja tukaj gor širiti.:) Saj zdaj imata svoj post, samo ne vem kam se ti je Leyči skrila. Je nisem mislila prepoditi.:)

Zlatek, midva sploh nisva bila moteča! Sva se preveč ljubila:-))))))

Odšla je …kot vlak…kot reka ,ki odteče.

Da ni konec vajine romance vsaj tako se mi zdi že nekaj časa…

Srči moj, jaz te ljubim še zdaj, samo časa za izlive ljubezni ni več. Taka ljubezen ne more kar tako zamreti. Bi ti z veseljem še naprej izpovedovala ljubezen, ampak samo še v živo, takole ne gre več.
cmok

Ni konec. To je večna ljubezen, skoraj kot v filmu. Čez nekaj časa bo spet udarilo z vso močjo.:)

:-))))))))))))

mmmmmm! Cmok*Cmok*Cmok!

New Report

Close