Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tudi jaz si tebe želim

Tudi jaz si tebe želim

Gledaš me in rečeš:,,Tudi jaz si tebe želim, komaj sem čakal, da te vidim…popolnoma si mi zmešala domišljijo…”
Dolgo se tako muckava, stiskava…izmenjujeva poljube, dotike, božanje…valovanje med nama je popolno, popolna sva skupaj…
Zapeljuješ me s pogledom in mi rečeš:,,Vsedi se, tja na svoj stol,” in jaz te ubogam. Storim tako. Medtem tudi ti vstaneš in stopiš do mene…položiš mi roke čez oči in me božaš po obrazu vse v enem dotiku. Drsim z rokami po tvojem telesu, nežno vem, da imaša to rada… nato se se vsedeš k meni v naročje. Moje roke vodim po tvojih stegnih in ti narekujem tempo božanja. Slediš mi in čisto si mi prepuščena. Hočeš da skupaj božava tebe…počasi greva z rokami na boke proti joškam in počasi prepletava najine prste…v dotike in božanje na tvoji koži. Z mojim rokami grem na joške in hočeš, da jih stisnem, da me začutijo, da nabreknejo. Paše mi zvijam se v tvojem naročju…posipavaš me s poljubi…nimaš pojma kaj mi delaš…norim od mene. In če bom znorel-boš ti kriva. luči prej nisva prižgala…vidi se bolj malo, ampak se pa čuti…čutim tvoje telo ob sebi. Tako bi lahko bila dneve in dneve, želim da te stokrat vzamem k sebi v naročje, ker si moja deklica. S prsti poiščem tvoji bradavički in skupaj jih božava, na svojem stegnu čutim, da si mokra, da si popolnoma vzburjena…od prej, od zdaj, od naju…z eno roko me pelješ k svojem mednožju…počasi s prsti drsiva po venerinem hribčku…oba na mojem telesu…
Razpreš nogi in daš prostor najinimi rokami, prsti…temu kar nameravava početi s tvojo muco…
Desno roko ti peljem v tvojo razpoko, samo sredinec. Z njim ti pričnem dražiti ščegetavček, najprej narahlo samo gor in dol…tako ti paše, potem pa skupaj s prati oba kroživa… Čisto si napeta, opazil sem to, zato te poljubljam in grizljam po vratu, ušesku. Čutiš, da srm tudi sam sam čisto vzburjen. Ampak hočeš, da mi pride v najine dlani, obema, da boš čutila moj ljubezenski izliv na svojih prstih…zato vodiš prst druge roke k ritki in krožim z njim okoli odprtinice. Potem m rečeš:,,Daj mi prst v rit, imej ga notri.”
Počasi in previdno ti porinem prst v anus-sredinec.
Paše ti, kako ti to paše…vedno bolj ssi mokra…užitek ni več opisljiv.
Prste imam na muci in prst druge roke v tvoji ritki…. Zvijaš se in globoko dihaš vsake toliko časa se z rokami pridružim tvojemu početju. Skupaj vodiva tvoje telo k orgazmu.
Ko sva na robu le tega vržem glavo k tebi na tvojo ramo in ti in jaz…skupaj koncava tvojorgazem, ki je še boljši zaradi mojega prsta v riti…Razliješ, vso svojo mokroto, se po menii, vsa se treseš in jaz te stiskam k sebi…vzburjena si in jaz srečen, da imam tvoj orgazem v tvojih in mojih dlaneh…

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Zgodba za napeto jurtanje vzburjanje in nemir v hlačah.

Uffff,
tole je pa dober rajc za lepo jutro in lep dan.

Ups….tole je bilo pa nekaj za dokončno prebujenje pred ekranom….

In kako naj se zdaj resno lotim dela….misli mi uhajajo…..

Srček tudi v meni že vse vre…

zdajle je verjetno že prekipelo… a ne?

Ne še kar drži in bi sedajle kar eno dobro po….:-))

po….. 🙂 ????

poljubljal,objemal in posexal:-)))Ti?

Kaj jaz?

Če bi tudi ti sedajle ljubila z enim dobrim tipom,ker nas je Ljubček s svojo zgodbo zrajcal na kvadrat?

Hm…nikoli ne reci nikoli…..sej veš…. Tko da…če bi bil visok…temnolas….
bi se teško ubranila :))))

Saj res temnolas…vsi smo pač krvavi pod kožo.

To pa itak….

Kaj si po horoskopu srček?

Hm….. kaj misliš…..malo ugibaj…

Tehtnica ali škorpjonka?

Nak!!

Bikica,srček?

??? Nak….

?????

Si dvojčka?

Ondi….. sem mislila da ti tole obvladaš…..
Razočaral si me….

Vem da si vroča energična in prikupno živahna ženska a v ta znamenja se ne spoznam najbolje…Si morda Ribica?

Ne. Zakaj si me pa potem vprašal v katerem znamenju sem rojena???

Kar tako me zanima.Če želiš mi odgovori,če pa nič pa nič.

New Report

Close