Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tudi mi kot lastniki ne bomo podaljsali pogodbe

Tudi mi kot lastniki ne bomo podaljsali pogodbe

Imamo najemnike, ne bom podaljsala, to pa zato, ker imajo zelo nizko najemnino, pa se druzina je in non stop neki obiski in galama. Ker bi rada zvisala najemnino za vsaj 150 eur in dobila neke normalne ljudi ne bom podaljsala pogodbe. Verjetno prav zato marsikdo ne podaljsuje, ker tisti, ki so noter, ne bi placevali vec, pac vzames novega.

 

Odgovor na objavo uporabnika
K niolk, 19.10.2022 ob 21:49

Imamo najemnike, ne bom podaljsala, to pa zato, ker imajo zelo nizko najemnino, pa se druzina je in non stop neki obiski in galama. Ker bi rada zvisala najemnino za vsaj 150 eur in dobila neke normalne ljudi ne bom podaljsala pogodbe. Verjetno prav zato marsikdo ne podaljsuje, ker tisti, ki so noter, ne bi placevali vec, pac vzames novega.

 

FURS ve koliko kasiraš od ljudi?

Odgovor na objavo uporabnika
!!!????, 19.10.2022 ob 21:51

FURS ve koliko kasiraš od ljudi?

ja kupi si stanovanje stari… kaj jamraš????

a ni to prokleto??

pač tvoje je da si jeben/a in to je to…

sprejmi jebote.

ne moreš ti pogojev postavljat.

mrš vn če ti kaj ne paše.

O ja, se strinjam. Edina naokrog sem oddajala po še tako nizki ceni, sem rekla najemniku nova cena ali pač gre. Je rekel, da bo šel, zdaj pa sem zvedela, kje živi in plačuje še vec, kot sem jaz ponudila novo ceno.. Ampak je bil tako pameten, da on pa že ne bo toliko plačeval in našel nekaj ugodnejšega, no zdaj pa ima kar ima..

V bistvu so naši lastniki tok fajn, da tudi če bi povišali najemnino, bi plačali več. Stanovanje pa je super. Smo zadovoljni.

sej pravim… prokleto.

 

sami ste si krivi… te ki ste u najemu…

sem omenjal tisto mamino sodelavko ki kupuje telefon za nevem kolk… a u najemu živi…

stari glej recesija gre… a ona kupuje telefone…

nevem kaj vam rečt…

i onda sistem, najemodavac… poslodavac… država… aj uj… hhh… pa ni izgovora no.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lastnica, 19.10.2022 ob 21:53

O ja, se strinjam. Edina naokrog sem oddajala po še tako nizki ceni, sem rekla najemniku nova cena ali pač gre. Je rekel, da bo šel, zdaj pa sem zvedela, kje živi in plačuje še vec, kot sem jaz ponudila novo ceno.. Ampak je bil tako pameten, da on pa že ne bo toliko plačeval in našel nekaj ugodnejšega, no zdaj pa ima kar ima..

NE NAKLADAJ !!!!!

ve malo jutri.

Imam sosede, in je prav moteče ob skoraj 1h zjutri, ker imajo to zgolj 3x na leto. Prav gotov. 😆😆😆😆😆😆 Zakaj sploh oddajaš? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 skrajn cajt, da nehate velike bajte, za blagor otrok, graditi. Pa tiste župe al kaj je bilo. 😂🤣😂🤣🤣🤣😂😂😂😆😆😆😆😆😆😆

Tudi mi ne . In ne razumem da imajo najemniki tako averzijo nate a hkrati se držijo stanovanja ko klop. Pojdi in najdi srečo drugje.

 

Ni imel izbire.  To tako je in tako gre.

Odgovor na objavo uporabnika
Za vbb, 19.10.2022 ob 22:04

Tudi mi ne . In ne razumem da imajo najemniki tako averzijo nate a hkrati se držijo stanovanja ko klop. Pojdi in najdi srečo drugje.

 

@ za lastnica.

Bi zbirali denar za pomoč in obnovo stanodajalcem, ki bi jim potres zrušil tiste luknje?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Razlika, 20.10.2022 ob 03:34

Bi zbirali denar za pomoč in obnovo stanodajalcem, ki bi jim potres zrušil tiste luknje?

NE

 

Tudi jaz oddajam dve stanovanji in se strinjam. Eni nisem podaljsala, ker bom zvisala in se ni strinjala, drugi so se strinjali z zvisanjem. Ampak to so mali zneski, mogoce 10%, najvecji hec je pa ta, da prava ki je sla potem ven, je še kadila, sicer baje samo na balkonu. Se pravi ima za čike, nima pa 30 eur vec na mesec za najemnino. Pa nic, sem dobila drugo, pa, še kadi ne.

Zakaj že povišujete najemnino? Kateri strošek točno se je že lastniku tako drastično povečal? Aja,… vse se draži pa zakaj še nebi vi nekaj zaslužili ne? Marš banda izkoriščevalska!

Odgovor na objavo uporabnika
Čredni nagon, 20.10.2022 ob 08:35

Zakaj že povišujete najemnino? Kateri strošek točno se je že lastniku tako drastično povečal? Aja,… vse se draži pa zakaj še nebi vi nekaj zaslužili ne? Marš banda izkoriščevalska!

 

Tu pravi, da ji pogodba poteče. Aja  🤔😆🤣😂😂😂😂

samo tako, ti povem, ko sem pred dvema letoma iskala podnajemnike, da so klicali sami tujci. iz bosne in iz kosova.

da ne boš razočarana.

in kako veš, da je galama? stanuješ skupaj z njimi ali kako?

jah lej, če so se banane pa jajca podražila, bomo pa še najemnine višali. Imaš kaj proti??

 

Banane pa jajca boste počasi imeli v glavi, če bo tako šlo naprej… hahah, samo smejem se =D

Odgovor na objavo uporabnika
Čredni nagon, 20.10.2022 ob 08:50

Banane pa jajca boste počasi imeli v glavi, če bo tako šlo naprej… hahah, samo smejem se =D

kdo ti je kriv, d a nimaš lastne strehe nad glavo?

 

saj ne druga, ampak je*** izkoriščevalci ste. Sam živim v svoji hiši in s tem nimam težav. Ker pa se ukvarjam poslovno, kjer sem veliko v stiku z stanovalci pa se mi le ti smilijo ob vaših zahtevah ter cenah. Verjamite, odklenkalo vam bo…

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 20.10.2022 ob 08:39

samo tako, ti povem, ko sem pred dvema letoma iskala podnajemnike, da so klicali sami tujci. iz bosne in iz kosova.

da ne boš razočarana.

in kako veš, da je galama? stanuješ skupaj z njimi ali kako?

to vem, tako je bilo 5 let nazaj in danes je isto.. in tudi klicalo je vsaj tričetrt južnih..Ampak tudi kar nekaj “normalnih”, tako da mislim, da ne bo problem. Pač je treba malo selekcije naredit.

Pol pa prodaj stanovanje pa se ti ne bo več treba zaj* avat z najemniki ane? Kaj ti misliš, da najemniki obstajajo zaradi tebe ali ti obstajaš zaradi najemnikov?

Odgovor na objavo uporabnika
Čredni nagon, 20.10.2022 ob 08:54

saj ne druga, ampak je*** izkoriščevalci ste. Sam živim v svoji hiši in s tem nimam težav. Ker pa se ukvarjam poslovno, kjer sem veliko v stiku z stanovalci pa se mi le ti smilijo ob vaših zahtevah ter cenah. Verjamite, odklenkalo vam bo…

nismo vsi isti, moji najemniki, dvojni, imajo že skoraj 10 let isto ceno. V primerljivih stanovanjih glede lokacije in kvadrature plačujejo drugi v povprečju 30% več. Že zadnji skoraj dve leti oklevam, da bi zvišala, zdaj pa res  bom..Ok, situacija je takšna kot je, ampak vsi smo na istem, tudi jaz plačujem dražjo nafto, hrano, stroške itd..Tudi meni frizerka ne da popusta, ker se vse draži, pa naj mi bo, striženje zastonj itd. Kot pravim, najemnina je bila zelo nizka, v vsem tem času bi lahko dali vsaj 100 eur na stran vsak mesec v primerjavi z drugimi, tako da vedno so bili na boljšem. In oni to vedo.

 

New Report

Close