Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tudi ta mit o zaželjenosti moških po 40 je ena laž

Tudi ta mit o zaželjenosti moških po 40 je ena laž

Govorimo o ZAŽELJENOSTI takih moških – ki je jaz ne vidim.
Seveda, najdejo se punce, ki bi “probale” starejšega, ampak dejstvo ostaja da so daleč zadaj na lestvici zaželjenosti za kaj resnejšega od ene noči, pa še to mora biti kaj substanc vpletenih ponavadi.

Presenetljivo veliko žensk je, ki so jim moški po 40 letu zanimivi. Eno so tam punce okrog 20, malo rekreacije in naveličane še dokaj neresnih in otročjih tipov njihove starosti. Jasno, takšne zveze ali fuk prijateljstva so navadno kratkotrajne narave.

Druga grupa takih žensk pa so tam nekje do 27 do 35 let, ki imajo pač rade tipe od nekje 40-45, tu pa hitro pride do oploditve.

Aja, pa še to, če je moški ‘na položaju’, premožen, ugleden, nekaj od tega ali pa več teh postavk, so zanimivi, tudi če so stari 60+, pač za določeno vrsto žensk.

Tip, ki ima 20 milijonov evrov pod palcem, bo pri 60 letih brez težav praznil jajca v 25, 30 letnico. 🙂

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Bojim se, da bo, glede na situacijo v družbi, vsako leto manj vrstnikov, ki bi sploh želeli iti v španovijo s takimi “normalnimi mladenkami”.
Jbg… biologija ima svoje zakonitosti in mlade uspešne mladenke vsak dan višje kriterije, ti znajo biti pa uničujoči pri iskanju partnerja in formiranju odnosa s potencialnim partnerjem.

Te zaželjenosti pač ne vidiš, ker gledaš skozi očala samostojne, preskrbljene in neodvisne ženske.
Ko so v igri druga načela, hipergamija in dodatna želja po čimvišjem statusu, se pogledi mladenk prav hitro spremenijo.

Spet kar neko posploševanje:):):)
Meni so starejši moški že od nekdaj všeč, so zelo zanimivi sogovorniki, znajo žensko nasmejati in imajo tisto mirnost v sebi.

Presenetljivo veliko žensk je, ki so jim moški po 40 letu zanimivi. Eno so tam punce okrog 20, malo rekreacije in naveličane še dokaj neresnih in otročjih tipov njihove starosti. Jasno, takšne zveze ali ****** prijateljstva so navadno kratkotrajne narave.

Druga grupa takih žensk pa so tam nekje do 27 do 35 let, ki imajo pač rade tipe od nekje 40-45, tu pa hitro pride do oploditve.

Aja, pa še to, če je moški ‘na položaju’, premožen, ugleden, nekaj od tega ali pa več teh postavk, so zanimivi, tudi če so stari 60+, pač za določeno vrsto žensk.

Tip, ki ima 20 milijonov evrov pod palcem, bo pri 60 letih brez težav praznil jajca v 25, 30 letnico. 🙂
[/quote]

Ko sem bila samska (pri malo čez 40), sem se morala prav potruditi, da sem spoznala kakšnega vrstnika, sami mladi so se limali name. Z enim precej mlajšim sem se tudi zapletla, misleč, da bo samo avantura, pa mi še po več kot 10 letih teži in me ne more prebolet. Torej glede zaželenosti isto kot tipi. Moj partner je sicer 5 let mlajši.

Pa po mojem tudi 60 let stara ženska z 20 milijoni ne bi imela težav najti 30-letnika za praznjenje. Hej, še z manj denarja ga najdejo. Hej, še celo v Sloveniji imamo kar nekaj parov, kjer bi ona lahko bila mama svojemu partnerju, pa mislim, da ni govora o takih zneskih.

Torej kaj želiš pravzaprav povedati s temi leti in možnostmi praznjenja?

Bojim se, da bo, glede na situacijo v družbi, vsako leto manj vrstnikov, ki bi sploh želeli iti v španovijo s takimi “normalnimi mladenkami”.
Jbg… biologija ima svoje zakonitosti in mlade uspešne mladenke vsak dan višje kriterije, ti znajo biti pa uničujoči pri iskanju partnerja in formiranju odnosa s potencialnim partnerjem.
[/quote]
Jaz pa se nič ne bojim. Imam sina in hčer, ne enemu ne drugemu ne bo potrebno iskati financ ministra v moskem ali ženski ki bi jima bila lahko starša. Če gledam skozi oči mame, si za svojo punčko ne želim in niti ji privoščim za njo starega dedca. Sori tako pač jaz kot mati vidim stvari in verjetno tudi druge mame. Moške fantazije pa pustimo ob strani ker nimajo nič z realnostjo v kateri smo trenutno..
Si ti za svojo želiš (če jo imaš) svojega vrstnika za moža.?

Spet kar neko posploševanje:):):)
Meni so starejši moški že od nekdaj všeč, so zelo zanimivi sogovorniki, znajo žensko nasmejati in imajo tisto mirnost v sebi.
[/quote]

Meni so pa tudi par let starejši čudni in si sploh ne predstavljam, da bi bila v zvezi s takim. Pet let starejši? Ne pride v poštev in tako je že od mojega cca 22 leta. Takrat sem bila nazadnje v zvezi s starejšim od sebe, pa še ta je zgledal bistveno mlajši.

Te zaželjenosti pač ne vidiš, ker gledaš skozi očala samostojne, preskrbljene in neodvisne ženske.
Ko so v igri druga načela, hipergamija in dodatna želja po čimvišjem statusu, se pogledi mladenk prav hitro spremenijo.
[/quote]

In ker je takih kot jaz večina, je ostanek zanemarljiv.

Meni so pa tudi par let starejši čudni in si sploh ne predstavljam, da bi bila v zvezi s takim. Pet let starejši? Ne pride v poštev in tako je že od mojega cca 22 leta. Takrat sem bila nazadnje v zvezi s starejšim od sebe, pa še ta je zgledal bistveno mlajši.
[/quote]

Smo različni. Hvala bogu:):):)

Sicer ne morem vedeti, ampak marsikakšna mlajša ženska si želi moškega, od katerega bi se lahko še kaj naučila. Mnenja sem da moška inteligenca zelo privlači ženske.

Se opravičujem, spet sem neregistriran, ker se javljam iz svoje sobe, kjer ponavadi nimam gesla za reg. Moram pa spet v Kranj, kjer bom mogoče srečal kakšno inteligentno staro profesorico, ki bi me znala še kaj naučiti. Jaz bom pa v vlogi njenega mladega študenta. 🙂


Jaz pa se nič ne bojim. Imam sina in hčer, ne enemu ne drugemu ne bo potrebno iskati financ ministra v moskem ali ženski ki bi jima bila lahko starša. Če gledam skozi oči mame, si za svojo punčko ne želim in niti ji privoščim za njo starega dedca. Sori tako pač jaz kot mati vidim stvari in verjetno tudi druge mame. Moške fantazije pa pustimo ob strani ker nimajo nič z realnostjo v kateri smo trenutno..
Si ti za svojo želiš (če jo imaš) svojega vrstnika za moža.?
[/quote]

Svoji hčeri želim, da si najde takega partnerja, kot si želi sama. Hipergamične intenzije sodobnega tipa je že izkazala, zato z njene strani ne pričakujem bistvenega prispevka k slovenski rodnosti, da pa bi se vtikal v njeno izbiro na kakršen koli način pa mi ne pade na kraj pameti.
…oba otroka sem namreč vzgajal (kolikor sem si pač sodelovanja pri vzgoji lahko izboril), da sta za svoja dejanja odgovorna sama in bosta za to tudi posledice lastnih dejanj nosila pretežno sama.

In ker je takih kot jaz večina, je ostanek zanemarljiv.
[/quote]

Igzekli!
Reč deluje do trenutka prevrata družbenih meril…
Hannibal ante portas!

Ob takem pisanju utegne še koga zadeti depresija. Namreč ja.. saj so tudi taki, ki imajo pri 40ih nadpovprečno plačo, hišo, brez kredita, dober avto itd. Večina pa ali živijo pri starših v mansardi ali pa imajo kredite. Tako od tiste dobre plače ostane komaj za stroške in dopust pa kako pivo med vikendi. Avto na leasing… saj izgleda dobro situiran in verjetno zanimiv za marsikatero mladenko. Ampak dejstvo je, da bi bil ob ločitvi kar dober revež brez hiše, z obremenjeno plačo itd..

To, da imajo današnje dvajsetletnice veliko izbiro med potencialnimi priležniki različnih socialnih slojev, je bolj mokra fantazija raznih grdih resnic. Socialna mobilnost je lepa fraza, z resničnostjo pa nima veliko opraviti. Višji sloji se v glavnem poparijo med sabo, ostali pa tudi. Zaželjenih samcev višjega razreda je samo nekaj procentov in oni so tisti, ki imajo izbiro. Dvajsetletnica mora biti že nekaj posebnega, da iz povprečne familije pride v boljšo. In takih tudi ni veliko. Vse ostale, povprečne, lahko izbirajo samo med povprečjem ali pod njim. Enako je pri izbiri zaposlitev. Danes že tako vsaka druga diplomira, zanimivih služb je pa samo za nekaj odstotkov mladih diplomantk. Najbolj zagrizene ali z zaledjem dobro omreženih staršev bodo prišle do njih, ostale bodo morale pa v neprivlačne službe (pod)povprečnih dohodkov, kar je spet daleč od finančne neodvisnosti. Pa diplome gor ali dol.

In ker je takih kot jaz večina, je ostanek zanemarljiv.
[/quote]

Jep, časi se spreminjajo. Tudi odgovornost zase pri ljudeh se močno spreminja glede na možnosti, ki jih nudi okolje in družba. Opažam, da gre glede odgovornosti posameznikov zase in do družbe situacija precej navzdol.

Ravno par minut nazaj Tavčar-Pirkovička in Lorella govorili od šarmantnih osivelih moških. Toliko o tem, monklje… 😉


Enako velja za moške. Torej kaj si lahko obeta ena 20 letnica od povprečnega 40 letnika. Obstajajo tudi povprečni vrstniki. Ni ji treba povprečnega 40 letnika.
Moji ne bo treba 40 letnikov lovit za denar, ker bova že midva poskrbela da bo imela vse kar rabi. Imam vrstnika in si ne predstavljam da bi imela zdaj 20 let starejšega,pa jih nimam že dolgo več ne 20. Hvala lepa. Ni ga čez vrstnika.
Nehite sanjat tuje mlade hčere stari jarci, a nimate sramu, da bi jim mladost ukradli.

Svoji hčeri želim, da si najde takega partnerja, kot si želi sama. Hipergamične intenzije sodobnega tipa je že izkazala, zato z njene strani ne pričakujem bistvenega prispevka k slovenski rodnosti, da pa bi se vtikal v njeno izbiro na kakršen koli način pa mi ne pade na kraj pameti.
…oba otroka sem namreč vzgajal (kolikor sem si pač sodelovanja pri vzgoji lahko izboril), da sta za svoja dejanja odgovorna sama in bosta za to tudi posledice lastnih dejanj nosila pretežno sama.
[/quote]
V vsakem primeru si jih bojo našli sami. Če pa že komentiram bi raje videla njenega vrstnika za zeta ki je ok, kot mojega vrstnika ki je ok. Ker obstajajo tudi mladi perspektivni fantje iz ok družin , nikar ne misli da jih ni.

Vse je odvisno od agilnosti posameznika/posameznice. Socialna mobilnost pa še posebej…
Punca, ki si želi umirjenega življenja z enim partnerjem je danes redkost, je pa to iskana ženska pri tistih 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi iz višjih razredov družbe. Ker je za teh 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} riziko izgube znatnega dela premoženja ob ločitvi prevelik pa je zanje izbira partnerja prav iz teh 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} najbolj varna življenjska naložba. 😉
Včasih se je dalo to tudi drugače, a so danes zakoni tako naravnani, da se bo marsikateri mlad moški, ki se je do svojih 30-tih uspel dokopati do kakega konkretnega premoženja, raje izognil sobivanju z žensko. 😉
Prihajajo pa Hannibali iz severne Afrike in Bližnjega vzhoda, ki jim je za to malo mar. 😉

Ampak nobena od njiju ni stara 20 let. Govorita torej o svojih vrstnikih


V vsakem primeru si jih bojo našli sami. Če pa že komentiram bi raje videla njenega vrstnika za zeta ki je ok, kot mojega vrstnika ki je ok. Ker obstajajo tudi mladi perspektivni fantje iz ok družin , nikar ne misli da jih ni.
[/quote]

To že…. ampak mokre sanje žensk so še vedno preveč podobne petdesetim odtenkom sive. Knjiga sicer ne bi bila taka uspešnica. 😉

To je prav svinjsko grdo (resnično), ko stare babe sanjajo s slinami na ustih o bogatih zetih. Fantazirajo, kako bi se na račun svojih hčera materialno in spolno okoristile. Nagravžno!

Ampak nobena od njiju ni stara 20 let. Govorita torej o svojih vrstnikih
[/quote]
Igor ni ravno Anin vrstnik 🙂 za Lorello pa nisem na tekočem s kom je.

To že…. ampak mokre sanje žensk so še vedno preveč podobne petdesetim odtenkom sive. Knjiga sicer ne bi bila taka uspešnica. 😉
[/quote]
No tak milijonar pa tud ne rabi bit :))

New Report

Close