Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tudi ta mit o zaželjenosti moških po 40 je ena laž

Tudi ta mit o zaželjenosti moških po 40 je ena laž


Igor ni ravno Anin vrstnik 🙂 za Lorello pa nisem na tekočem s kom je.
[/quote]

Moj point: nobena od njiju ni dvajsetletnica.
Vso filozofijo in estetiko nastran, 40letstar moški bo težko sledil 20 letnici. Ali pa 60 letni 40-letnici. Enako, če spola zamenjaš. So izjeme, a se mi zdi da je razmerje dolgoročno najbolj funkcionalno, če so leta podobna.


No tak milijonar pa tud ne rabi bit :))
[/quote]

Jep… in ker je takih milijonarjev na svetu le peščica, se ostanek “princesk” zadovolji z malo boljšimi hlapci… Potešitev pa je le delna, zato hipergamija “princeske” ostane nepotešena.
Poznavalcem ginocentričnosti sistema zahodne družbe se opravičujem za nepotrebno vznemirjanje. ;P

Ne gre za slino na ustih, gre za prestiž in ohranitev statusa tudi po tem, ko bodo v penziji.

Jep… in ker je takih milijonarjev na svetu le peščica, se ostanek “princesk” zadovolji z malo boljšimi hlapci… Potešitev pa je le delna, zato hipergamija “princeske” ostane nepotešena.
Poznavalcem ginocentričnosti sistema zahodne družbe se opravičujem za nepotrebno vznemirjanje. ;P
[/quote]
Ampak ne s 40 plus tipi :))


Ampak ne s 40 plus tipi :))
[/quote]

Hahahahaha! Ti primer naše Melanije ne pove nič?
Takih primerov je preveč, da bi to lahko obravnavali kot izjemo.

Hahahahaha! Ti primer naše Melanije ne pove nič?
Takih primerov je preveč, da bi to lahko obravnavali kot izjemo.
[/quote]
Melanija je samo ena :))
Ok ampak vzamejo jih zaradi dnarja in ne zarad lepote. Sej imaš v tud mlade iz premožnih družin. Če se najdeta dvabtaka vestnika je to fino


karakter se pokaže šele po nekaj letih skupnega bivanja.Seveda se lahko bolezen zgodi vsakomur.A ti še vedno verjameš v pravo ljubezen v 21 stoletju in kaj zate sploh pomeni prava ljubezen?V današnjih časih je v ospredju pri iskanju partnerja neka materialna korist.Prave ljubezni je mogoče 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
[/quote]

A zate je ljubezen denar in materialna korist?! Se sploh ne čudim, da gre vse v maloro s takšnim razmišljanjem. Nikoli nebi mogla biti z nekom samo zaradi denarja, tako da tisti, ki tako razmišljate ste res mimo in niste vredni, da vas pes poščije.

Problem je, da je ljubezen slepa in da nihče ne ve kje in kdaj zagori. Se pa strinjam, da je najlepše in najbolj spodobno, da sta partnerja približno iste starosti.

drug drugega programiramo


Melanija je samo ena :))
Ok ampak vzamejo jih zaradi dnarja in ne zarad lepote. Sej imaš v tud mlade iz premožnih družin. Če se najdeta dvabtaka vestnika je to fino
[/quote]

Donald je Melanijo vzel zaradi lepote, Melanija njega pa zaradi statusa in denarja. 😉
Hipergamija dokazana, case closed!

Hehe… obstaja tudi ljubezen do statusa in denarja.
…in kot sem že napisal: Iste sorte tiči skup lete!

Donald je Melanijo vzel zaradi lepote, Melanija njega pa zaradi statusa in denarja. 😉
Hipergamija dokazana, case closed!
[/quote]

Pozabljas pa da večina monovcev ni Donald in večina ni melanija 🙂 cisto povprečni in zakaj bi vzele 20 letnice povprečnega 40 plus tipa.? Če lahko dobi povprečnega vrstnika

Pozabljas pa da večina monovcev ni Donald in večina ni melanija 🙂 cisto povprečni in zakaj bi vzele 20 letnice povprečnega 40 plus tipa.? Če lahko dobi povprečnega vrstnika
[/quote]

Odvisno od posameznika/posameznice, a eno drži 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk raje vzelo dobro situiranega 40-letnika, kot 20-letnega luzerja. Šele, ko sta vsaj po potencialu na istem nivoju, se bo 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk odločilo za mlajšega, torej vrstnika.

Hehe… obstaja tudi ljubezen do statusa in denarja.
…in kot sem že napisal: Iste sorte tiči skup lete!
[/quote]

Sem pač večni romantik, lahko tudi pravljičar. 🙂

drug drugega programiramo

Odvisno od posameznika/posameznice, a eno drži 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk raje vzelo dobro situiranega 40-letnika, kot 20-letnega luzerja. Šele, ko sta vsaj po potencialu na istem nivoju, se bo 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk odločilo za mlajšega, torej vrstnika.
[/quote]

20 letnic poznaš, ki so v resnih zvezah z 40+ moškim? Jaz nobenega :)) Dolgoročno to ne more laufat in to se slej kot prej tudi izkaže, če ne prej pa, ko je moški po 50+ in mu lahko začne že kej zdravje nagajati (tudi) tam spodaj 😉

Sem pač večni romantik, lahko tudi pravljičar. 🙂
[/quote]

…it’s free country! 😉

Odvisno od posameznika/posameznice, a eno drži 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk raje vzelo dobro situiranega 40-letnika, kot 20-letnega luzerja. Šele, ko sta vsaj po potencialu na istem nivoju, se bo 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk odločilo za mlajšega, torej vrstnika.
[/quote]
Ves tud nam ženskam so všeč lepi moški. Ne samo vam moškim lepe ženske. Moj ni imel denarja ampak je bil pa lep in res sem bila zaljubljena vanj in ga ni bogataša da bi ga takrat vzela namesto njega pa tud če ni imel kesa. Pozvizgala sem se na denar,sam da sem bila v B njegovem objemu..Če ni privlačnosti moraš imeti orng želodec da vzameš starega med vsemi mladimi.. Ne, lep 40 plus za 20 letnico nikoli ne more biti tako privlačen kot lep 20 plus. Vse ima svoj namen tudi mladost in pa poznejša leta.. Starega-ne hvala

…it’s free country! 😉
[/quote]

Ja, krasno. Na tem delamo intenzivno, free country v vseh ozirih in vseh pogledih. 🙂

drug drugega programiramo


Ves tud nam ženskam so všeč lepi moški. Ne samo vam moškim lepe ženske. Moj ni imel denarja ampak je bil pa lep in res sem bila zaljubljena vanj in ga ni bogataša da bi ga takrat vzela namesto njega pa tud če ni imel kesa. Pozvizgala sem se na denar,sam da sem bila v B njegovem objemu..Če ni privlačnosti moraš imeti orng želodec da vzameš starega med vsemi mladimi.. Ne, lep 40 plus za 20 letnico nikoli ne more biti tako privlačen kot lep 20 plus. Vse ima svoj namen tudi mladost in pa poznejša leta.. Starega-ne hvala
[/quote]

Se strinjam, še kako drži.

Na vsak način bi nas radi prepričali, da si povprečna 20+ letnica reče:
“ok, čas je za resno zvezo, dejmo mal pogledat med očetovimi sošolci, če kje kej primernega”

Če vam res ni za živeti brez takega (in podobno neumnih) prepričanj, naj vam bo. Samo če bi bili pri tem toliko higienični, da ne bi tega pisarili po forumu kot “splošno sprejeto in množično razširjeno resnico”.

Se strinjam, še kako drži.
[/quote]

Prekrasna princesa in prekrasen princ spadata skupaj in tam lahko večna sreča je doma.

drug drugega programiramo


osebno ne poznam para z 20letno razliko v letih … mi je pa zelo zanimivo, kako so nekateri “pametni”. če je človek zadovoljen s svojim življenjem, ga ne briga za druge … še manj pametuje drugim o “življenjskih resnicah in modrostih”… to počno zgolj teoretiki ..

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


Ves kaj je pa najbolj zanimivo replika, ko jaz gledam to našo mladino, nas bo čez par mesecev 19 in ko vidim njega in prijateljcke pa tudi punce njihovih let, to je vse neobremenjeno , so mladi, živijo, hodijo v šolo..itd.. Enega ni v družbi ki bi bil staršev vrstnik..haha Nihče ne razmišlja o poroki s 40 plus bogatasem :))
To so si v glavo dali obupani samski moški 40 plus da so vroča roba.. Mladi jih se opazijo ne


Ves kaj je pa najbolj zanimivo replika, ko jaz gledam to našo mladino, nas bo čez par mesecev 19 in ko vidim njega in prijateljcke pa tudi punce njihovih let, to je vse neobremenjeno , so mladi, živijo, hodijo v šolo..itd.. Enega ni v družbi ki bi bil staršev vrstnik..haha Nihče ne razmišlja o poroki s 40 plus bogatasem :))
To so si v glavo dali obupani samski moški 40 plus da so vroča roba.. Mladi jih se opazijo ne
[/quote]

Ma ja. Če si sebe (in moje prijateljice) zamislim pri teh letih in kako bi pogledale, ko bi katera izmed nas prišpancirala z enim, ki po že cipresah diši :))))

Nekateri.
Večina pa ne. To, da lahko samo preživi mesec in poplača kredite, ne pomeni, da ima cash. Takšen luzer za žensko ni privlačen.

Ma ja. Če si sebe (in moje prijateljice) zamislim pri teh letih in kako bi pogledale, ko bi katera izmed nas prišpancirala z enim, ki po že cipresah diši :))))
[/quote]
Sej to 🙂 pa saj bi pocrkali od smeha
Svoj k svojemu je nabolj enostavno

New Report

Close