Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tudi ta mit o zaželjenosti moških po 40 je ena laž

Tudi ta mit o zaželjenosti moških po 40 je ena laž

ha ha, so true

Ma ja. Če si sebe (in moje prijateljice) zamislim pri teh letih in kako bi pogledale, ko bi katera izmed nas prišpancirala z enim, ki po že cipresah diši :))))
[/quote]
…in če diši po sivki? 🙂

20 letnic poznaš, ki so v resnih zvezah z 40+ moškim? Jaz nobenega :)) Dolgoročno to ne more laufat in to se slej kot prej tudi izkaže, če ne prej pa, ko je moški po 50+ in mu lahko začne že kej zdravje nagajati (tudi) tam spodaj 😉
[/quote]

Imam prijatelja, ki je v taki zvezi uspešno že lepo število let. 😉


…in če diši po sivki? 🙂
[/quote]

Milionarji dišijo po “Merchant of Venice” ali “Bond no. 9”, kakšna sivka neki.


osebno ne poznam para z 20letno razliko v letih … mi je pa zelo zanimivo, kako so nekateri “pametni”. če je človek zadovoljen s svojim življenjem, ga ne briga za druge … še manj pametuje drugim o “življenjskih resnicah in modrostih”… to počno zgolj teoretiki ..
[/quote]

Vedno se najdejo “pametni”, ki imajo dovolj časa, da se ukvarjajo s soljudmi, ki ne živijo čisto v skladu z osebnimi pogledi teh posameznikov.

Hahahahaha! Ti primer naše Melanije ne pove nič?
Takih primerov je preveč, da bi to lahko obravnavali kot izjemo.
[/quote]

In rezultat je idilična partnerska zveza….?
No, mogoče kje tudi. Pri par primerih, za katere vem iz real lifa, je to bolj kot ne neka vrsta…hm kako bi rekla…recimo dogovora. Ni Z od zveze, L od ljubezni in S od spoštovanja. Po navadi se konča s precej grdo ločitvijo. Govorim za primere za katere vem, seveda pa to ni rečeno vedno tako, I guess. V glavnem, še vedno polagam veliko teže na imeti dobrega partnerja, kar zame osebno ne pomeni zgolj extra bogatega ali extra lepega ali večno mladega…. ipd.
Če pa bi nam rad povedal – ti in še nekateri drugi tle gor – da si lahko kljub svoji starosti in glede na dober finančni status privoščiš zelo lepo in zelo mlado partnerko, ti povsem verjamem. Tak moški se bo, ko bo padel na mlado, lepo žensko, seveda (zavedajoč se ali ne) potrudil in jo poskušal očarati z vsemi razpoložljivimi sredstvi. Med temi so tudi razni statusni simboli… Zdej, večina punc, ki na denar prvenstveno ne padajo in jim tudi sicer ta moški ne bo posebej všeč, bo šla dalje, se bodo pa seveda našla tudi taka, ki jih bo bogat moški prevzel, čeprav ga v nasprotnem primeru še pogledale ne bi.

In rezultat je idilična partnerska zveza….?
No, mogoče kje tudi. Pri par primerih, za katere vem iz real lifa, je to bolj kot ne neka vrsta…hm kako bi rekla…recimo dogovora. Ni Z od zveze, L od ljubezni in S od spoštovanja. Po navadi se konča s precej grdo ločitvijo. Govorim za primere za katere vem, seveda pa to ni rečeno vedno tako, I guess. V glavnem, še vedno polagam veliko teže na imeti dobrega partnerja, kar zame osebno ne pomeni zgolj extra bogatega ali extra lepega ali večno mladega…. ipd.
Če pa bi nam rad povedal – ti in še nekateri drugi tle gor – da si lahko kljub svoji starosti in glede na dober finančni status privoščiš zelo lepo in zelo mlado partnerko, ti povsem verjamem. Tak moški se bo, ko bo padel na mlado, lepo žensko, seveda (zavedajoč se ali ne) potrudil in jo poskušal očarati z vsemi razpoložljivimi sredstvi. Med temi so tudi razni statusni simboli… Zdej, večina punc, ki na denar prvenstveno ne padajo in jim tudi sicer ta moški ne bo posebej všeč, bo šla dalje, se bodo pa seveda našla tudi taka, ki jih bo bogat moški prevzel, čeprav ga v nasprotnem primeru še pogledale ne bi.
[/quote]

Zanimiva uporaba besede “zgolj”: “…kar zame osebno ne pomeni zgolj extra bogatega ali extra lepega ali večno mladega….”. :))))

Jaz sem nehal iskati NWALT in sem se odločil za kompromis, ki pa verjetno tudi ne bo zdržal, zaradi moje lastne neprilagojenosti, ki je posledica dolgoletnega zakona…


…in če diši po sivki? 🙂
[/quote]

Da bolj po zemlji :)))

Imam prijatelja, ki je v taki zvezi uspešno že lepo število let. 😉
[/quote]

V procentih potem :)) z besedami pa bolj izjema ane ;))

Zanimiva uporaba besede “zgolj”: “…kar zame osebno ne pomeni zgolj extra bogatega ali extra lepega ali večno mladega….”. :))))

Jaz sem nehal iskati NWALT in sem se odločil za kompromis, ki pa verjetno tudi ne bo zdržal, zaradi moje lastne neprilagojenosti, ki je posledica dolgoletnega zakona…
[/quote]

“zgolj” v tem primeru pomeni, da a priori kot potencialnega partnerja ne zavračam nekoga, ki mi je zelo lep ali ki je pač finančno zelo dobro priskrbljen. Mi je bilo pa – vsaj slednje, vedno med zadnjimi kvalitetami, ki sem jih gledala. Klišejsko kot se sliši, meni je bila pač pomembna osebnost in kako je ta osebnost kompatibilna z mojo.
Mogoče, ker sama prihajam iz družine, kjer finančnih težav ni bilo nikoli, nismo bili pa niti bogati. Povprečni torej, posledično sem bila glede denarja vedno precej neobremenjena.

“Morda bi se kakšna odločila za seksualno avanturo s 40+ letnikom iz top lige” a pol si ti top liga z ženske strani. Haha…. Moraš sliko gor dat, da kakšno rečemo.

V procentih potem :)) z besedami pa bolj izjema ane ;))
[/quote]

V procentih je to v zahodni družbi bolj ali manj izjema, ker morata oba partnerja za izpolnitev lastnih želja skleniti kar nekaj bolj ali manj gnilih kompromisov.

Zanimiva uporaba besede “zgolj”: “…kar zame osebno ne pomeni zgolj extra bogatega ali extra lepega ali večno mladega….”. :))))

Jaz sem nehal iskati NWALT in sem se odločil za kompromis, ki pa verjetno tudi ne bo zdržal, zaradi moje lastne neprilagojenosti, ki je posledica dolgoletnega zakona…
[/quote]

ok
moram vprašat

kaj za vraga je NWALT???

ok
moram vprašat

kaj za vraga je NWALT???
[/quote]

Te pa fprašaj strica Googla!

Zanimiva uporaba besede “zgolj”: “…kar zame osebno ne pomeni zgolj extra bogatega ali extra lepega ali večno mladega….”. :))))

Jaz sem nehal iskati NWALT in sem se odločil za kompromis, ki pa verjetno tudi ne bo zdržal, zaradi moje lastne neprilagojenosti, ki je posledica dolgoletnega zakona…
[/quote]

Kaj je NWALT?

Ko sem bila 20, mi je bilo sprejemljivo 10+. Pri 30 sem vrgla oko tudi do 10-. Zdaj pri 50 imam mir z enim isto 50, oko pa nese do -20. V nobenem primeru pa me nikdar niso mamili moški, ki bi bili po izgledu lahko ata, kaj šele, da bi hoteli stopit v take čevlje. Uf, ko gledam sodelavko, skoz sama s tremi svojimi na dva njegova in ki skače kot on diktira….jajh, šus v koleno raje

predvidevam, da je mislil NAWALT

ok
moram vprašat

kaj za vraga je NWALT???
[/quote]


[/quote]

Se opravičujem za tisto zgoraj, še 1x:
predvidevam, da je mislil NAWALT

Not All Women Are Like That

Se opravičujem za tisto zgoraj, še 1x:
predvidevam, da je mislil NAWALT

Not All Women Are Like That
[/quote]

Aha… se opravičujem, moja tipkarska napaka…Nisem opazil, da manjka en A.

Igzekli.
Dvoma o razlogu za staranje prebivalstva ni več. 😉


Hah, boš že fasal SWMBO:-)))


Hah, boš že fasal SWMBO:-)))
[/quote]

Hm… s SWMBO že imam izkušnje. Rezultat: ločitev.

Hm… s SWMBO že imam izkušnje. Rezultat: ločitev.
[/quote]

Da ne bo čudnih vprašanj… SWMBO lahko prevedemo v slovenščino kot “težka baba”.

Da ne bo čudnih vprašanj… SWMBO lahko prevedemo v slovenščino kot “težka baba”.
[/quote]
Ona, ki jo je treba ubogati:-)))


Ona, ki jo je treba ubogati:-)))
[/quote]

…direktni prevod včasih ne odslikuje vedno realnega stanja.

New Report

Close