Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tuixbnb 9

tuixbnb 9

vc , tgbgbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbl nnnnnnnnnnnmmmmmmmmmmmm i86t xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

…………………….

No … drage punce. To temo je pa odprl kar naš Tomi … :))) Kaj je hotel povedati, vprašati … hm … to verjetno sam on ve … :))) … sam tako veselo je udrihal po tipkovnici, da zgleda, da je bilo nekaj zelo zanimivega. :)) ;))

Sej vem … tema kar mimo … Pa kaj. :)))

Lahko nočko … papa. Mi bomo verjetno še en cajt budni.

Hitr spat Tomi.

Ampak Bugi, bere se pa kot TURBO X…

Motorist bo, tale frocek….;-)))))))))

Uh … zdej si pej rekla eno lepo. Mi ga tut prosimo skorajda na kolenih naj gre spat … :((( … pa ni na volji. :(((( Sam leži tam potleh in se mi smeje. :)))

:))))))))))))))))))) Ha ha … zdej si pa razveselila tatkota. :)))

Sicer pa najprej je napisam Tuix … tko da pomojem da mu diši kaka sladka stvar. :))) Tako kot mami zvečer. ;)))

Mamam zvecer marskej diši….;)

Ta pa ma energije. No ja, saj jo je naš tudi imel, pa je očitno omagal oziroma uvidel, da tako ne bomo prijatelji. Je pa bil danes nad priden, po 1,5 ure leži pod telovadnico in se meni sam s sabo. Ali pa se imenitno zabava ko z nogami tolčke po visečih igračah, ko sedi v lupinici. Sem pa včeraj med previjanjem opazila, da se tako kot Slončkov prijema za kolena. Meni take stvari kar uidejo, če me kdo ne opozori nanje. Pa so mi tudi pri prvem.

A mu boste kupili že kakšen motorček na akumulator ;-))?

Ja … naš se tudi že počasi prijamlje za kolenca. Sicer se že kak teden. Pod telovadnico tudi uživa 100/h. Sedaj sem mu pobesila gr njegove priljubljene ropotuljice in kar pijamlje, tolče po njih, jih obrača in na vsak način pbi rad dosegel, da si jih da v usta … pa kar ne gre. :)))))))

Glede motorčka pa … :)))) … mislim, da bo prav kmlau eden pri hiši. Mislim, da dedek nekaj študira, da bi ga nabavil ali celo sam naredil. :)))))))

New Report

Close