Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Tukaj ni pravil. Zanimajo me razmišljanja vseh …

Tukaj ni pravil. Zanimajo me razmišljanja vseh …

:))) kot bi brala sebe…enaka situacija.

Khm in jaz tudi njegovo ženo poznam. Čisto čuden tip človeka – ves čas samo kritizira, vse vidi slabo, nič je ne zadovolji… Kritizira pred vsemi svoja otroka, moža… Ne vem, no…

Poznam jo na videz. Vem toliko, kolikor mi pove on in toliko kolikor je bilo slišati od drugih. To mi ne pove ničesar, ker na govorice ne dajem posebne teže. Je pa res, da kjer je dim je tudi ogenj. To je bilo še pred najinim razmerjem.

Meni se ne zni lepše stvari na svetu, kot da imaš človeka, s katerim živiš in ga ljubiš, se vračaš samo k njemu, se vsako večer stisneš k njemu brez slabe vesti in je on edini v tvojem srčku, imaš čisto vest….. Ni lepšega!!! In če je še okronano z otroki…… ma prav nič druga si ne moreš želet!

Mogoče bo preveč osebno vprašanje.
Koliko časa si v vezi s partnerjem?

Aha… Saj midva se o njej skoraj ne pogovarjava. Niti je on ne kritizira. Tako jo poznam.. enkrat smo se po naključju (nesreči) srečali in midve sva se zaklepetali. In potem smo se še nekajkrat srečali familiarno na kavi, samo … težko je krotiti poglede, roke bi najraje strgale srajco dol z njega.
Na hodniku se nisem mogla premagati, da se ne bi podrgnila obenj 🙂
Tko… preveč riskantna so bila srečanja. In midva nočeva, da se razve, da bi prizadela partnerja.

Odkrite stvari so najmanj sumljive ;).

Poznam primer, ko on enkrat tedensko hodi k ljubici. Na začetku si je izmišljal marsikaj, potem pa je enkrat iz zafrkancije rekel, da gre k ljubici in je šel. Misliš, da mu žena verjame? :)))

Bea, ne vem…. Moj mož veliko hodi na službena potovanja, vsaj 2x na mesec, veliko dela, posledično je utrujen in ne seksava veliko.

Jaz bi opazila spremembo, ker ga poznam. Pa, ker ni tako dober igralec kot jaz… lahko se pa motim… in oba uživava prepovedano :))))

ne vem…

Tudi jaz, ko pomislim na to in na mojega moža, bi rekla da ne. Ampak nikoli ne veš, mogoče oba uživava v tem kar si napisala. Vem, da je (bil) marsičesa sposoben. Za nikogar ne dam roke v ogenj. Prilika dela tatu. Dokler meni in otroku ne manjka njegove pozornosti…

To je vse res lepo pošlihtano in popredalčkano :)))
In se bere kot roman…življenje pa včasih kakšno poglavje kar preskoči al ga pa zbriše…. ali pa naredi, da je tvoj mož ves čas utrujen in se mu nič ne da. Pa v naslednjem poglavju lahko bereš o tem, da se ne želi pogovarjat NIČ. Ker je utrujen, noče slišat o predstavi v vrtcu, o prvem šolskem dnevu in čisto počasi…. mamica prevzema vse v svoje roke, ker nekdo pač mora.

Pa mamice ne moti, zares ne, ker ljubi svojega otroka. In rada opremlja stanovanje, kupuje nove ploščice, se dogovori z pečarjem kako naj bodo položene, vse plača. Ker ji je všeč šivati okrasne blazine živih barv za v dnevno sobo, za v spalnico :)))
Še vedno si pa želi moža! In ne samo v postelji…. v drobnih malenkostih, ki so bile tako samo po sebi umevne še par let nazaj. In vse skrbno pripravljene večerje, ko je bil otrok v postelji, ves trud vložen v svojo zunanjost (telovadba, veliko sadja in vode – pa nisem en healthy frik, da ne bo pomote), vse je bilo dovolj za nekaj uric strasti … tudi pogovora, da ne bom krivična….

Kaj trajnega pa ni ratalo… Navada, ki sva jo imela – vsak večer pogovor, pa kakšen sprehod…. Tega ni več :(((
Ostala nam je televizija, računalnik in žena, ki je še vedno ne moti, če pospravi mizo po večerji skupaj z otrokom, mož se pa umakne na kavč.
Moti pa jo, da ni več pogovorov.
Seks je še vedno krasen, vsaj v postelji se ujameva 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

In tako je naneslo, da sem našla nekoga, ki se je bil pripravljen z mano pogovarjat, ki ne razume, kako da to seksi telo več moža ne razvname, ki me ima za inteligentno, čustveno, strastno in vročo…. (njegove besede, jaz se nimam za nič posebnega).

Pa me ni nikoli skušal v posteljo spravit. Nikoli! Najprej sva postala taka prijatelja, da nisva mogla brez vsakodnevnih sms-jev in potem …. No saj… zgodbe so si verjetno podobne :)))

Kako sem se razpisala :)))))))))))))
Me pa malo bolje poznate.

Ja, saj jaz imam pa občutek, da enostavno ni tip za varanje :))))))))))

Pa ni slab za pogledat… visok, lepe poteze, zelene oči, rjavi mal valoviti lasje… Če ga pogledam, mi je še vedno všeč….

Se podpišem v celoti.

Mene je ta izkušnja pripeljala do tega, da še bolj cenim tisto, kar imam.

Eh, moj ljubimec (prijatelj) ni pa nič posebnega za pogledat, pa bi bila raje z njim :))))

Bea, jaz bi tebe kar na kofe povabila :))))))))))))))))))

Pa ne bova jabolk jedli zraven, mi je všeč tudi junk food ;)))))

Ja ker ti daje tisto, kar doma pogrešaš. Pa misliš, da bi to trajalo? Pri meni ni. Se je med kmalu polizal.

Veš, da se ne spomnim kdaj sem ga nazadnje…jabolko mislim. Kava pa kadarkoli.

Ne vem, če bo trajalo… trenutno sva oba zadovoljna s tem kar imava. Njemu je všeč moj smisel za humor, optimizem, … Ja, verjetno vse tisto kar doma pogrešava, sva našla…

Sva se dogovorila, da kljub temu, da ne bi nikoli več seksala, ostaneva dobra, najboljša prijatelja. Ker varen seks plac je tako težko najti, če nočeš glih v avtu ves čas ;)))))

Želim si, da bi vsaj prijateljstvo trajalo …..

No, super… a bi tak virtualni kofetek ali v živo?

Živi za vsako minuto, ki jo lahko preživiš z njim. Uživaj. Ko bo prišlo na to, da sta obstala na neki mrtvi točki, pa gradita dalje na prijateljstvu.
Meni ni žal.

(_)o kofetek ,, samo za te :))))

*********************************

Ja, saj se pogovarjava tudi o tem… kaj če…. kaj bo, ko….

V glavnem, jaz sem bila zaljubljena, on tudi (pravi, da še zdaj kakšen dan samo name misli), pa sva se zavedla, da to nikamor ne pelje, ker se pač nočeva ločit. Ja, zaradi otrok.
Me je pa lani pošteno premetavalo in me prav čudi, da ni nihče nič opazil. Definitivno bi si prislužila oskarja za igro :))))

Pa saj v najinih zakonih je neka ljubezen, ni pa to prekipevanje valov strasti. Mogoče je to tudi pričakovano po tolkih letih zakona… ne vem.

Hugo, pa ti si res nekaj posebnega :))))))))))))

Tolk prijazen in ustrežljiv, a veš da jaz padam na take tipe ….

Sam previdno da me ne polomiš, :))))))))))))))) , drugače pa kar.

*********************************

Padam virtualno :))))))))))))))

New Report

Close