Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tukaj se več časa….

Tukaj se več časa….

…………poslavljamo,kot pa vmes kaj pametnega rečemo:-)))
Sp

.. ja in, kdo je kriv? Jaz, ker vas ne znam tekoj v red spravit, pa v pižamce inu pole tekoj v šukice… neubogljivi ste, tudi vi učitelj… he,he 😉
Ok, zdaj ste se pomirili… psssssstt… lahko noč!
Učitelj, slišiš koga?

Misl’m, kolk ga eni zdaj žurajo…. Sprevržko, a greva, otroci spijo, Bgv bo tudi vsa skrokana jutri… Ma dečko, ajde oladiiiiiii,…. ma daj daj mi dajjj… Hik hik… 😉

Razbo!
Jaz nikol ne spim!
Greva babe lovit!najine očitno spijo!
A se ti nič ne spi v službi?
Sp

O Sprevrženec! Kam jih greva lovit, ti, ki si že izskušen maček? A hoč’va tlele eno atomsko rukn’t, da jih kaj iz postelje vrže ;)) Drgač pa mački se ponoč khm khm oživijo 😉 pa kej bodo pa naše rekle, če bova midva zdaj tkole ;)) …pa spet se glih bašem s kruham inu jabolkom..

…pa tisti mehki ć,… sploh nisem vedel, da sem ga pritisnil, pa si bil potem nekaj jezen :((( … ajd, daj greva na eno… pi.. …pivo :)) kje pa si?

…. te je ženka za špagco pocukala ;)) Ok, bom pa sam šel maškarce lovit 😉
Nočko, vam, ki ninate pa vroč’ga cmokija :*

…kaj pa slišim zdaj… nekaj škriplje… ojoj, spet se je nekje kino začel… da nista SončeK in Hely Skupaj pristali ;))) hi,hi,hi…
tan tar’n tan’tan… enmu je pa dolgčas :((

ooooooohhhhhh… ok, počasi se zmigajte ven iz teh šukic, da pole grem jaz notri pod kovter… pa je kaj pogreta moja šukica?? ;)))
Ok, to je bil moj nočni monolog :((
Lepo prebujanje vam želim, ob kakšni dobri kavici!!

hihi, ti razbojničk ti ! 😉

Ja kavica se pije, še prej pa sem ti pogrela šukico, čutiš to???;))
Ko pa se zbudiš pa ogrejem še tebe;)) cmoka za lep dan, ko odpreš svoje zapeljive učke!!!
Kako gre že una pesem, ma saj ni važno, glavno da te zadane, ali ne, čutiš to in kje siiiii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close