Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu tukaj sem…;)

tukaj sem…;)

prepustiš se mi, da te poljubljam po celem telesu…
po nosku, spustim se do popka, ki je sexi in nato vse niže in niže…

*

mmm že si pri korenjaku, ki te čaka, da ga objameš z usti. mmm nagajiva si, z jezikom krožiš okrog glavice, se pustiš po celem korenu vse do jajčk. uff kako jih dobro sesaš… pogledam te nižje… vidim da se tvoji prstki še vedno ukvarjajo z tvojo mucko….

mmmmmmmmmmmmmm…
korenjak je njami…
moja muca je vedno bolj vlažna in čaka…

*

vidim da si bolj pasivne sorte… ;P položim te na posteljo, slečem ti hlačke.. mm kako je mokra, mehka…. z jezikom poližem sokove ki se cedijo. mm pohotnica mala. z glavico potegnem med sramnimi ustnicami, na glavici ostane nekaj sokov… glavico trdega korenjaka prislonim na tvoj ščegetavček,.. primeš ga in se z njim dražiš po nabreklem šegiju…. pašeee mmmmmm

priznam, odprem se ko človeka malo bolj spoznam…
mmmmmmmmmmmmmmmmm…
skoraj ne zdžim več…
moja muca je vedno bolj vlažna…
čaka na korenjaka…
zaenkrat prepustim ščegija svojim prstom in se z vlažnimi ustmicami spet posvetim tvojemu nabreklemu korenjaku…

*

mmm 69 ti na meni, jaz imam pa tvoje luknjice pred sabo, z jezikom se potopim v mokro muco, mm kako je prijetno ozka, zdrsim z jezikom preko presredka na ritko. zavzdihneš, z roko pa primeš korenjaka še bolj tesno…

moji prstki so vs ebolj mokri od tvojih sokov, potopim prs v tvojo muco, tik za sramno kotjo poiščem tvojo G točko in jo z prstkom masiram.. uff postajaš vse bolj glasna, medenica je vse bolj nemirna…..usta pa sesajo zeloo nabrekega korenjaka. obrneš se in počasi ga zarinem v ozko muco… od bolečin zaječiš a ti prija……

mmmmmmmmmmmmmmmm…
kako prijetno ga je čutiti…
usedem se nate tako da ti kažem hrbet in počasi začnem migat z boki…

obrnem se nazaj in ti dam jezik v usta…
strastno me poljubiš…
med tem pa z rokama dražiš moje nabrekle bradavičke…
uf….

*

gnetem tvoje napete joške, pa spet postanem z njimi čisto nežen. mm z jezikom si spretna….

rečem da počepni, z rokama grem pod stegno na ritko. tako imam vso kontrolo nad tabo. mmm tvoja ozka luknjica me spravlja ob pamet… uf kako čutim vsak premik v njej. začnem vse bolj divje nabijat. uf korenjak gre popolnoma ven in spet noter. občutek tesnobe nama obema ugaja, zaslišim tvoj prvi krik ugodja… uf kako ga je muca objela … z zgornjim telesom se naloniš nazaj, podpreš se z rokama, korenjak počiva v tvoji muci, medtem ko vlažni prstki krožijo po tvojem ščegetavčku….

super ritem…
glavo nagnem nazaj in se prepustim ugodju…
ti pa spretno dražiš in dražiš…
mmm nama prija…

počasi nehaš in postavim se… mmmmm…………..kot muca…..
ti počasi prideš od zadaj…

*

nogici imaš tesno eno ob drugo, tako si vhod naredila še bolj ozek.. uf zelo počasi prodiram vate, ti pa predeš od ugodja…..začneš se nasajat an nabreklega ti*ča.. m dobra si…..

nagnem se nazaj “sedim” si na petah, ti pa si malo bolj zravnana. sedaj imam kontorlo jaz… mamljivo je gledat tvojo ritko kako se ziblje medtem ko vedno glasneje stokaš… božaš napete joške, trebuh….presenetiš me z po*fukajme do konca.. še še…

mmmmmmmmmmmmmm…
rada ti prepustim kontrolo ker vem da je tako še boljše…
z boki migam vedno bolj in bolj…

uf…
zavpijem da nimam dovolj da hočem še več kot to…
ubogaš me…

*

sprva pasivna postajaš vse bolj aktivna, preobrazila si se v divjo mačko. skupaj močno nabijama proti vrhuncu.. luknjica je vse bolj polna.. skupaj doživima val izbruha….ampak nimava še dovolj…. spomniš se besed kako mamljivo se je gledat pri samozadovoljevanju.. uleževa se nasproti drugega in se gledava ob divji akciji…….

mmmmmmmmmmmmmmm…
sej sn ti povedla tiger…

z rokami nežno božam svojga ščegja in postajam vedno bolj divja…
vedno bolj se zvijam…

pogledam tebe…kako objemaš svojega korenjaka, ki je še vedno pokonci…

*

vidiš nabrekel žile korenjaka, ki se približuje izbruhu. kot da bi slutila ga vzameš v usta, katera postajajo vse bolj polna bele tekočine….. vležem te z prstki se potopim v muco, z jezikom pa začnem noro oblizovat ščegetavček. kmalu tudi ti izbruhneš, vsa izmučena me gledaš z nasmehom na ustih…

uf…
privijem se k tebi in se močno stisnem v tvoj objem…
nežno me poljubiš…
zašepetam ti na uho da sem zadovoljena…

*

leživa v objemu, nežno božanje spremlja, še polj nežno ljubljenje… mmmm
cmoka 😉

mmmmmmmmmmmmmm…
cmokec tudi zate…

*

;D kdaj prideš pa ti k meni? 😉

in potem se stuškava…
nato me odpelješ na sprehod okoli … jezera? hehe

*

če mi poveš kje si…
bom lahko pršla…. 😉

*

en naslov tako veš 😉

okoli jezerca bi še šla?mm nenasitnica mala

samo naslov…kaj pa kej več…

;)mogoče bi pa še za kakšen grmček skočla… mmmmmmmmm

*

za vrati se skriva kaj več… ;P

ne rabiva za grm, počakajva do mraka, kakšna klopca ob gozdni potki bo prazna…..

lej kaj pa če mi pomagaš… zemljepis mi dela probleme… v kateri kraj pa naj se usmerim…? hehe

jaaaaaaaaaaaaa
to bi blo pa še bolš…

p.s. všeč mi je blo kako si mi rekel…

*

;P maš naslov znajdi se ;D

aha lučke v daljavi svetijo, sliši se veter, dvoje src…..tesno objeta grejeva drug drugega.

cmok divja muca ;P

New Report

Close