Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tuki sem še, a….

tuki sem še, a….

Ker me je Mariči tam dol nekje izzvala, se vseeno tukaj “pofočkam” kot ona pravi. Torej živa sem še, čeprav trenutno komaj da. Imam strašne borbe sama s seboj, nad mano ždi en tak problem, ki mu Mariči pravi: vzame mi voljo in pobere energijo. To je tudi razlog, da se vam ne oglašam. Ko pridem malo k sebi, se oglasim, obljubim.
Za enkrat vas vse lepo pozdravljam. Brus – hvala za kartico. Vsem, ki pa me imate v mislih pa hvala.
Lep dan

Dobro jutro vsem, Pandica, tebi posebej!
Mnogo truda in energije vzame nekaj, kar
nosimo kot breme. Upam, da boš to breme
čimprej odložila. Želim ti uspešne odločitve
v zvezi s tem, rešitvev tolikšni meri, da bo
lažje nositi.

Ampak – dolg do “septembra” ostaja in se
ga zavedaš, kajne?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pandica, drži se in kmalu nasvidenje!

Jani

Joj Mariči, kateri datum je že bil? Vidiš, če je človek raztresen tud na prijetne stvari pozabi…

Drži se !
Če rabiš kaj spodbude , pa se javi , saj veš , da mislim nate !

Nikita

Menda res jesen z odpadlimi listi vred, trosi nad nas še nove težave. Tudi meni ):
Pandi, kot sem rekla, mislim nate…in verjamem tudi, da ti bo uspelo dvigniti se nad vse….

zajček drži šapke zate*

zajček.. Jani drži… hmmmm, šapke zate :))))

Hvala vsem skupaj. Zdi se mi da sem pred odločitvijo, da še nikoli nisem imela težje a kljub temu upam, da se bom pravilno odločila. Težave potem ne bodo izginile a potegniti bom morala črto.

Ko bom kaj bolje razpoložena in bom sposobna spet trositi svojo dobro voljo, se vam javim vsekakor.

Zajček, tud jaz te imam rada in ti želim da se tudi tebi problemi razblinejo.

Nikitka, nisem našla energije, da bi ti kaj spodbudnega napisala pod temo o Maški. Upam, da se bodo profiji držali prvotnega načrta in da ji bo čim lažje. Sicer pa velikokrat mislim nate. S tvojo voljo in energijo vam bo gotovo uspelo.

Jani – tud tebi hvala za spodbudo.

Ja, pa močno jih moraš :)))))
Saj bo počas…..samo moram bit malo bolj odločna in bo.
A pri tebi dežuje :)))

stiskam.. orenk….

Jani ugotavlja, da je pr njemu dež nazadnje padal…. včeraj popoldan 🙂 cmoka!!!

Ja, ampak je bil samo na vašem koncu dež. Tuki pri nas ga ni bilo, res .
No, zdejle je pa tko al tko tema, pa ker sem celo popoldne skakala okrog, grem zdajle še peska peljat pol pa spat. Prejšnjo noč me je tlačla mora, pa sem zdaj zaspana.
nočko*
cmoka nedeževnega!

zajček, lahko noč 🙂 Pa naspi se in pazi na more ;))))))) cmoka… hmmmm.. zaspanega :)))))))))))

Veš kaj, malo bom še knjigo brala, delala danes ne bom več….bom jutri…mam še svinjak po hiši :)) pa bom vse jutr naredila :))
Če ponoči ne bom mogla spat, te pokličem ! :))

nočko***cmoka zaspanega, ja !

zajček, vidim, da si ponoči dobro spala :)))))

Dobro jutro zajčku in vsem ostalim, ki boste tukaj danes kakšno rekli :)))

Jani

Jani , :::))))))))))))))))))))))))))))))))

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, dobro jutro 🙂 nej bo tole eno lepo jutro, kljub temu, da je še mlado… jutro :))))

Jani je sicer v gužvi, kar ne zadnje dni gost pojav, pa vendarle….. :))))

New Report

Close