Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Učinkovito in zanesljivo hujšanje!!!

Učinkovito in zanesljivo hujšanje!!!

Zanimajo me osebne izkušnje cenejnih forumašev glede
hitrega in učinkovitega hujšanja.

Pravil in nasvetov sem slišal že malo morje, žal pa se na meni nobeden
ni kaj prida prijel. Kje so že tisti cajti, ko sem z lahkoto spravil dol 10-15,
včasih celo 20 kil. Ja, leta se nabirajo, človek postane neaktiven, nič se
mu ne da. Vem, da je treba veliko trme, volje in vztrajnosti, pa četudi gre
dol za začetek le par kil. Že davno sem črtal maščobe, kruh, sladkor.

Osnovno pravilo je menda “manj žri, veliko se gibaj”, pa “čimmanj pd čimveč”,
pa “zajtrk kot kralj…”. Meni zjutraj sploh ne paše jest pred 10. uro. Morda
bi lahko vsaj kak jogurt, da ni kava na tešče s čikom. Zvečer jem le lahko
hrano: sadje, solato ipd. Eni ful hvalijo tega ali onega osebnega trenerja,
no meni se odskrito to zdi brez zveze in metanje denarja z lopato skozi
okno.

Je kdo probal Montignacovo metodo ali NUPO(?)?

Hvala vam za kakršenkoli nasvet, inf. že vnaprej!

LP,

Damir

oh ja se prpravljam.. pr men je najhujš ker imam izjemen apetit :(((((((((( vse kar je nezdravo meni njabolj tekne.. ej ko pogruntaš sporoči še meni ok? 🙂

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Kaj vem, Damir, meni osebno je pomagalo tole:
zjutraj res BOGAT zajtrk, čez dan gibanje, hoja po stopnicah,lift pozabila, ko sem bila prosta hoja v hrib, seveda ne prestrm, vsaj ne na začetku, pa veliko, veliko vode, brez mehurčkov.
Kosilo kaka res spodobno velika skleda solate, tudi kak kos mesa ni nič odveč, zvečer pa..po šesti raje nič, če pa je bila lakota le prehuda, pa kaka salamca, al kos sira, pa ti rečem, sem ter tja tudi kak pirček..zakaj pa ne?:)
V šestih tednih 12 kil.
Aja, pa še to, niti nisem namerno hujšla, zgodilo se je samo od sebe, zaradi spremenjenega načina življenja.

Kaj vem, Damir, meni osebno je pomagalo tole:
zjutraj res BOGAT zajtrk, čez dan gibanje, hoja po stopnicah,lift pozabila, ko sem bila prosta hoja v hrib, seveda ne prestrm, vsaj ne na začetku, pa veliko, veliko vode, brez mehurčkov.
Kosilo kaka res spodobno velika skleda solate, tudi kak kos mesa ni nič odveč, zvečer pa..po šesti raje nič, če pa je bila lakota le prehuda, pa kaka salamca, al kos sira, pa ti rečem, sem ter tja tudi kak pirček..zakaj pa ne?:)
V šestih tednih 12 kil.
Aja, pa še to, niti nisem namerno hujšala, zgodilo se je samo od sebe, zaradi spremenjenega načina življenja.

Meni so šle kile dol, ko sem uvedla paleo način prehranjevanja: torej nič OH iz moke,sladkorja.riža,krompirja,nič mleka in mlečnih izdelkov.Poišči na spletu paleo dieta, če imaš FB je tam skupina “paleovember”, kjer izveš več.

Kaj si pa jedla za zajtrk? Hvala 🙂

Kaj si pa jedla za zajtrk? Hvala 🙂

_______________________

če misliš mene…
za zajtrk sem jedla kruh, vseeno kak, včasih tako belega, kot črne vrste, salame, sire,skuto, jajca,ribe, pašteto, kolače, mueslije,sadje, res vse, približno tako je bilo videti, kot v hotelu:)
ampak, vedno sem šla sita v službo, nobenih napadov volčje lakote sredi dela ni bilo, na kosilo sem šla, ker so pač šli tudi ostali, lačna še skoraj nisem bila.Vendar sem raje popoldne pojedla veliko solate, kot da bi me zvečer črvičilo:):)
in me ni, res skoraj nikoli. Za takrat pa, kot sem napisala:)

Brez miganja ne bo nič, vsaj na dolgi rok ne. Lahko z dietami shujšaš 5,10,15,20 kg, vendar se bodo vrnile, če ne bo miganja. In to ne 10 min na dan, ampak najmanj 3krat na teden po eno uro švicanja. In ne obupaj šele po nekaj mesecih boš na tak način opazil občutno razliko. Pa tudi če prenehaš zaradi spleta okoliščin z rekreacijo, se ti še dolgo ne povrnejo stare kile nazaj. Piti moraš veliko vode iz pipe, in se zdravo prehranjevati. Ampak brez rekreacije bo vse zaman. Samo lačen in siten boš čez čas, če boš samo na dieti. To je moj nasvet, ki je pri meni je deloval.

skenslej pšenico in sladkor, zagotovljeno hujšanje, jaz sem shujšala 5 kg, moj partner 10 kg

žrite, jejte, na koncu ostane le ljubezen, zato se ne splača hujšat!!!

Še enga otroka spočet, pa potem v roku enega leta bosta oba z ženo shujšala, brez skrbi, ko bo začel hodit, pa sploh 😀

Tole zanesljivo ne drži!!! vsaj pri meni ni! Sicer sem med nosečnostjo ful bruhala in sem jo končala lažja, kot sem bila pred porodom, potem sem pa po 11 mesecih še enkrat zanosila in je bila nosečnost enaka. Skratka – v dveh letih po zadnjem rojstvu imam spet toliko kot nekoč. Shujšala ni, samo redila se!

Odgovor je namenjen njemu, sprašuje moški – je treba znat prebrat 😀

Tudi zasedeni moški, morda za knjigami in hrčkanjem ponoči lahko lepo shujša, ko pride k hiši novo dete!

enako slabe izkušnje z izdelkom Active burn od Zalc.si, ki popolnoma nič ni učinkoval. Ko pa sem po 25dneh poslal nazaj, ker ni bilo učinka pa so mi garancijo na zadovoljstvo zavrnili, češ da nisem jemal 30 dni. Ko pa hočeš s kom govorit, pa pravi, da to ni od njega odvisno temveč čakajo odgovor vodstva ( a 2 zaposlena)- zelo slabe izkušnje- osel gre 1x na led

Ozempic,  to je edino, kar pomaga.

New Report

Close