Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uhh, ma ohhh

Uhh, ma ohhh

Murenček je delal….

Murenček izmučeno, truden, z vekami do tal se poslavlja in gre u “cunje”…

Ma kar je murenček ustvarjal, dobiva lep izgled…

Mucica zlata, lepe sanje *********

Vsem pa eno lepo nočko….

Murenček obljublja, da pesmice njegove niso utihnile, malo manj časa ima, bo pa nadoknadu, za vse….

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

UHh že spet tako pozno odhajaš spat!Nič ni bolj vredno,kot zlate sanje…Boš mogel malo nase gledati,kajti pregori človek lahko zelo hitro.Meni pa je to nekam znano..ahm..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Murenčke, mucica, ej, vidva bonbončka zlata,
dobro jutro obema!

Murenček, čuvaj se, tukaj te potrebujemo, kajne
mucica moja mila.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha…jep !:))*****

Jutro marijaaaaaaa…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca moja zlato, dobro jutro. Imaš malea še
bolnega?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja…še…..kar skrbi me… z antibiotikom,bi mogel biti veliko boljši kot je!Pomoje bom klicala zdravnico in se pomenila z njo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In nikar ne čakaj, muca. Dete je še tako miceno,
tako nebogljeno. Nič čakati, kar pokliči in vprašaj jo.
Bogi mali! Se mi smisli vsako dete, ki je bolno, res.
Včasih so mi doma dejali, da bom še sama zbolela,
ker sem se tako sekirala, ko je bil kakšen otrok bolan,
sicer je pa tako: kdorkoli je bolan, je revež, naj bo to
otrok ali odrasel. Vsakemu je težko, le da otrok niti ne
razume, zakaj mora prestajati tisto gorje in bolečine,
ki so ga doletele. In takrat bi človek res najraje bil kar
sam bolan, namestno njega.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Eh, murenček, učke lepo zapri, odejico si potegni
do vragu, na stran se obrtni, Sanjčka prikliči in naj
bode ob tebi, naj te popele v deželo MIžulov Mažulov.
Muca ve, kje je to, ona pozna to deželico in se v njej
ne more izgubiti, ker hodi po njej z odprtimi očmi. A
ti kar varno zaspi, bomo bedeli nad teboj !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

MURNI …..keep going…

New Report

Close