Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ukinitev ločenih WC za ženske in moške

ukinitev ločenih WC za ženske in moške


po mojem tisti, ki so tako pobudo napisali, pojma nimajo o gradbeni zakonodaji v sloveniji.

in še enkrat te sprašujem.
zakaj bi oblikovala sanitarije tako, da bi v vsako kabino tlačila še pisoar poleg, zato, da bi bilo zahtevani zasebnosti zadoščeno?? ker če imaš unisex sanitarije, ne moreš imeti skupnih pisoarjev, ali ti to menda ni jasno?

to je potrata prostora in neumnost. če imaš tri pisoarje posebej ob steni, in tri kabine posebej, lahko hkrati gredo trije moški na pisoar + 3 moški v kabine. torej 6 ljudi lahko uporabi sanitarije hkrati.

če imaš pa kabine, in v vsaki še pisoar, da lahko grejo dedci scat, pa lahko te sanitarije hkrati uporabijo zgolj 3 moški

imaš pa še varianto, da daš vsak pisoar v kabino. kar pa je spet dodatna potrata prostora, ker rabiš za tako ureditev 3krat več prostora in materiala, kot če jih samo nabašeš na steno.

torej?
kaj je bolj ekonomično?

nimam pa nič proti, da se standardnim sanitarijam doda še 1 uniseks kabina za vse, ki se ne zmorejo definirati kot moški ali ženska.
[/quote]

Ma tole je ratala kolobocija. Za kabine z pisoarjem notri sem pisala za primere, ko je SOLO kabina (za enega uporabnika naenkrat – vstop direktno iz hodnika recimo) pa sta zdaj potrebni dve – ena za M in ena za Ž. Namesto ene same z napisom WC.
Za javna stranišča, ki so mišljena za 10 ali več uporabnikov naenkrat, je pa drugače.

Meni je cist vseen ce so wc unisex. Sem mislila, da so wc ji loceni ker bi lahko prislo do kaksnega izgreda nasilja, ce bi se v wc ju znasla pac nemocna zenska in npr posiljevalec. Drgac je pa cist vseen al gleda tica ki lula zenska ali pa gej. Ne vem kva je tuki tak problem. Mi na sihtu nimamo locenih garderob, pa me nc ne mot ce uuu groza vidm tipe v gatah. A v kopalkah na plaz je pa ok? Drgac pa wc imamo tud na sihtu skupne, pisoarjev nimamo. Aja delam v bolnisnici ce lih kerga zanima.


BRATI!
[/quote]

Pogovorni jezik v tvojem svetu ne obstaja?

No, ja. Ene bi tudi svoje punčke peljale ptičke gledat na moški vc… čiv, čiv…

Pogovorni jezik v tvojem svetu ne obstaja?
[/quote]
Moj pogovorni jezik je moje narečje, ki nima s spletom nobene veze!

A ti v luftu lulaš? Saj potem pa res ni čudno, da so vsi ženski veceji poscani. Ščiješ dobesedno po deski. Kam pade, pade. Načeloma pa ženske pri lulanju sedimo ja, na deski. Hvala bogu vas ni veliko takih pack, če pa ste, pa se takemu veceju izognem. Imam to možnost, da ne ščijem na veceju, ki si ga poscala. Tako da fuj tebi nazaj.
[/quote]

Ja, jaz v luftu lulam. Ne sedem na desko. Ne vem, kakšno fračo imaš ti, če ti šprica vsepovsod in pade, kamor pade, moja izloča urin v ravnem curku, odprtina školjke je pa več kot dovolj velika, da jo brez težav zadenem. Če slučajno gre kaka kapljica mimo na desko, pa – ne boš verjela- počistim za seboj. Nekateri tudi to znamo, veš? Tako da si ti, ki posedaš v tujem urinu, gotovo večja packa od mene. In ne, večina žensk v javnih straniščih ne sedi na deski. Sedijo doma, v službi, kjer wc uporablja manjše in vedno eno in isto število oseb, v javnih straniščih, kjer se vsak dan izmenja sto in sto riti pa ne.

V pojasnilo Replikinih komentarjev, ona oziroma on je transgender travestit. Od tod tudi težave z razločevanjem spola.

da je seqret tako pomembno svetišče.


Fu..a pa dobr!

Ja, jaz v luftu lulam. Ne sedem na desko. Ne vem, kakšno fračo imaš ti, če ti šprica vsepovsod in pade, kamor pade, moja izloča urin v ravnem curku, odprtina školjke je pa več kot dovolj velika, da jo brez težav zadenem. Če slučajno gre kaka kapljica mimo na desko, pa – ne boš verjela- počistim za seboj. Nekateri tudi to znamo, veš? Tako da si ti, ki posedaš v tujem urinu, gotovo večja packa od mene. In ne, večina žensk v javnih straniščih ne sedi na deski. Sedijo doma, v službi, kjer wc uporablja manjše in vedno eno in isto število oseb, v javnih straniščih, kjer se vsak dan izmenja sto in sto riti pa ne.
[/quote]

Torej si Supermanka, da se dvigneš popolnoma vodoravno, brez naklona, da ti uspe imeti raven curek? :))) Saj vas poznamo, packe. Vem, da določen procent žensk lula tako, ker vam doli visi za to, kdo pride za vami. Pobrišeš ti malo morgen. Potem ne bi bilo vse poscano, kot trdiš. Od žensk, sedečih na deski, ki je temu namenjena, sigurno ni.

Torej si Supermanka, da se dvigneš popolnoma vodoravno, brez naklona, da ti uspe imeti raven curek? :))) Saj vas poznamo, packe. Vem, da določen procent žensk lula tako, ker vam doli visi za to, kdo pride za vami. Pobrišeš ti malo morgen. Potem ne bi bilo vse poscano, kot trdiš. Od žensk, sedečih na deski, ki je temu namenjena, sigurno ni.
[/quote]

Kot rečeno, če imaš čudno fračo, da šprica vse naokrog, je to tvoj problem, ne moj. Ja, počistim za sabo. Da se temu tako čudiš, je to očitno tebi tuje. Polulano je pa od drugih žensk, ne od mene, saj ne uporabljam samo jaz javnih stranišč po celi Sloveniji, veš?

Pobrite ščijejo postrani. Preverjeno. Dlake lepo usmerijo curek.

Zaradi osnovne fizionomije? Moški lulajo drugače od ženske? Ni to dovolj dober razlog? Pisoarji najbrž niso nastali brez razloga. Klasičen wc pa domnevam, da je tam zaradi velike potrebe. Bi rada videla školjko po enem dnevu curkanja od zgoraj. In ženske, kako bi se nenehno dotikale pošpricane deske in jo spuščale. Ali boš predpisala, da morajo moški lulati sede?
[/quote]
Replika tako že uporablna tist nastavek za scanje, ki je bil reklamiran namesto tiča za babe. 😂

To si potem imel kako hrvatico, one jih imajo postrani. 😂

Kot rečeno, če imaš čudno fračo, da šprica vse naokrog, je to tvoj problem, ne moj. Ja, počistim za sabo. Da se temu tako čudiš, je to očitno tebi tuje. Polulano je pa od drugih žensk, ne od mene, saj ne uporabljam samo jaz javnih stranišč po celi Sloveniji, veš?
[/quote]

Priporočam ogled kakšnega posnetka ali odprtje knjige, ker ti osnove ženske fizionomije niso jasne. Da se greš blamirat z izjavo, da katerakoli ženska lula iz “frače”, pomeni, da sploh ne veš, kako si spodaj narejena. In seveda še kako špricaš. Zato ženske pri lulanju sedimo, da špricamo v školjko, ne povsod, tako kot ti. Ker lulamo iz sečil, ne iz nožnice, trapa.

Priporočam ogled kakšnega posnetka ali odprtje knjige, ker ti osnove ženske fizionomije niso jasne. Da se greš blamirat z izjavo, da katerakoli ženska lula iz “frače”, pomeni, da sploh ne veš, kako si spodaj narejena. In seveda še kako špricaš. Zato ženske pri lulanju sedimo, da špricamo v školjko, ne povsod, tako kot ti. Ker lulamo iz sečil, ne iz nožnice, trapa.
[/quote]

Seveda boš zdaj vse mogoče vlekla na plan, samo da preusmeriš pozornost od tega, da si navadna packa. Ponavljam, jaz ne špricam, če je treba, za sabo počistim. Ti pa razmisli, kje posedaš. Ne samo po urinu. Ko gre pred tabo na wc kaka muslimanka, ki spleza na školjko in lula čepe nad luknjo, sediš tudi na packariji, ki jo je na deski pustila s svojimi čevlji. Skratka, packa si.

Sem en čas delala v manjšem kolektivu, kjer smo imeli samo en wc v nadstropju. Mene sicer ne bi niti tako motilo, da je eden za vse, če bi ga vsi na enak način uporabljali. Ampak ga ne, v ženskega gredo v koše vložki in tamponi, npr. in večina dedcev bi bruhnila že, če bi koša visela samo vrvica uporabljenega tampona. Ko so kje koši odprti in so na vrhu razstavljene krvave kepe sekret papirja z odpadnim higienskim materialom, se dvigne želodec tudi meni, ampak vsake toliko naletim na to. In pa druga stran. Če me je kaj razpištolilo, je bil dvigjen pokrov na stranišču. In ne bi verjeli, s kakšno lahkoto moški puščajo pokrov odprt. In kar je najhujši moment, zgleda, da imamo ženske malo drugačno črevesno vijugo od moških, ker v našem malem kolektivu, če je šel katerikoli dec na skret, je bilo kontaminirano ozračje z gnilo kislimi izpusti še več ur. Ni bilo razpršilca, ki bi ublažil ta učinek. Se mi zdi, da na ženskih sekretih tega ni, ali vsaj ne tako izrazito. Motilo bi, seveda bi, če bi bil pisoar v preprostoru straniščnih kabin, pa da mora ženska it mimo, ko se odbija od stene. Ker tudi to je moment, ki obrne želodec. Namreč, od scaline pošpricane pološčice v višini in širini enega metra. Videt tiča med scanjem je še manjši problem, če le niso koristniki stranišča tudi otroci.

Pri tem nekoristnem faksu me to ne preseneca.

Moja izkusnja izpred nekaj let v tujini. V sportnem objetu, kjer smo bili nastanjeni, je bil samo en zenski wc in trije moski. Bilo nas je pa nekje pol – pol. Zato smo zenske sle tudi na en kao moski wc. Pa je prisel en moski not. Ni nic komentiral, sel je samo do pisoarja, mi pa smo ga tudi ignorirale. Cez cas smo zaslisale smeh tega moskega, ki priznal, da v druzbi zensk (no, bili smo samo v istem prostoru) ne more scat. Je sel ven v drug wc. ☺ Tako da ne verjamem, da bi bili skupno prostori res vsec moskim. Oni imajo ocitno vecje tezave s tem. Me smo brez tezav opravile svoje tudi v druzbi moskih.

Ne boste vi feminizirane zmešanke, one hočejo bit dedci in fertik. Najprej so si dale izdelat nastavke za scanje, zdaj jim pa pripadajo tudi pisoarji, do njih imajo vso pravico.😅

[img]https://www.butikpopustov.si/media/images/2863a8a352e6d08b9fe1f3641de67c94.jpg[/img]

Sem moški, ne razumem smisel ločenih WC jev, tudi v skupnih WC jih so lahko pisoarji, me ne motijo če so ženske v WC ju.


Zato, ker si nagravžen fukfehter.

Seveda boš zdaj vse mogoče vlekla na plan, samo da preusmeriš pozornost od tega, da si navadna packa. Ponavljam, jaz ne špricam, če je treba, za sabo počistim. Ti pa razmisli, kje posedaš. Ne samo po urinu. Ko gre pred tabo na wc kaka muslimanka, ki spleza na školjko in lula čepe nad luknjo, sediš tudi na packariji, ki jo je na deski pustila s svojimi čevlji. Skratka, packa si.
[/quote]

V kakšnem getu pa ti živiš? In jaz sem packa, ker sem prisiljena sesti na tvoje scanje (itak ne), ne pa ti, ki scanje pustiš za sabo, ker ne veš, da je lulanje naravnost za žensko fiziološko nemogoče, ker bi to pomenilo, da lulamo iz maternice in nožnice? :))) To pomeni, da niti ne gledaš, kam ščiješ z višine in kaj pustiš za sabo. Visiš nad školjko, spustiš urin in mrtvo hladno odideš. Okoli pa vse poscano. Drugače pri ženski, ki trdi, da lula naravnost, ne more biti.

Doma imate vsi samo en WC, levičarski norci!!!111enaena

Jaz sem proti skupnim ker potem bo še v moških gužva pa vsi svinjski bodo.

New Report

Close